Įkraunama...
Įkraunama...

Histeroskopija

QUOTE(RositaK @ 2010 02 08, 19:00)
sveika  4u.gif po antradieni darytos hister. pakraujavo gal kokias 4dienas  4u.gif tau galejo ilgiau ir gausiau del pjauto polipo  4u.gif

kazkas cia rase apie endometrioze histeroskopijos metu - jos negali rasti histero. metu, nes endometrioze matoma laparoskopijos metu, apziurint imdos isore  4u.gif histero. metu apziurima gimda is vidaus  4u.gif


Aciu uz atsakyma 4u.gif O tau ka nors rado histeroskopijos metu, pasalino, kad irgi pakraujavo blush2.gif

Beje, histeroskopijos metu taip pat gali diagnozuoti endo (gimdos endo - adenomioze). Man ja irgi itare, bet atrodo, kad viskas gerai, jos nepatvirtino.

Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 02 08, 17:32)
Dar karteli kreipiuosi i tas, kurioms dare histeroskopija.
Ar jums kraujavo po to?
Man ryte dare, tai dabar pajutau toki kraujo pliupsni i paketa.
Na man minejo, kad bus isskyru, pateplios  g.gif
Kaip jums buvo, pasidalinkit patirtimi  4u.gif


man jei gerai prisimenu dvi svaites ten vis koks s... eidavo, bet uztat menesines poto kokios svarios budavo ir trumpesnes, visada rpies mm ir po mmm tepliodavo, o po histreoskopijos is kart kraujuodavo, tai gavosi, kad ir mmm del to trumpesnes budavo vietoj 7 dienu, 5
Atsakyti
QUOTE(Bangine @ 2010 02 08, 19:59)
man jei gerai prisimenu dvi svaites ten vis koks s... eidavo, bet uztat menesines poto kokios svarios budavo ir trumpesnes, visada rpies mm ir po mmm tepliodavo, o po histreoskopijos is kart kraujuodavo, tai gavosi, kad ir mmm del to trumpesnes budavo vietoj 7 dienu, 5


O tau iskart po pacios operacijos, t.y. ta pacia diena, kita, ar kraujavo, ar tik tepliojo? Ir kokia spalva - rausva ar ruda?
Nes kol kas pas mane tai gana sviesus kraujukas, jo nera labai daug, bet kazkiek yra.
O tau irgi polipas buvo?
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 02 08, 19:04)
Aciu uz atsakyma  4u.gif O tau ka nors rado histeroskopijos metu, pasalino, kad irgi pakraujavo  blush2.gif

Beje, histeroskopijos metu taip pat gali diagnozuoti endo (gimdos endo - adenomioze). Man ja irgi itare, bet atrodo, kad viskas gerai, jos nepatvirtino.

na, rodos nieko blogo, tik paeme biopsija is kazkokios 'tamsios atplaisos', kurios ats dar laukiu rolleyes.gif kartu dariausi ir lapar.
keista del to endo diagnozavimo hister. metu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bangine @ 2010 02 08, 18:59)
man jei gerai prisimenu dvi svaites ten vis koks s... eidavo, bet uztat menesines poto kokios svarios budavo ir trumpesnes, visada rpies mm ir po mmm tepliodavo, o po histreoskopijos is kart kraujuodavo, tai gavosi, kad ir mmm del to trumpesnes budavo vietoj 7 dienu, 5


pas mane kiek supratau tiesiog gleivine buvo isviesejus vienoj vietoj, toks kaip polipas, tai ta nupjove. o siaip pas mane lyg ten ne tik kraujavo, bet su kazkokiom priemaisom ten buvo. o siaip manau normalu kad pakraujuoja, juk nupjauta tenai, tai gal gali kraujuoti.
Atsakyti
Labutis 4u.gif
Na, ziuriu, kad si temele nera aktyvi, tai as imuosi iniciatyvos ir gaivinu ja biggrin.gif

Man idomu, kiek laiko po histeroskopijos reikia susilaikyti nuo ND g.gif Siaip jauciuosi gerai, dar truputi pateplioja, bet labai nedaug. Histeroskopija man dare lygiai pries savaite. gydytojas buvo uzsimines, kad gali teplioti iki 14 dienu, tiek laiko sake ir su vyru nedraugauti g.gif
O kaip elgetes jus? Kiek laiko nedaret ND?

Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 02 15, 14:19)
Labutis  4u.gif
Na, ziuriu, kad si temele nera aktyvi, tai as imuosi iniciatyvos ir gaivinu ja  biggrin.gif

Man idomu, kiek laiko po histeroskopijos reikia susilaikyti nuo ND  g.gif  Siaip jauciuosi gerai, dar truputi pateplioja, bet labai nedaug. Histeroskopija man dare lygiai pries savaite. gydytojas buvo uzsimines, kad gali teplioti iki 14 dienu, tiek laiko sake ir su vyru nedraugauti  g.gif
O kaip elgetes jus? Kiek laiko nedaret ND?



Man atrodo,ziurek kaip jautiesi.Jei tik vos vos teplioja tai gal ir nieko tokio,jei daugiau tai gal palauk siek tiek.
Man nieko,apart apziurejimo,nedare,ta prasme neoperavo;jauciaus gerai,netepliojo,tai mes ta pacia diena ir "susidraugavom" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 02 15, 16:19)
Labutis  4u.gif
Na, ziuriu, kad si temele nera aktyvi, tai as imuosi iniciatyvos ir gaivinu ja  biggrin.gif

Man idomu, kiek laiko po histeroskopijos reikia susilaikyti nuo ND  g.gif  Siaip jauciuosi gerai, dar truputi pateplioja, bet labai nedaug. Histeroskopija man dare lygiai pries savaite. gydytojas buvo uzsimines, kad gali teplioti iki 14 dienu, tiek laiko sake ir su vyru nedraugauti  g.gif
O kaip elgetes jus? Kiek laiko nedaret ND?

Argi ligoninej nesake? 2 savaites su vyru nedraugauti ir vonioj nesimaudyt
Atsakyti
QUOTE(Jolita10 @ 2010 02 15, 19:39)
Argi ligoninej nesake? 2 savaites su vyru nedraugauti ir vonioj nesimaudyt


Gydytojas priejo po operacijos praejus kokiai valandai turbut, jis sake, bet man matyt narkoze dar truputi veike, tai tiksliai ir nepamenu, kiek laiko reikia susilaikyti blush2.gif
Atsimenu, kad kazka minejo ir del vonios, kad joje maudytis negalima. Tik neuzfiksavau, kiek laiko...
Bet as po dusu jau ta pacia diena (po operacijos) maudziausi g.gif Labai tas morkinis skystis akis bade blush2.gif

Keberiokst 4u.gif

Beje, Jolita10, kaip tu laikaisi? Kiek jau tau laiko yra praeje po operacijos? Ar jau buvai sanatorijoje?
Atsakyti
sveikos,ryt ir man darys sia operacija histeroskopija, doh.gif antakalnio ligoninei,operacija darys gediminas mecejus,gal kas pas ji jau buvote? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Renateles_Mamyte @ 2010 02 16, 11:34)
sveikos,ryt ir man darys sia operacija histeroskopija, doh.gif antakalnio ligoninei,operacija darys gediminas mecejus,gal kas pas ji jau buvote? g.gif


Sveikute 4u.gif
Taip, as butent ten dariausi ir pas ta pati gydytoja pries savaitele laiko smile.gif
O kokiu tikslu tau darys histeroskopija?
Atsakyti
as jau laukiu 2savaites pas ji,salins polipus is gimdos,o kaip tu jau ties po operacijos?
Atsakyti