Įkraunama...
Įkraunama...

Histeroskopija

Nu blyn, tiek prirašiau apie endometriozę ir nuduso forumas pyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyp sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Daiva_B. @ 2004 08 26, 09:33)
Nu blyn, tiek prirašiau apie endometriozę ir nuduso forumas pyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyp sad.gif

rolleyes.gif
Aš tai praktikuoju toki dalyką. Jeigu daug prirašau, tai prieš siųsdama darau Ctrl+C thumbup.gif ir tik tada bandau siųsti. jeigu nudūsta forumas, tada po kiek laiko vėl iš naujo atsidarau žinutės rašymo lauką, ir tada ctrl+V thumbup.gif

Sutaupo gerokai nervų clap.gif
Atsakyti
Tai ir aš praktokuoju, tik vat šį kartą nepapraktikavau laugh.gif

Tai va, bandysiu labai tingiai kartoti - KT dažniausiai skiria ne endometriozei gydyti, o kiaušidėms pailsinti (bent jau per IVF).

O endometriozę "gydo" Diferelinu, Dekaptilu iššaukdami dirbtinį klimaksą - žodžoi, kad jokia gleivinė iš viso neaugtų, nes endometriozė (jau pradėjau ir apie ją skaitinėti wink.gif ) yra toks labai įdomus darinys - ties nesveiki dariniai visą laiką tarsi imituoja tikrąjį "gerąjį" endometriumą - endometriozės židiniai (kaip ir pats endometriumas) kiekvieną ciklą auga priklausomai nuo hormonų veiklos ir ciklo gale nyksta ir šalinasi lygiai taip pat kaip endometriumas. Todėl su endometrioze praktiškai neįmanoma sukovoto, jei ji jau atsirado...Ją galima laikinai užslopinti...Tiesa, dar skiriami kažkokie papildomi preparatai priešuždegiminiai kiek suprantu....

Estrogenai tikrai vargiai ar gali gydyti endometriozę, juk jie ir augina endometriumą (tobish juos "mėgsta" ir endometriozė). Būtent dėl to būtent po IVF yra šansas įsitaisyti endometriozę, nes gaunamos didesnės nei įprasta estrogenų dozės (nekalbant jau apie hiperstimuliaciją, kurios metu estrogenų kiekis kraujyje išauga iki neįsivaizduojamų dydžių). Būtent po IVF man atsirado tepimų ne mėnesinių metu, iki tol to niekada nebuvo...

štai labai įdomus ir pakankamai aiškus straipsnis apie endometriozę (vėlgi rusų kalba)

http://www.mcrm.ru/c...?lid=48&lang=ru
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva_B.: 26 rugpjūčio 2004 - 08:48
QUOTE (Kolibriukė @ 2004 08 26, 08:36)
Aš tai praktikuoju toki dalyką. Jeigu daug prirašau, tai prieš siųsdama darau Ctrl+C thumbup.gif ir tik tada bandau siųsti. jeigu nudūsta forumas, tada po kiek laiko vėl iš naujo atsidarau žinutės rašymo lauką, ir tada ctrl+V thumbup.gif

Sutaupo gerokai nervų clap.gif

aš irgi taip darau jei daug teksto prirašau laugh.gif
Atsakyti
dabar taip darysiu ir as clap.gif
Atsakyti
QUOTE (Kolibriukė @ 2004 08 26, 08:00)


Gleivinė hiperplazuoja dėl estrogenų pertekliaus. Kadangi pas tave ciklas trumpas, tai spėju, kad ovuliacija išvis nevyksta. Būtina bent vieną ciklą stebėti folikumo augimą ir žiūrėti ar vyksta ovuliacija. Jei ovuliacija nevyksta, tai ir estreogenų sintezė toliau rusena, progesterono nesusidaro. Visos sąlygos hiperplazijai. Ir tas polipas yra hiperplazijos pasekmė. Gleivinė veša veša, susidaro jos iškyšuliukas ir jei tas iškyšuliukas "susiorganizuoja" sau atskirą mitybą, jis nenukrenta mėnesinių metu.


Na, o aš dar palauksiu su histeroskopijom. Žiūrėsiu, ką pasakys gydytojas. Jei polipas tikrai laikysis kelis ciklus, tada jau ryšiuos histeroskopijai.

