Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Jurga75 @ 2019 04 22, 14:46)
<p>O tai gali siūlyti iškart konizacija nežiūrėje kolposkopu? ☹️</p>

Gali, man iš karto darė konizaciją
Atsakyti

Sveikos merginos. As po konizacijos jau 9 men. Pries menesines man kelias dienas tepa tamsia spalva... daktaras sake kad normalu. Bet juk tiek laiko praejo. Kaip jums ar viskas reguliaru ir normalu su mm?

Atsakyti

Gali, man iš karto darė konizaciją

Ir kaip viskas praėjo? 

Atsakyti
QUOTE(Jurga75 @ 2019 04 23, 19:55)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Naira" data-cid="72417465" data-time="1555946876"><div><p>Gali, man iš karto darė konizaciją</p></div></blockquote><p>Ir kaip viskas praėjo? </p>

Rado vėžį smile.gif
Atsakyti

Na va ir aš jau šiandien 4diena po konizacijos. Darė kūginę biopsija. Operacija praėjo sklandžiai nors sakė labai sunkiai kraujavimą stabdė.  Labai sunkiai atsigavau po narkozės, nors dar ir dabar galva sukasi. Pakolkas pilvą pamaudena. Sėdžiu ir guliu kaip kiaušinis kad nepradėčiau kraujuoti. Atsakymai ką išpjovė po mėnesio. Tikiuosi viskas bus gerai. 

Atsakyti

Merginos man iskilo klausymas,jei po konizacijos zpv dingo ar uzmigo nzn kaip cia pavadinti.. Gal kas yra susidurusiu ar girdejo,kiek laiko jis neprabunda vel? Ar tik imunitetui truputi nusilpes ir vel oplia viskas nuo pradziu?

Atsakyti

Na va ir aš jau šiandien 4diena po konizacijos. Darė kūginę biopsija. Operacija praėjo sklandžiai nors sakė labai sunkiai kraujavimą stabdė.  Labai sunkiai atsigavau po narkozės, nors dar ir dabar galva sukasi. Pakolkas pilvą pamaudena. Sėdžiu ir guliu kaip kiaušinis kad nepradėčiau kraujuoti. Atsakymai ką išpjovė po mėnesio. Tikiuosi viskas bus gerai. 

Man irgi 25 d. atliko konizaciją. Atsakymai gegužės viduryje. Tiesa, išleido tą pačią dieną, nors buvo planuotą, kad tik kitą. 

O kaip mmm po operacijos, ar laiku prasideda t.y. ciklas neišsireguliuoja?

Atsakyti
QUOTE(Greisute @ 2019 05 03, 08:30)
<p>Merginos man iskilo klausymas,jei po konizacijos zpv dingo ar uzmigo nzn kaip cia pavadinti.. Gal kas yra susidurusiu ar girdejo,kiek laiko jis neprabunda vel? Ar tik imunitetui truputi nusilpes ir vel oplia viskas nuo pradziu?</p>

Man po antros konizacijos praejo trys metai, onkocitologini skystoj terpej dariau kad 4-6 menesius. Ir ka - jau vel viskas is naujo unsure.gif dabar jau ascus unsure.gif
Atsakyti

Koks jusu zpv?

Atsakyti

na ir aš noriu pasikonsultuoti :) priešistorė: 2018 m. lapkritį daryta konizacija, atsakymas cin3, kartojau tyrimą kovą, nieko nebelikę. bet mane ne tas neramina. po konizacijos skaičiau, kad dažnai atsiranda endometrioze. tai mane neramina ar neatsirado ji pas mane. prieš mėn buvau pas ginę, tai ji sakė ne, nieko nėra nesijaudink. bet mane toliau kamuoja tie patys simptomai: mm keistos, teplioja kartais prieš, kartais po, pačios mm nebe tokios gausios. skauda lytinių santykių metu vienoje pozoje, ko niekada nebuvo prieš konizaciją, labai skrandis nebedirba (kas irgi skaičiau yra endometriozės požymis). po poros sav vėl užsirašiau pas ginę, bet tai kaip man sužinot ar tikrai nėra endometriozės pas mane, kai ji visų pirma sunkiai atrandama, visų antra ir ginė netiria

Atsakyti
QUOTE(Greisute @ 2019 05 03, 13:02)
<p>Koks jusu zpv?</p>

Pirmadienį einu darytis zpv, tada bus matyti kas cia vyksta. Gine sake ateit po 4 menesiu kartoti onkocitologini, sako nieko cia baisaus. O man sokas, nebezinau ka ir begalvot. Pries tris metus buvo hsil, tada pirma konizacija, jos metu rado ca in situ, kartojo konizacija. Po jos viskas buvo ok iki siol angel_sadangel.gif
Atsakyti

Ojojoj laikykimes merginos

Atsakyti