Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

O man dar tik savaite, bet toks jausmas, kaf sasas krenta, nes ant popieriaus buna kaip smeliuko tokio. Na net nemoku paaiskint. Bet jau pilvo mebeskauda, tiek kad isskyros nervuoja

Atsakyti
Sveikos, tenka prisijungti prie jūsų smile.gif Aš jau irgi po konizacijos. Nustatė Cin3, Ca in situ.
Norėjau jūsų paklaust, visos darotės ir ŽVP tyrimą, o sužinojus, kurį virusą turit, kas iš to? Rytoj eisiu pas savo gydytoją į polikliniką ir nežinau, man gal irgi reikia žinoti, kurį virusą aš turiu ir pasidaryti ŽVP tyrimą? unsure.gif Ir nežinau ką dabar daryt, nes konizacija sakė neradikali. Kaip dabar tą imunitetą stiprinti? ką jūs darot?
Atsakyti

Litavkasam, mano žpv 16, prieš konizaciją buvo CIN2, konizacija irgi neradikali... Po konizacijos neberūkau, gėriau vit.C, Žuvų taukus, selena ir t.t. Po 6 mėn pakartojo pap ir vistiek CIN2 ir žvp 16. Kolkas nieko nedarom. ŽPV galėsi pasidaryt, kai darysi kontrolini pap skystoj terpėj. 

Atsakyti

As geriu ryklio taukus,jie stiprina imuniteta...

Atsakyti
QUOTE(ManteS @ 2019 02 08, 18:51)
<p>Litavkasam, mano žpv 16, prieš konizaciją buvo CIN2, konizacija irgi neradikali... Po konizacijos neberūkau, gėriau vit.C, Žuvų taukus, selena ir t.t. Po 6 mėn pakartojo pap ir vistiek CIN2 ir žvp 16. Kolkas nieko nedarom. ŽPV galėsi pasidaryt, kai darysi kontrolini pap skystoj terpėj. </p>



QUOTE(Greisute @ 2019 02 08, 19:12)
<p>As geriu ryklio taukus,jie stiprina imuniteta...</p>


Ačiū smile.gif
Man gydytoja sakė nusipirkt papildą VAG forte, tai jį nusipirkau, gersiu dabar. Ir seleną irgi sugalvojau reik pagert. Dabar tikrins trejus metus kas 6 mėn. Kaip būtų gera, jeigu neatsinaujintų...
Atsakyti

As geriu ryklio taukus,jie stiprina imuniteta...

As Alkymer gėriau ir iš IHerb. 

Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2016 01 20, 20:45)
Siandien nusipirkau zurnala ''Ko gydytojai tau nepasako''. Yra labai neblogas straipsnis apie gimdos kaklelio pakitimus ir alternatyvius gydymus. Pasidalinsiu keleta citatu. smile.gif P.s. straipsnis rasytas remiantis tyrimais ir yra visi saltiniai pateikti. 4u.gif

Tyrimai apie CIN formavimasi rodo, kad CIN1 perauga i vezi 1procentu atveju, CIN2 - 5pr, o CIN3 - 12pr. Labai daznai pakitusios lasteles vel tampa normalios, CIN1 - 60pr atveju, CIN2- 40pr., CIN3- truputi daugiau nei 30pr.

Manoma, kad g.k. displazija yra susijusi su per maza kai kuriu maistiniu medziagu, ypac folio r., koncentracija organizme. Darytas tyrimas patvirtino, kad pas turincias pakitimu, folio r. buvo maziau nei pas sveikas moteris. Be to tyrejai nustate, kad prie sumazejusios folio r. koncentracijos buvo ir per maza vit. C, E ir A koncentr. Per kita tyrima konstatuota, kad moterims su sumazejusia folio r. koncentr. kyla net 5 kartus didesne rizika uzsikresti ZPV16.

Per viena tyrima nustatyta, kad daug mazesnes karotinoidu beta karoteno, likopeno ir kantaksatino koncentr. kraujyje buvo butent moterims, sergancioms CIN ir g.k. veziu.

Vit. A koncentr sumazejimas didina tikybe 5 kartus pereiti i sunkesne CIN stadija ar vezi.

Rukymas susijes su padidejusia ZPV ir CIN rizika. Tarptautine vezio agentura nurodo, kad g.k. vezys yra viena tu ligu, kurias sukelia rukymas.

Pries 5m atliktas tyrimas parode, kad kuo ilgiau geriami kontraceptikai, tuo didesne rizika susirgti.

Korejoje atliktas tyrimas, kuriame dalyvavo 51 moteris, parode, kad 69proc moteru, kurias gyde zaliaja arbata, bukle pagerejo. Gali buti vartojamas tepalas, arba zaliosios arb. kapsules.

Indol-3-metanolis, kurio naturaliai esama kopustuose, brokoliuose ir briusel.kopustuose, taip pat padeda kovoti su g.k. displazija. Per viena tyrima, kuriame dalyvavo 30 moteru su su diagnozuota CIN2 ir CIN3, viena grupe moteru gerdavo po 200mg I3C, kita po 400mg, o likusios placeba. Po 12savaiciu buvo atlikta biopsija. Ne vienai placebo grupes pacientei CIN stadija nebuvo sumazejusi, savo ruoztu 4 is 8 moteru, kurios vartojo po 200mg bei 4 is 9, kurios gerdavo po 400mg konstatuota visiska displazijos regresija. Siuloma doze - 200mg per para. 4u.gif

radau seną žinutę savo, dalinuosi 4u.gif
Atsakyti

Aciu....😉

Atsakyti

Sveikos merginos,domiuosi ir klausiu visu kas turejo zpv18 jei buvo radikaliai pasalinta ar kam nors yra atsinaujine...Tyrimai greit bus daromi,tai vis neramu darosi....

Atsakyti

Man buvo nustatytas žvp 18, po konizacijos praėjus 6 mėn atlikti pakartotiniai tyrimai, neaptiktas joks žvp.

Atsakyti

Man buvo nustatytas žvp 18, po konizacijos praėjus 6 mėn atlikti pakartotiniai tyrimai, neaptiktas joks žvp.

Man taipat dingo,tik pagalvoju kaip bus toliau...Ka jums sake gydytoja? Kiek laiko jums praejo po konizacijos?

Atsakyti

Nuo konizacijos man sausio mėn jau metai. Pakartotinė patikra bus tik spalio mėn. Mano gydytoja į prognozes nesileidžianti, tai pasakė tik tiek žiūrėsim kaip viskas bus po metų. Galbūt žpv neliko terpės kur gyvuoti. Tai dabar laukiu spalio mėn.

Atsakyti