Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Man taip pat rado metaplaziją ir labai daug leukocitų + ŽPV 18. Kontrolė po 6 mėn. verysad.gif

Man pries konizacija irgi buvo zpv 18,bet dabar po konizacijos praejo 8 menediai tai zpv neaptiko kai dare tyrima

Atsakyti
QUOTE(ManteS @ 2018 12 07, 20:41)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="4blueflower" data-cid="72288894" data-time="1544177906"><div><p>Man taip pat rado metaplaziją ir labai daug leukocitų + ŽPV 18. Kontrolė po 6 mėn. vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>4Blueflower,o tau ne 56 žvp tipas buvo prieš konizaciją? Ir lyg radikaliai pašalinta? </p>

Buvo pries 3 metus. Radikaliai pasalino, ZPV 56 dingo. Bet stai vuolia - naujas drauguzis. Turejau is tikruju pastovu drauga, seima planavom. Tai gal jis ir "padovanojo" man si "geri". Jau bijau su vyrais prasideti. Pries ji tris kartus ZPV dare. Buvo svaru.
Atsakyti

Ne, vyrai čia ne prie ko.

Atsakyti

Ne, vyrai čia ne prie ko.

O tai kas tada prikom?

Atsakyti
QUOTE(visaip buna @ 2018 12 10, 15:32)
<p>Ne, vyrai čia ne prie ko.
</p>

Žinoma, kad prie ko😉 Vyrai perduoda žpv.
Atsakyti
QUOTE(visaip buna @ 2018 12 10, 13:32)
<p>Ne, vyrai čia ne prie ko.
</p>


vyrai labai prie ko tongue.gif

Labiau pasidomekit kas yra zmogaus papilomos virusas. Koki jo tipai ir kaip dalinasi juo mirksiukas.gif

Atsakyti

Tas zpv - tai kažkokios pasakos, visiškai neturintis jokios įtakos ligai.

Atsakyti
Praejo 3.5 men po operacijos. Pasidariau tepineli. Daktaras nesicackino. Taip drykstelejo kad trecia diena teplioja. O jau buvo apstoje.laukiu atasakymi pap. 
Atsakyti
Aš jau trečia para po konizacijos, išpjovė žaizdelę bei audinius aplink ją ir išsiuntė tyrimams. Gydytojas viską paaiškino ir pasakė, jog svarbiausia dabar sužinoti ar išpjauta viskas, ar liko dar ribos. Jei bus likę pirmo laipsnio riba, tai paliks stebėjimui, jei bus didesnio laipsnio, tai reiks operacijos vėl. Truputį pamaudžia pilvą kaip per mms, teplioja. Atvažiuoti reikės po sekančių mėnesinių. Tikiuosi viskas bus pašalinta
Atsakyti

Aš jau trečia para po konizacijos, išpjovė žaizdelę bei audinius aplink ją ir išsiuntė tyrimams. Gydytojas viską paaiškino ir pasakė, jog svarbiausia dabar sužinoti ar išpjauta viskas, ar liko dar ribos. Jei bus likę pirmo laipsnio riba, tai paliks stebėjimui, jei bus didesnio laipsnio, tai reiks operacijos vėl. Truputį pamaudžia pilvą kaip per mms, teplioja. Atvažiuoti reikės po sekančių mėnesinių. Tikiuosi viskas bus pašalinta

Atsakyti

Aš jau trečia para po konizacijos, išpjovė žaizdelę bei audinius aplink ją ir išsiuntė tyrimams. Gydytojas viską paaiškino ir pasakė, jog svarbiausia dabar sužinoti ar išpjauta viskas, ar liko dar ribos. Jei bus likę pirmo laipsnio riba, tai paliks stebėjimui, jei bus didesnio laipsnio, tai reiks operacijos vėl. Truputį pamaudžia pilvą kaip per mms, teplioja. Atvažiuoti reikės po sekančių mėnesinių. Tikiuosi viskas bus pašalinta

Kaip jautiesi dabar,gal jau zinai atsakymus tyrimu?

Atsakyti
QUOTE(Greisute @ 2019 01 02, 23:35)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Greisute" data-cid="72310279" data-time="1546461251"><div><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="jurguciux" data-cid="72297190" data-time="1544910160"><div><p>Aš jau trečia para po konizacijos, išpjovė žaizdelę bei audinius aplink ją ir išsiuntė tyrimams. Gydytojas viską paaiškino ir pasakė, jog svarbiausia dabar sužinoti ar išpjauta viskas, ar liko dar ribos. Jei bus likę pirmo laipsnio riba, tai paliks stebėjimui, jei bus didesnio laipsnio, tai reiks operacijos vėl. Truputį pamaudžia pilvą kaip per mms, teplioja. Atvažiuoti reikės po sekančių mėnesinių. Tikiuosi viskas bus pašalinta</p></div></blockquote><p>Kaip jautiesi dabar,gal jau zinai atsakymus tyrimu?</p></div></blockquote><p></p>

Pirmas 10 dienų toks keistas jausmas pilvo apačioje, nedaug skaudėjo pilvą kaip per mms po konizacijos. Šiaip labai saugojausi: nieko sunkaus nekėliau, nepervargau, jokio sporto, jokio alkoholio ( nors ir Kalėdos, ir N.Metai, ir jubiliejus mamos buvo). Susirgau MMS praėjus 3 savaitėms po konizacijos, iki tol tepliojo ( išskyros buvo įvairių spalvų) . Po MMS buvau pas gydytoją, patikrino, sakė, kad labai gražiai viskas gyja, dar iki pilno užgyjimo trūksta ~3 mm, tai dar savaitę reikia pasisaugoti, tada galėsiu po truputį atsargiai grįžti į normalų gyvenimą. Prie įprasto intensyvaus sporto galėsiu grįžti dar po sekančių mms. Apie atsakymus. Prieš konizaciją buvo CIN1, po operacijos CIN3, bet pašalinta viskas radikaliai. Tai sekantis citologinis tyrimas skystoje terpėje po 4 mėn, paskui vėl ginekologo konsultacija. Jei bus teigiamas ( rodys pakitimus), sakė, kad šalins gimdą, nes tokios paprastos operacijos nebepadeda, vis atsinaujina. Bet tikiuosi, kad viskas bus gerai.
Atsakyti