Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Ir biopsija atliko, ir konizacija , abu kartus bendra nejautra ir niekam jokių vokelių nedaviau. 

Atsakyti

Po konizacijos praėjo 5 dienos. Kuo toliau tuo daugiau bėga skystis. Keistas jausmas. Atrodo ir pilvą pučia neblogai. Niekam taip nebuvo?

Atsakyti
QUOTE(Aira* @ 2018 11 11, 12:49)
Atleiskit už tokį gal netaktišką klausimą, bet ar duodat "vokelį į kišenę"? Nesu niekada turėjusi jokių operacijų, net nežinau kaip elgtis. Gal paprotinsit  4u.gif


nedaviau nieko hmm.gif
QUOTE(saulyyyte25 @ 2018 11 14, 21:19)
<p>Po konizacijos praėjo 5 dienos. Kuo toliau tuo daugiau bėga skystis. Keistas jausmas. Atrodo ir pilvą pučia neblogai. Niekam taip nebuvo?</p>

siūlau, kreiptis į gydytoją. Jis geriausiai atsakys jums mirksiukas.gif

Aš pati gijau sunkiai su komplikacijom. Bet šiai dienai esu visiškai sveika praėjo 7mėn po konizacijos kuri buvo neradikali . Tyrimai puikus jokių pakitimų, žpv taip pat nebėra wub.gif
Liko tik tepimai prieš mmm ir ramybė viduje bent 1metams smile.gif


Atsakyti

Merginos, ar kuri sirgot peršalimo ligom po konizacijos? Šiand kad suėmė mane taaaaip galva skauda, nosis pasileidus, jausmas kaip kad peršalus. Bet nežinau ar galiu gert coldrex kuriame yra paracetamolio. Nes seselė kai išleido po konizacijos griežtai prisake negerti citramono ir aspirino, o į citramono įeina paracetamolio. Jau praėjo 10 dienų, gal ir nieko jei išgersiu. Bet kraujuoja tai normaliai, bijau rizikuot. O skambinti irgi nežinau kam paskambint kad pasikonsultuoti.

Atsakyti

Gal geriau ibuprofeno, uždegimą slopiną, karščiavimą mažina.

Atsakyti

Merginos, ar kuri sirgot peršalimo ligom po konizacijos? Šiand kad suėmė mane taaaaip galva skauda, nosis pasileidus, jausmas kaip kad peršalus. Bet nežinau ar galiu gert coldrex kuriame yra paracetamolio. Nes seselė kai išleido po konizacijos griežtai prisake negerti citramono ir aspirino, o į citramono įeina paracetamolio. Jau praėjo 10 dienų, gal ir nieko jei išgersiu. Bet kraujuoja tai normaliai, bijau rizikuot. O skambinti irgi nežinau kam paskambint kad pasikonsultuoti.

Pritariu, kad išgertum paprasto Ibuprofeno( gryno, o ne kitų vaistų sudėtyje), jis kraujavimo neskatina, o dėl aspirino tai teisingai, jo negalima jokiu būdu, jis skystina kraują, skatina kraujavimą. O dėl tų dalykų, kad tau ten kraujuoja labiau nei normaliai,kaip supratau,pučia pilvą, tai aš kreipčiausi pas savo paprastą ginekologą ir kuo greičiau, tuo geriau. O dukrytės nekilnojai?..

Dėl peršalimo, tai buvo vienai mano pažįstamai, gydėsi kaip ir visi, arbatėlės, poilsis, miegas ir Ibuprofenas. Jeigu tau tik peršalimas, o ne joks gripas, nes kai staigiai plėšia galvą skausmas ir pakyla aukšta temperatūra iškart, tada čia jau nebe peršalimas. Saugok save, ilsėkis daugiau,nesušalk ir pas ginekologą visgi užsirašyk dėl pačios ramybės

Atsakyti

Pritariu, kad išgertum paprasto Ibuprofeno( gryno, o ne kitų vaistų sudėtyje), jis kraujavimo neskatina, o dėl aspirino tai teisingai, jo negalima jokiu būdu, jis skystina kraują, skatina kraujavimą. O dėl tų dalykų, kad tau ten kraujuoja labiau nei normaliai,kaip supratau,pučia pilvą, tai aš kreipčiausi pas savo paprastą ginekologą ir kuo greičiau, tuo geriau. O dukrytės nekilnojai?..

Dėl peršalimo, tai buvo vienai mano pažįstamai, gydėsi kaip ir visi, arbatėlės, poilsis, miegas ir Ibuprofenas. Jeigu tau tik peršalimas, o ne joks gripas, nes kai staigiai plėšia galvą skausmas ir pakyla aukšta temperatūra iškart, tada čia jau nebe peršalimas. Saugok save, ilsėkis daugiau,nesušalk ir pas ginekologą visgi užsirašyk dėl pačios ramybės

 


Užsirašiau pas ginę penktadieniui. išgėriau ibuprofeno, tai dabar geriau :)

 

Nekilnojau mažosios, saugo ir ji mane :) nors kartais jau būna užsimirštu ir noriu pakelti ją, tai ji iš kart šaukia - mama, negalima tau :)

Atsakyti

Vakar pasiėmiau atsakymus po konizacijos. Išvada CIN3, kaip ir po biopsijos. Išpjauta viskas, krašteliuose nieko nerasta. Išpjauta virš 5 cm ilgio. Dabar po 4-6 mėn pap tyrimą pasidaryti

Atsakyti
Grįžusi po atostogų, nuvažiavau pas kitą ginekologą, bet šį kartą Klaipėdoje. Tai pasakė, kad mano žaizdelė yra labai blogoje vietoje ir negali paimti biopsijos. Tai gruodžio 13 d. išpjaus žaizdelę ir audinius aplink. Tikiuosi, kad nieko blogo nebus. Nes dabar rodo CIN1, ŽPV52, CintecPlius taip pat rodo onkogeninius ląstelių pakitimus. Tik nesupratau, ar čia ir bus konizacija ? Anksčiau Šiauliuose ginekologas sakė, kad darys konizaciją ir daug daugiau išpjaus, kad neatsinaujintų (nes vaikų nebeplanuoju turėti).
Atsakyti

Sveikos,skystos terpes tepinelis rasta endocervikines lasteles metsplazija taipat....Ar cia zpv jau ka daro? Bet pakitimu nerado...Laukiu zpv tyrimo...Gal kas esate susidure ka tai reiskia tos endocervikines lasteles ir metaplazija?

Atsakyti
QUOTE(Greisute @ 2018 11 23, 00:01)
<p>Sveikos,skystos terpes tepinelis rasta endocervikines lasteles metsplazija taipat....Ar cia zpv jau ka daro? Bet pakitimu nerado...Laukiu zpv tyrimo...Gal kas esate susidure ka tai reiskia tos endocervikines lasteles ir metaplazija?</p>


Man taip pat rado metaplaziją ir labai daug leukocitų + ŽPV 18. Kontrolė po 6 mėn. verysad.gif
Atsakyti

Man taip pat rado metaplaziją ir labai daug leukocitų + ŽPV 18. Kontrolė po 6 mėn. verysad.gif

4Blueflower,o tau ne 56 žvp tipas buvo prieš konizaciją? Ir lyg radikaliai pašalinta? 

Atsakyti