Įkraunama...
Įkraunama...

Paryžius: pamatyti, parodyti, pabūti

Kaip Paryziuj, ne per karsta vasara?
Atsakyti

abiga, 26 Lie 2019 - 14:11, parašė: Kaip Paryziuj, ne per karsta vasara?
Mūsų buvimo metu liepos viduryje buvo 26,bet po kelių dienų mums isvykus pakilo iki 42 ...taip kad čia jau nezinosi :)!
Atsakyti

Sveiki, kažką netaip suvedu gal. Gal kas susidūrėt.
Man šio transferio puslapyje meta tą pačią kainą tiek jei kelionė būtų tik į vieną pusę tiek ir jei būtų abi puses :hm: . Tikrinu BVA- Paryžiaus 5 rajonas. 
https://booking.supershuttle.fr

Atsakyti

Aš su keistu klausimu. Gal kas žinot kaip vadinasi filmas apie Paryžių, kuriame rodoma apie milžiniškus šamus Senos upėje, apie žąsis ir prie jų priklydusią Kanadietišką žąsį, taip pat apie lapiuką klajojantį miesto gatvėm sutemus...

Kiek pamenu buvo dvi serijos, bet nepamenu pavadinimo.

Atsakyti
Sakykite, ar metro labai sudėtingas Paryžiuje? niekada nesu važiavusi (iš viso niekur). Tai kažkaip neramu, ar aš ten susigaudysiu, kur važiuoti, kada išlipti ir t.t.

Nesijuokite, bet neturiu patirties smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Supronti @ 2019 12 04, 14:58)
Sakykite, ar metro labai sudėtingas Paryžiuje? niekada nesu važiavusi (iš viso niekur). Tai kažkaip neramu, ar aš ten susigaudysiu, kur važiuoti, kada išlipti ir t.t.

Nesijuokite, bet neturiu patirties smile.gif


Galima i tel atsisiųsti programulką, tai tada viskas labai aišku, kur važiuoti , kur išlipti (ten rodo kur tu judi)
Atsakyti
QUOTE(rasamal @ 2019 12 04, 14:21)
Galima i tel atsisiųsti programulką, tai tada viskas labai aišku, kur važiuoti , kur išlipti (ten rodo kur tu judi)

GAl galit pasidalinti kokia ta programa. Ačiū
p.s. pradejau skaitinėti nuo pirmo puslapio. Daug naudingos informacijos. Tik truputį neramu, pirma bus savarankiška kelionė. Bet juk reikia kada ryžtis ir pradėti savarankiškai keliauti smile.gif
Atsakyti

Tikrai nesudetingas tas Paryziaus metro!gal tik gasdina Jus pirmasis kartas! O appsas ir maps.me puikiai metro stoteles rodo,be to pasiimkite metro zemelapi,matysit stoteliu uzrasus-tikrai nepravaziuosit! Sekmes Jums!nuostabus tas Paryzius❤🥰

Atsakyti
QUOTE(Supronti @ 2019 12 04, 13:58)
Sakykite, ar metro labai sudėtingas Paryžiuje? niekada nesu važiavusi (iš viso niekur). Tai kažkaip neramu, ar aš ten susigaudysiu, kur važiuoti, kada išlipti ir t.t.

Nesijuokite, bet neturiu patirties smile.gif


Pacituosiu savo seną žinutę. Tiesa, ji pritaikyta konkrečiam klausimui, bet manau, kad bus pakankamai aišku, kaip tai "veikia" smile.gif
Jei ką, rašykit į ragvida@gmail.com
Iš Bovė autobusu važiuosit iki Porte Maillot metro stoties Paryžiuje. Kai paleis iš autobuso, teks susirasti metro stotelę (1-e psl. yra net nuoroda į vaizdinę medžiagą). Reikės pasirinkti 1 geltoną metro liniją (kryptis=galinė stotelė - Chateau de Vincennes) ir pavažiuoti iki Concorde stotelės. Ten persėsti į 8 šviesiai violetinę metro liniją (kryptis=galinė stotelė Creteil-Prefecture) ir važiuoti iki Opera stotelės. Jei liko neaiškumų, klauskit.
Kadangi Opera - didelė (persėdimų) metro stotis, Jūs turit žinot, kurį išėjimą iš jos rinktis. Šiaip, yra tablo su nuorodom, į kokią gatvę tas ar kitas išėjimas veda. Žinoma, galima išeiti per pirmą pasitaikiusį, bet po to gali tekti eit ratais per gatves, kol rasit tikslą. Jei parašytumėt, ko konkrečiai ieškot, gal atspėčiau išėjimą? smile.gif

