Įkraunama...
Įkraunama...

Histeroskopija

QUOTE(Renateles_Mamyte @ 2010 02 16, 11:52)
as jau laukiu 2savaites pas ji,salins polipus is gimdos,o kaip tu jau ties po operacijos?


Man irgi buvo polipas gimdoje.
Padare operacija man paciai pirmai, todel namo isleido jau 11.30 smile.gif Jauciausi gerai, nei pykino, nei bloga buvo. Pirmadieni operavo, o treciadieni jau ejau i darba. Nebijok, tikrai nebaisu 4u.gif
Ar pirkai rinkini nr.1 histeroskopijai? Beje, o tu pas ji pries tai buvai konsultacijoje, kad butent pas ji norejai?
Atsakyti
kaip pati operacija praejo? smile.gif gydytojui davei uz pacia operacija bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renateles_Mamyte @ 2010 02 16, 12:01)
kaip pati operacija praejo? smile.gif gydytojui davei uz pacia operacija bigsmile.gif


Operacija atrodo kad gerai praejo.
Pirkua rinkini uz 210 lt., plius dar daviau anesteziologei 50 lt. ir gydytojui 100 lt.
Ar tu planuoji kazkiek duoti?
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 02 16, 13:00)
Man irgi buvo polipas gimdoje.
Padare operacija man paciai pirmai, todel namo isleido jau 11.30 smile.gif Jauciausi gerai, nei pykino, nei bloga buvo. Pirmadieni operavo, o treciadieni jau ejau i darba. Nebijok, tikrai nebaisu  4u.gif
Ar pirkai rinkini nr.1 histeroskopijai? Beje, o tu pas ji pries tai buvai konsultacijoje, kad butent pas ji norejai?

man is poliklinikos siuntima dave,ir pasiule,kad pas ji uzsirasyciau 4u.gif ,rinkinuko to nepirkau,nes paklausiau,jai neturesiu,tai ka ir nieko nepadarys doh.gif ,pasake kad padarys ir be to rinkinio ax.gif ,o rimtai tas rinkinukas apie 200lt kainuoja? doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Renateles_Mamyte @ 2010 02 16, 13:01)
kaip pati operacija praejo? smile.gif gydytojui davei uz pacia operacija bigsmile.gif

tai o gydytojas pries operacija ateina tai jam is kart padavei.
Atsakyti
QUOTE(Renateles_Mamyte @ 2010 02 16, 12:07)
o rimtai tas rinkinukas apie 200lt kainuoja? doh.gif


Taip, 210 lt kainuoja blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Renateles_Mamyte @ 2010 02 16, 12:13)
tai o gydytojas pries operacija ateina tai jam is kart padavei.


Anesteziologei daviau pries operacija, o gydytojui - po (jis net neeme pries operacija).
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 02 16, 13:04)
Operacija atrodo kad gerai praejo.
Pirkua rinkini uz 210 lt., plius dar daviau anesteziologei 50 lt. ir gydytojui 100 lt.
Ar tu planuoji kazkiek duoti?

planavau ir tiek pat, nezinau del to rinkinuko ar tikrai nebars,kad jo neturesiu? g.gif ,o keliese palatoi buvot,tai tave taip anksti isleido,taip pasiseke kad pirma operavo ar ten suplanuota eiles g.gif
Papildyta:
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 02 16, 13:17)
Taip, 210 lt kainuoja  blink.gif
Papildyta:
Anesteziologei daviau pries operacija, o gydytojui - po (jis net neeme pries operacija).

o tai kaip tada ir man gal po duot,nes kaip atrodys duodi o jis neims,kaip durnai jauties tada schmoll.gif ,man ne ta operacija baisu o kaip tuos pinigelius paduot negaliu kazkaip as doh.gif ,tai tu jam davinejai palotai pries tai,kaip nejeme ar ejai pati pas ji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renateles_Mamyte @ 2010 02 16, 12:17)
planavau ir tiek pat, nezinau del to rinkinuko ar tikrai nebars,kad jo neturesiu? g.gif ,o keliese palatoi buvot,tai tave taip anksti isleido,taip pasiseke kad pirma operavo ar ten suplanuota eiles g.gif


