Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Nuo konizacijos man sausio mėn jau metai. Pakartotinė patikra bus tik spalio mėn. Mano gydytoja į prognozes nesileidžianti, tai pasakė tik tiek žiūrėsim kaip viskas bus po metų. Galbūt žpv neliko terpės kur gyvuoti. Tai dabar laukiu spalio mėn.

Man metai kovo pradzioj bus po konizacijos,sugalvojau pasidaryti vel tyrimus ir galvoju kaip bus toliau...

Atsakyti

Viskas bus gerai, tikėkit.  :4u:​ 

Atsakyti

Viskas bus gerai, tikėkit.  :4u:​ 

Aciu....😉 o kiek jums metu?

Atsakyti

Man 43😀

Atsakyti

Man 43😀

As taipat panasiam grazume 🙂

Atsakyti

Ir man panašiai metukų☺ Tikėkim, kad viskas bus gerai👍 Man buvo ŽPV 16 ir 68- abu agresyvus tipai, po konizacijos CIN3/Ca in situ. Dabar po 6 mėnesių nuo konizacijos dariausi ir ŽPV ir PAP skystoj terpėj, labai bijojau atsakymų, bet šiandien ginė paskambino ir pasakė, kad visi rezultatai geri☺ Kad dar ir bijau džiaugtis, bet juk reikia džiaugtis☺

Atsakyti

Taip, reikia džiaugtis dabar, kad viskas gerai.☺

Atsakyti

Merginos ir as noriu pasidziaugti,praejo metai po konizacijos dariausi tyrimus.Visi geri,svarbiausia ir zpv dinges dar...🙂

Atsakyti

Merginos ir as noriu pasidziaugti,praejo metai po konizacijos dariausi tyrimus.Visi geri,svarbiausia ir zpv dinges dar...🙂

Džiaugiuosi labai už tave👍

Atsakyti

Greisute džiaugiuosi už Jus. Būkite sveika ir laiminga :)​ 

Atsakyti

Aciu Jums uz palaikyma 🙂

Atsakyti

Sveikos. Ar darė kuriai nors daugiau nei 1 konizaciją? Vasarą buvo HSIL, po konizacijos praėjus 4mėn.ASCUS. Dabar vėl dariausi jau ASCUS SU LSIL.... tikėtina, kad darys antrą konizaciją... pasimetusi, nes norisi leliuko... 😢

Atsakyti