Įkraunama...
Įkraunama...

Čili pipirai ir paprikos

Merginos kuo tresti dekoratyvinius pipiriukus, kad stambetu stiebas ir krautu ziedus ir vest imtu vaisiukus, nes skaiciau jog tresiamos kambainiu geliu trasomis, siuo metu patresiu siom trasom
https://www.seklos.l...ijos-bio-auksas
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2018 03 29, 12:15)
Merginos kuo tresti dekoratyvinius pipiriukus, kad stambetu stiebas ir krautu ziedus ir vest imtu vaisiukus, nes skaiciau jog tresiamos kambainiu geliu trasomis, siuo metu patresiu siom trasom
https://www.seklos.l...ijos-bio-auksas


Aš tai planuoju pirkti trąšas iš ebay. Pavadinimu ,,Chilli Focus" nežinau ar geros nebandžiau bet kai išbandysiu būtinai pasidalinsiu rezultatais smile.gif. O šiaip bandžiau trąšti universaliomis trąšomis pavadinimu: Vito yra pirkit maximose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LEXUS14 @ 2018 03 29, 15:15)
Aš tai planuoju pirkti trąšas iš ebay. Pavadinimu ,,Chilli Focus" nežinau ar geros nebandžiau bet kai išbandysiu būtinai pasidalinsiu rezultatais smile.gif. O šiaip bandžiau trąšti universaliomis trąšomis pavadinimu: Vito yra pirkit maximose  smile.gif

dekui as pasidalinsiu velliau kaip man sekesi auginti 4u.gif
Atsakyti

Gal kas aplink Kauna turit atliekamu čiliukų? nupirkčiau  :4u:​ 

Atsakyti
Sveiki,

Pirmi metai auginu paprikas, klausimas su musu turbo pavasariu, kada palnuojate nesti i siltnami? Nes pomidorai gyvena jau savaite siltnamyje, nepasodinti ir nakciai uzkloju, bet gyvena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2018 04 12, 19:03)
Sveiki,

Pirmi metai auginu paprikas, klausimas su musu turbo pavasariu, kada palnuojate nesti i siltnami? Nes pomidorai gyvena jau savaite siltnamyje, nepasodinti ir nakciai uzkloju, bet gyvena  biggrin.gif


Mano paprikos visada kartu keliauja su pomidorais visur. Todėl jos jau gyvena irgi šiltnamyje.
Atsakyti

Sakykit ar jau turit paprikų derliaus? Nes pas mane tai stebuklas kažkoks su baltųjų paprikų veisle Zorza - pomidorai tik pradėjo megzt, o paprikas jau savaitę valgom - man dar taip nebuvo. Sėjau kaip visada, vasario paskutinę savaitę.

Atsakyti

Aš tai šiemet sėjau vėlyvas. Ankstyvų baltų pernai niekas nenorėjo.  Tai jau tų vėlyvų pilna primegzta. Aišku dar tikrai nevalgom. Bet vistiek  stebuklas. Seniau taip primegzta būdavo tik rupjūčio pradžioje- viduryje.

Atsakyti
Sveiki,

Norėjau paklausti ar kas nors esat bandęs šias trąšas? ieškau gerų trąšų savo paprikai nes man ji nemezga vaisių drėgmės pakanka šilumos taip pat 25 ant vakaro 27. Klausiu nes noriu patarimo kokias geriausias trąšas rinktis. Iš užsienio e-parduotuvių nenoriu pirkti nes labai daug pristatymas kainuoja. Pridedu nuotrauką trąšų apie kurias noriu sulaukti sąžiningų atsiliepimų. Būčiau labai dėkingas. smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka




Atsakyti

man labai patinka Activit, paprika mėgsta organiką

Atsakyti

man labai patinka Activit, paprika mėgsta organiką

Atsakyti
QUOTE(LEXUS14 @ 2018 02 04, 15:34)
Bet nu vistiek kad ir nepavyks manau vistiek bus tada beveik 2000000 nes nu tą paprika ji yra tikrai aštri kaimynas buvo užauginęs ir ten su testais sakė tikrino tai sakė beveik buvo 2000000 SHU ten jei tiksliau 1000900 SHU ten dar su biški, bet jau nebesireikšiminu, o apvalinu. O pas jį irgi kambaryje buvo tropikai sakyčiau. Kažkaip neėmiau iš jo sėklų geriau kai pačiam nusipirkt. Pirko iš to pačio pardavėjo iš UK man jis ir patarė nusipirkti iš ebay. Nes Lietuvoje abėjoju ar yra bent mano mieste tų sėklų nėra pirkti. Yra tiktais tas Trinidad Skorpijonas. Tas kaimynas kur buvo užsiauginęs Carolina Reaper sakė ir per pirštines praeina tas kapsaicinas pradeda degint. Sakė geriau net nepjaustyt ką tik nuskintos, o džiovint ir smulkint su kavamalė užsidėjus kaukę ant veido. Kur yra pirkt vaistinėse. Dėl saugumo.Be to sausas kapsaicinas ant sausos odos nedegina taip kaip skystas kai būna pačioje šviežioje paprikoje esu lietęs jokio poveikio nebuvo. Bent man tai nedegino. Sakyčiau rankos, delnai lengvai apšilo ir tiek. Nežinau kaip kitiems.

Lexus, nu kaip tavo žverys ar davė vaisių?
Kaip kaimynas pamatavo scovilius savo vaisiuje? Nemanau, kad tikrino. Ir tas skaičius, kurį parašei 1000.900 čia pusė 2m Shu (nebent norėjai parašyt 1900.000). Lietuvoje neužauginsit tokio aitrumo paprikų, ne tokios sąlygos. Kitas dalykas, kad Carolina Reaper Guinnesso knygoj ne 2M Shu, nes ėmė vidurkį,kuris žymiai mažesnis - 1,64M.

Kai buvo kalba apie RCL123, tai jis turėjo growbox, bet ten turėjo paprastas lempas T8 ar T5(nu, spektras aišku buvo labiau pritaikytas augalams, bet nepamenu koks buvo). Vėliau prisidėjo daugiau, bet nepamenu ar Led ar taupiųjų lempų, bet tikrai ne Halid. Ir vasarą išnešdavo į balkoną, kur saulė buvo šviesesnė už jo turimas lempas.

O dėl deginimo, tai džiovintose ne taip prisiliesi tu prie capsaicino, bet jis lygiai taip pat degina rankas, kaip ir nuo šviežių.

Aš kai pradėjau auginti, tai irgi labai sukau galvą dėl vazonų dydžio, tai ką galiu patarti, kad kuo didesnis, tuo geriau (beveik visada). Mažam kaip auginai 2,5L vazone, tai greičiau vaisių sulauksi, bet bus augalas mažesnis, tai ir automatiškai ir vaisių mažiau. Iš tokio vazono pliusai, kad mažai vietos užima palyginus su dideliu vazonu ir dideliu augalu. Ir greičiau vaisių bus.
Atsakyti