Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Damande @ 2018 11 01, 12:07)
<p>O tos kempineles dedasi i vidu kaip tamponai? Merginos ar naudojat tamponus paprastus po op.? Man 2 mėnesiai praejo bet teplioja . Labai nedaug. Ant popieriaus tualetinio rausva ir siek tiek ant ikloto brt jau rusva. Seip neskauda. Menesines daznesnes. Per 2 men. turejau 3 kartus. Bet negausios ir su rudais patepliojimais 😔. Gal del to kad po op gal pora dienu pailsejau o po to keliavau...</p>

turbūt neminėjo jums gyd. kad tamponai nerekomenduojami kol sugysite ;)
Atsakyti

Ne man apskritai jokio instruktazo nepasake ko galima ko ne. As cia- supermamose skaitineju ir visa indo gaunu 😊. Pasake pirmomis dienomis siek tiek pailset nepersitemt o po savaites normalu gyvenima galiu gyvent. Tiesa- lytiniai santykiai po men. Bet po men kai uzturejau myliuka tai teplioja iki dabar. Nesustoja . Nezinau ar butent del to pradejau tepliot ar ne nezn.

Atsakyti

Sveikutės, šiandien gavau atsakymaą tyrimo skystoje terpėje, šiuo metu nieko nerasta, net žvp 18 dingo. Konizacija sausio mėn atlikta. Dabar tik po metų pasitikrinti.

Atsakyti

Sveikos 🙂 gerai, kad tada parašiau jums, paprotinot mane dėl tos mokslinės studijos. Atsisakiau jos. Ryt darys konizacija. Norėjau su bendra nejautra, bet ilgai laukti. Tai sutikau su vietine nejautra. Tikiuosi nebus nemalonių pojūčių 🙂

Atsakyti

Sveikutės, šiandien gavau atsakymaą tyrimo skystoje terpėje, šiuo metu nieko nerasta, net žvp 18 dingo. Konizacija sausio mėn atlikta. Dabar tik po metų pasitikrinti.

Oj kaip dziaugiuosi uz tave

Atsakyti
QUOTE(laktukas @ 2018 11 08, 11:58)
<p>Sveikutės, šiandien gavau atsakymaą tyrimo skystoje terpėje, šiuo metu nieko nerasta, net žvp 18 dingo. Konizacija sausio mėn atlikta. Dabar tik po metų pasitikrinti.</p>

Super victory.gif
Atsakyti

Aš irgi džiaugiuosi, kad tamsūs debesys, bent kuriam laikui prasisklaidė, o gal ir visam...

Atsakyti

Sveikos 🙂 gerai, kad tada parašiau jums, paprotinot mane dėl tos mokslinės studijos. Atsisakiau jos. Ryt darys konizacija. Norėjau su bendra nejautra, bet ilgai laukti. Tai sutikau su vietine nejautra. Tikiuosi nebus nemalonių pojūčių 🙂

Kaip jautiesi po konizacijos? Aš tai pati norėjau su vietine nejautra,mažiau pašalinių reiškinių

Atsakyti

Iš tikrųjų labai pasigailėjau, kad sutikau su vietine nejautra darytis konizacija. Labai skaudėjo, ant galo jau ir verkiau. O dar tas kvapas... 

Kaip supratau labai kraujavo man ten, tai vis degino ir degino tas vietas kur iš pjovė. Iš pjovė nemažai, seselė po visko sakė, pasisaugoti gerai, nes išpjauta nemažai. 

Dar sukišo didžiausia tampona, kad ne kraujuotu. Vakare liepė išsitraukti. Dabar ne kraujuoja, bet bėga rausvas skystis su juodais taškeliais, kaip suprantu nuo tų uždegintu vietu. 

Atsakyti

Iš tikrųjų labai pasigailėjau, kad sutikau su vietine nejautra darytis konizacija. Labai skaudėjo, ant galo jau ir verkiau. 

Užjaučiu,kad taip buvo, gal per mažai nuskausmino ar nevisai tiksliai..Dėl kvapo,tai sutinku, kad nemalonus tas svilinamos mėsos kvapas.Na, bet jau viskas baigėsi, svarbu dabar sugyti, saugoti save labai.

Atsakyti

Užjaučiu,kad taip buvo, gal per mažai nuskausmino ar nevisai tiksliai..Dėl kvapo,tai sutinku, kad nemalonus tas svilinamos mėsos kvapas.Na, bet jau viskas baigėsi, svarbu dabar sugyti, saugoti save labai.

Taip, aš ir manau, kad per mažai nu skausmino.

Aha, dabar ilsiuosi namie. Seselė sakė nieko sunkaus ne kilnoti, tai dabar dukryte laukia nesulaukia kol galėsiu ja ir vėl pakelti. Ji didele pas mane, 4 metukų, bet kilnoti vis tiek retkarčiais reikia 🙂

Atsakyti
Atleiskit už tokį gal netaktišką klausimą, bet ar duodat "vokelį į kišenę"? Nesu niekada turėjusi jokių operacijų, net nežinau kaip elgtis. Gal paprotinsit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aira*: 11 lapkričio 2018 - 12:49