Įkraunama...
Įkraunama...

Čili pipirai ir paprikos

Pernai iš aštriųjų paprikų krūmelio gavau tik vieną kažkokį išsigimusį vaisių, tai šiemet nusipirkau kažkokią Hungarian yellow waxhot. Rašo, kad aštraus skonio ir stipraus aromato, tinka džiovinti ir konservuoti. Gal kas norėtumėt mainyti  šitos veislės 5 sėklas į kokią nelabai aštrią? Dar turiu saldžiųjų paprikų Granova (raudona), Paradise H (raudona), Monanta (raudona), Pusztagold (geltona) ir Oda (tamsiai violetinė). Gal norėtumėt mainytis po kelias sėklytes? Rašyti į A/Ž.

Atsakyti
Gal kas nors jau pasejo ciliukus? Kada jau laikas bus? Galvoju si savaitgali , bet gal dar anksti? hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabriell'e @ 2018 02 02, 22:07)
Gal kas nors jau pasejo ciliukus? Kada jau laikas bus? Galvoju si savaitgali , bet gal dar anksti?  hmm.gif

Jau dygsta sėklytės. Kai kurie sydygę. Pasėjau prieš desėtką dienų. Be pas mane langai iki grndų, o grindys šildomos. Dar ir lempa pailgina dieną jauniems daigeliams.
Atsakyti
QUOTE(Gabriell'e @ 2018 02 02, 23:07)
Gal kas nors jau pasejo ciliukus? Kada jau laikas bus? Galvoju si savaitgali , bet gal dar anksti?  hmm.gif

Jau sudygo. Aš praeitais metais iš vazonų į tuneliuką perkėliau jau su vaisiais, nieko blogo neatsitiko, gal tik kokį vieną žiedą numetė, užtat liepos pabaigoj jau prinokę čiliukai buvo.
Atsakyti
QUOTE(daimura @ 2018 02 03, 11:19)
Jau sudygo. Aš praeitais metais iš vazonų į tuneliuką perkėliau jau su vaisiais, nieko blogo neatsitiko, gal tik kokį vieną žiedą numetė, užtat liepos pabaigoj jau prinokę čiliukai buvo.

blink.gif geras! reik tada ir man jau daiginti.smile.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas čiliukų red cherry sėklų pertekliaus turit? Kažkaip apsižioplinau, nepasidariau pernai, o ir tik dabar apsižiūrėjau, kad neturiu...O gal kur užmatėt nusipirkt jų?
Atsakyti
Kas dar prisijungtų auginti Carolina Reaper rūšies paprikas? biggrin.gif Retas kas augina. Kiek ieškojau nėr kas Lietuvoje pardavinėtų sėklas tai per ebay užsisakiau iš UK: https://www.ebay.com...353.m2749.l2649

Dabar taip nuobodu vienam auginti Carolina Reaper ugnį biggrin.gif. Gi aštriausia paprika pasaulyje. Aš pirma kartą auginu tai kai užaugs pasidalinsiu nuotraukomis. O paskui bandysiu sudžiovint ir kąst visą. Šalia pieną ir ledus pasidėjęs. lotuliukas.gif Aš tik nesuprantu vieno dalyko ar Pienas ir pieniniai ledai iš tikro padeda nu mažina tą kapsaiciną? Ar čia tik kažkoks prietaras?
Atsakyti
Galit būt ramus - rekordinio aštrumo auginant LT nepavyks
išgaut. Ir dar, be pieno ir ledų dar reiktų bent vieno žmogaus šalia. Jei organizmas gaus šoką, būtų kam greitąją iškviest mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 03 vasario 2018 - 21:47
QUOTE(Gaudvilė @ 2018 02 03, 22:46)
Galit būt ramus - rekordinio aštrumo auginant LT nepavyks
išgaut. Ir dar, be pieno ir ledų dar reiktų bent vieno žmogaus šalia. Jei organizmas gaus šoką, būtų kam greitąją iškviest  mirksiukas.gif


Na pas mane įdealios sąlygos kambaryje ir šviesu ir šilta net iki 29 laipsnių kambaryje temperatūros. Tai manau, kad pavykt turėtų teoriškai. Nes šildymas labai užkaitino. O vasara būna kartais jei dienos karštos tai ant pietų kai užkaitina iki 32 laipsnių tai net kambaryje neįmanoma būti nors ir vėdinama būna temperatūra nekrenta. Nesvyruoja labai ten. Tokia sakyčiau paklaida smile.gif Gerai kad tame kambaryje nemiegu. Nes šiaip kambaryje kur miegu ten 25 laipsniai šilumos, bet aš jį visada atšaldau su vėjeliais. Nemėgstu kai taip karštą būna. smile.gif Gaunas toks kaip šiltnamio efektas tam kambarį kur augalai. Na yra vienas žmogus kuris buvo išauginęs kaip tik iš mano miesto Carolina reaper tai pasakojo jis kad kai jis visą įsidėjo į burną toks jausmas kad anglių būtų prigrūsta toks durimas jaučiamas yra nei aštrumas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LEXUS14: 03 vasario 2018 - 21:56
Tikrai namie tropikai? biggrin.gif Aštru bus, bet gi ne liežuviu 'stiprumas' nustatomas, kiti ir po jalapenų, Lietuvoje augintų, plauna burną pienu biggrin.gif

Šiaip FB yra čilių augintojų, grupės adminas turi daug ir įvairios egzotikos.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2018 02 03, 22:58)
Tikrai namie tropikai?  biggrin.gif Aštru bus, bet gi ne liežuviu 'stiprumas' nustatomas, kiti ir po jalapenų, Lietuvoje augintų, plauna burną pienu  biggrin.gif

Šiaip FB yra čilių augintojų, grupės adminas turi daug ir įvairios egzotikos.


Jooo. O pas jus ne? Vasarą kaip buvo pernai sakyčiau jos nebuvo nu tik kalendorinė, nes nu kambaryje tik 25 laipsniai buvo tame kur augalai. Bet irgi augo normaliai. Jau esu augalus pripratinęs prie tiesioginių saulės spingulių ne taip kenkia tiesiog iš vis galėčiau pasakyt nekenkia nes nei geltonuoja nei nudega. smile.gif Gal galit man duoti nuorodą tos grupes FB? Norėčiau prisijungti prie jos jei galima biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LEXUS14: 03 vasario 2018 - 22:04
QUOTE(LEXUS14 @ 2018 02 03, 22:01)
Jooo. O pas jus ne? Vasarą kaip buvo pernai sakyčiau jos nebuvo nu tik kalendorinė, nes nu kambaryje tik 25 laipsniai buvo tame kur augalai. Bet irgi augo normaliai. Jau esu augalus pripratinęs prie tiesioginių saulės spingulių ne taip kenkia tiesiog iš vis galėčiau pasakyt nekenkia nes nei geltonuoja nei nudega.  smile.gif

Nelabai namie, vien 100proc santykinio oro drėgnumo niekaip nepavyktų padaryti. Nebent dulksną iš viršaus dirbtinai sukurt. Be to, manrods esant aukštesnei nei 35C žiedai masiškai kris ir neužsimegz niekas. Bent jau auginant šiltnamy pastoviai su laistytuvu iš viršaus maudau mirksiukas.gif

Tuoj mirksiukas.gif Taip ir vadinasi FB - Čili pipirai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 03 vasario 2018 - 22:11