P.S. Įėjus į metro pro vartelius, reik ieškoti atitinkamo skaičiaus atitinkamos spalvos fone su galinės stotelės pavadinimu. Tikrai nieko baisaus. Įprastai metro vagone virš durų yra visa linija su stotelėmis, kuriose stoja. Kai kur prie būsimos stotelės net lemputės šviečia. Be to stotelių pavadinimai pranešami balsu +, kol traukinys sustoja, tikrai spėjama perskaityti stotelės pavadinimą ant sienos. Pasiimkit su savimi metro žemėlapį (jei kalbat prancūziškai, paprašykit metro kasoje, kai pirksit bilietus).
Atsakyti
QUOTE(Harienė @ 2019 12 04, 19:59)
Pacituosiu savo seną žinutę. Tiesa, ji pritaikyta konkrečiam klausimui, bet manau, kad bus pakankamai aišku, kaip tai "veikia" smile.gif


Ačiū Jums labai. Prancūziškai nekalbu, anglų labai menkai (savamokslė) bet rusiškai puikiai. Todėl ir truputį stresuoju. Nes iš to laikmečio esu, kai mokykloje tik rusų mokinomės smile.gif Bet būsim 4 tetulytės, gal kaip nors smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Supronti @ 2019 12 04, 12:58)
Sakykite, ar metro labai sudėtingas Paryžiuje? niekada nesu važiavusi (iš viso niekur). Tai kažkaip neramu, ar aš ten susigaudysiu, kur važiuoti, kada išlipti ir t.t.

Nesijuokite, bet neturiu patirties smile.gif

Et, pavydžiu ax.gif - pirmą kartą į Paryžių... Pirmas kartas visada nuostabiausias! O aš jau planuoju pamatyti pavasarinį Paryžių, tai jau būtų penktoji kelionė į Miestą. Bet pavasariniame dar nė karto nebuvau.
O dėl metro tikrai nesijaudinkite. Gal tik pirmą kartą nusileidus bus šiek tiek sunkiau (apie tai rašiau savo 2011 m. fotoreportaže apie Paryžių). O nusileidus antrą kartą bus viskas aiškiau nei aišku mirksiukas.gif . Svarbiausia pasirinkti teisingą kryptį - eikite į tą pusę, kur informaciniame plakate matysite Jums reikalingą stotelę. O jei ir nuvažiuosite ne ta kryptimi - nepergyvenkite, tiesiog kitoj stotelėj išlipkit ir pereikite į kitą metro pusę.
Galite į mobilų telefoną įsidiegti programėlę RATP. Joje galėsite suplanuoti visą maršrutą, įvesdami norimą pasiekti vietą.
Smagios kelionės, ir linkiu - įsimylėti Paryžių wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(Supronti @ 2019 12 05, 09:12)
Ačiū Jums labai. Prancūziškai nekalbu, anglų labai menkai (savamokslė) bet rusiškai puikiai. Todėl ir truputį stresuoju. Nes iš to laikmečio esu, kai mokykloje tik rusų mokinomės smile.gif Bet būsim 4 tetulytės, gal kaip nors smile.gif


Viskas bus gerai! bigsmile.gif
Mūsų finansininkei jau per 70. Skraido po visą pasaulį ir teigia, kad pati geriausia kalba - gestų (ir mimikos) mirksiukas.gif Be problemų (tik lietuvių ir rusų moka).
Beje, nenustebkit metro išgirdę "merci" - tai reiškia, kažkas braunasi durų link. - Pas mus įprasta sakyti "atsiprašau", o ten - dėkojama, kad praleidžia..
Pačių geriausių įspūdžių ir prisidedu prie Artūras15 linkėjimo įsimylėt Paryžių wub.gif

P.S. svarbiausia - prieš įeinant į metro žinoti, kokia linija ir kuria kryptimi reikalinga. O jei apsiriksit, pasinaudokit Arturas15 patarimu.
Beje, jei reiktų persėdimo, geriau rinktis mažesnę jungiamąją stotį - jei tai įmanoma. Kad sugaištumėt mažiau laiko ėjimui. Nes Gare Montparnase, pvz., mes iš vienos linijos į kitą persėdom turbūt tik po kokių 7-9 min ėjimo.
Atsakyti