Aciu, kolibriuke, uz palaikyma. wub.gif
Su ta ovuliacija, chren znaet, kazkada pas Klima dariaus horm. tyrimus, matavau BT - norma, o ir gleiviu buna tokiu kaip reik. g.gif Bet tai buvo senokai - buvau kuriam laikui nusprendus nieko nedaryti ir laukti, kal gi ivyks viskas savaime...
Preis op. masn dare vaginaline echo - buvo 9 cd tai sake kad auga 2 folikulai aisku reiktu pastebet, kaip bus toliau, bet dabar dar ir pakraujuoja, o ir myletis uzdraude sad.gif

Jei jau apsispresi darytis, tai siaip procedura po narkozes dideliu nepatogumu nesukelia. Mane tai labiausiai slege laukimas, o po to gali, kad ir ta pacia diena namo.
Atsakyti
Mergaites, galu gale radau logiska paaiskinima del nuolatinio rudo tepliojimo pries ir po menesiniu bei del negausaus kraujavimo menesiniu metu smile.gif
Reiskias taip: kiekviena menesi jei nera nestumo gimdos gleivine palaipsniui atsisluoksniuoja ir pasisalina su menesiniu krauju. Menesiniu negausuma gali salygoti per mazas menesiniu kraujo issiskyrimas, o kadangi per mazai issiskiria kraujo - gleivine sunkiau ir leciau pasisalina, del ko ir atsiranda rudas tepliojimas.
Ir toki mano nuomone logiska paaiskinima isgirdau ir gyd.Meskauskienes - vienintele gydytoja sugebejusi man paaiskinti, kodel esant pakankamo storio gimdos gleivinei menesines negausios ir nesant endometriozei nuolatos rudai teplioja.

Tik dabar as pati ismasciau, jeigu pas mane per mazai issiskiria kraujo, tai gal as turiu kokiu nors kraujotakos problemu - kas gali buti kliutimi implantacijai ar net paciam apvaisinimui g.gif
Atsakyti
Kazkur skaiciau, kad gali buti per daug tirstas ar per greito kresejimo kraujas, ir tada tikrai buna sunkiau pasisalinti jam menesiniu metu. Ir taip pat tai gali trukdyti implantacijai, ir skiria tokiais atvejais krauja skystinanciu vaistu g.gif . Tikrai pamenu kad kazkur apie tai saiciau, bet galiu ne viska tiksliai atsiminti.
Atsakyti
Taigi Slyvute ir mano ta pati problema ir dar aš turiu endometriozės židinukų, be to man prieš mmmm neteplioja, tik po to, nuo 3 dienos ir iki galo 7. Geras. Tai tu nuėjai pas Meškauskienę? Kaip ji tau? Aš jau baigiu 2 kontraceptikų pakuotę. Liko dar mėnuo. Tikrai daugiau nebenoriu gerti, nes pajutau šalutinių poveikių ir gerų ir blogų: padidėjo krūtinė+++ biggrin.gif , sumažėjo lytinis potrukis------- sad.gif .
Tai va. Nežinau. Kolibriukė sako, kad reikia nors 6 mėn. pavartoti kontraceptikus, kad pamigdyti kiaušides, bet aš jau nebegaliu, nervina mane tie kontraceptikai. Manau, kad tikrai daugiau 3 mėn. negersiu, taip gyd. sakė, gal užteks?
Atsakyti
QUOTE (Liucile @ 2004 08 27, 07:36)
Kazkur skaiciau, kad gali buti per daug tirstas ar per greito kresejimo kraujas, ir tada tikrai buna sunkiau pasisalinti jam menesiniu metu. Ir taip pat tai gali trukdyti implantacijai, ir skiria tokiais atvejais krauja skystinanciu vaistu g.gif . Tikrai pamenu kad kazkur apie tai saiciau, bet galiu ne viska tiksliai atsiminti.

Pas mane irgi teplioja ir per mm buna kresuliuku. Tai kai tik jais pasiskundziu, tai iskart kraujo tyrima su kresejimu padaro. Jis kaip visad - norma. Tuo pokalbis ir baigiasi, na zodziu viskas su jum gerai (atseit ir problemos ner).
Atsakyti
Vilte, Meskauskiene man labai patiko, labai maloni gydytoja ir svarbiausia, kad ji vienintele man paaiskino del to tepliojimo ir negausiu menesiniu. Klausiau jos ir del histeroskopijos, tai sake daroma tada, kai echoskopijos metu kazka itaria, mano atveju nieko blogo, itartino nesimato, todel tikrai nereikia tos histeroskopijos. Vien.z. likau labai patenkinta, kad nuejau pas ja.
O del tu kontraceptiku, tai net ir nezinau, ar reikia taip ilgai juos gerti. Man nuo ju lytinis potraukis irgi zenkliai sumazedavo ir siaip nekoks malonumas saugotis, kai ir taip nepavyksta pastoti. Jei Meskauskiene sake pagerti 3 menesiukus, tai ir pagerk tik tiek smile.gif.
Atsakyti
QUOTE (Liucile @ 2004 08 27, 07:36)
Kazkur skaiciau, kad gali buti per daug tirstas ar per greito kresejimo kraujas, ir tada tikrai buna sunkiau pasisalinti jam menesiniu metu. Ir taip pat tai gali trukdyti implantacijai, ir skiria tokiais atvejais krauja skystinanciu vaistu g.gif . Tikrai pamenu kad kazkur apie tai saiciau, bet galiu ne viska tiksliai atsiminti.

Kazi bendras kraujo tyrimas parodo kraujo tirstuma, kresejima ar ne?
Atsakyti