Ten patartina nuvaziuoti kuo anksciau (as buvau kokia 7.15). Ten buna tokia ,,gyva'' eile, tave uzregistruos, nuves i tokia didele palata (ten daug lovu, toks kaip dienos stacionaras). Tada pakviecia, kuri pirma eis operuotis, kuri antra ir t.t. Pries operacija ateis anesteziologe. Buk nieko nevalgius ir negerus.
Iseini i operacine, tave pasodina ant ,,lektuvo'', pririsa kojas ir suleidzia vaistuku, nuo kuriu miegi saldziai apie pusvalanduka. Po to prabundi jau palatoje, dar atsigauni po narkozes, tada prieina gydytojas, paklausia kaip jautiesi ir jei viskas gerai, isleidzia namo 4u.gif

O kuri tau ciklo diena bus rytoj? Nes daro ciklo pradzioje (nors man dare jau 11 c.d.).
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 02 16, 13:24)
Ten patartina nuvaziuoti kuo anksciau (as buvau kokia 7.15). Ten buna tokia ,,gyva'' eile, tave uzregistruos, nuves i tokia didele palata (ten daug lovu, toks kaip dienos stacionaras). Tada pakviecia, kuri pirma eis operuotis, kuri antra ir t.t. Pries operacija ateis anesteziologe. Buk nieko nevalgius ir negerus.
Iseini i operacine, tave pasodina ant ,,lektuvo'', pririsa kojas ir suleidzia vaistuku, nuo kuriu miegi saldziai apie pusvalanduka. Po to prabundi jau palatoje, dar atsigauni po narkozes, tada prieina gydytojas, paklausia kaip jautiesi ir jei viskas gerai, isleidzia namo  4u.gif

O kuri tau ciklo diena bus rytoj? Nes daro ciklo pradzioje (nors man dare jau 11 c.d.).

mas mane toks ciklas sutrikes,praejo kazkur 8dienos,bet dar isskyru kraujingu yra doh.gif
Papildyta:
o tu nedarbingumo nejemei ar neduoda:hm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renateles_Mamyte: 16 vasario 2010 - 11:44
QUOTE(Renateles_Mamyte @ 2010 02 16, 12:43)
mas mane toks ciklas sutrikes,praejo kazkur 8dienos,bet dar isskyru kraujingu yra doh.gif
Papildyta:
o tu nedarbingumo nejemei ar neduoda:hm


Man irgi ilgai teplioja po mmm. As galvoju, gal del to polipas kaltas g.gif

As darbe susitariau, kad nebusiu 2 dienas, o daugiau ir nereikejo. Trecia diena jau jauciausi gerai ir galejau dirbti (mano darbas sedimas, prie kompo).
Siaip nedarbinguma duoda, tik nezinau, kuriam laikui. Man sake, jei blogai jausiuosi, galesiu nueiti su israsu is ligonines pas savo gydytoja ir pasiimti biuleteni. Tai va taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 02 16, 13:50)
Man irgi ilgai teplioja po mmm. As galvoju, gal del to polipas kaltas  g.gif

As darbe susitariau, kad nebusiu 2 dienas, o daugiau ir nereikejo. Trecia diena jau jauciausi gerai ir galejau dirbti (mano darbas sedimas, prie kompo).
Siaip nedarbinguma duoda, tik nezinau, kuriam laikui. Man sake, jei blogai jausiuosi, galesiu nueiti su israsu is ligonines pas savo gydytoja ir pasiimti biuleteni. Tai va taip  4u.gif

aisku tada,nu ryt po visko parasysiu,kaip man sekesi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Renateles_Mamyte @ 2010 02 16, 16:05)
aisku tada,nu ryt po visko parasysiu,kaip man sekesi 4u.gif

o ten naktinius duoda ar su savim turet.
Atsakyti
QUOTE(Renateles_Mamyte @ 2010 02 16, 15:06)
aisku tada,nu ryt po visko parasysiu,kaip man sekesi 4u.gif
Papildyta:
o ten naktinius duoda ar su savim turet.


Butinai rytoj parasyk, kaip tau sekesi 4u.gif

Naktinius duoda, tik as savo chalata turejau ir tapkutes. Man praverte.
Atsakyti
Keberiokst 4u.gif

Beje, Jolita10, kaip tu laikaisi? Kiek jau tau laiko yra praeje po operacijos? Ar jau buvai sanatorijoje?

Laikausi gerai, dar vis biuletenis. O is sanatorijos jau 2 savaites kaip as gryzus
Atsakyti