Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Madam W... @ 2019 05 03, 10:56)
Man po antros konizacijos praejo trys metai, onkocitologini skystoj terpej dariau kad 4-6 menesius. Ir ka - jau vel viskas is naujo  unsure.gif  dabar jau ascus  unsure.gif

Sveiki.O tai kokie jums rezultatai buvo pries tai?Nes dazniausiai kai yra ascus konizacijos nedaro,o kartoja pradziai onkocitologini?🤔
Oi atsiprasau.Pamaciau jau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maltakava: 04 gegužės 2019 - 07:29

Man darė konizaciją su ascus 

🤔

Atsakyti
QUOTE(Jurga75 @ 2019 05 04, 19:46)
<p>Man darė konizaciją su ascus </p><p>🤔</p>

Man irgi buvo dare prie tokio atsakymo.Bet manau retais atvejais daro.Kokie atsakymai jums atejo po konizacijos?
Atsakyti

Man irgi buvo dare prie tokio atsakymo.Bet manau retais atvejais daro.Kokie atsakymai jums atejo po konizacijos?

Dar tik 2d darė. O kokie jūsų atsakymai? 

Atsakyti

Man dare konizacija prie ASCUS ..parejo Cin 2 atskymas...

Atsakyti

Man dare konizacija prie ASCUS ..parejo Cin 2 atskymas...

Ir ką daro po tokio atsakymo? 

Atsakyti

Konizacija dare ir acakymai Cin 2 bet pasalinta viskas radikaliai buvo...Dabar kolkas viskas gerai...

Atsakyti

Konizacija dare ir acakymai Cin 2 bet pasalinta viskas radikaliai buvo...Dabar kolkas viskas gerai...

Viena karta darė? 

Atsakyti

Taip,metai tik praejo dar po operacijos

Atsakyti

Taip,metai tik praejo dar po operacijos

Gal galit man parašyt SMS 869532319

Atsakyti

sakykit, jei atlikus tyrimus buvo rasta pakitimu, tada atlikta biopsija, nustatyti cin3 pakitimai  ir daktaras rekomenduoja operuoti, salinti pakitimus. Pokalbiui pas daktara vykstu antradieni.

(Tie pakitimai vel bus tiriami?Nes nelabai suprantu ar sie pakitimai tas pats kas vezine 0 stadija, ar simptomai iki vezio?Pakitimai dideli,visur raso skirtingai.)Skaiciau ,kad gijimo laikotarpis trunka iki menesio.Siuo metu stoju i policija ir siuos gydytoju atsakymus turiu persiusti cmek komisijai,idomu ar del to galiu nepereiti patikros ir buti  pripazinta netinkama ;/ 

Atsakyti
QUOTE(Greta Grybaite @ 2019 05 12, 16:35)
<p>sakykit, jei atlikus tyrimus buvo rasta pakitimu, tada atlikta biopsija, nustatyti cin3 pakitimai  ir daktaras rekomenduoja operuoti, salinti pakitimus. Pokalbiui pas daktara vykstu antradieni.</p><p>(Tie pakitimai vel bus tiriami?Nes nelabai suprantu ar sie pakitimai tas pats kas vezine 0 stadija, ar simptomai iki vezio?Pakitimai dideli,visur raso skirtingai.)Skaiciau ,kad gijimo laikotarpis trunka iki menesio.Siuo metu stoju i policija ir siuos gydytoju atsakymus turiu persiusti cmek komisijai,idomu ar del to galiu nepereiti patikros ir buti  pripazinta netinkama ;/ </p>

Sveiki.Jums nera vezys😊,tik auksto laipsnio iki veziniai pakitimai.Padarys konizacija ir dar syk istirs,tai ka ispjove.
Tikrai nemanau,kad sitas gali uzkliuti komisijai.Jus gi nesergate onkologine liga,tiesiog laiku aptikote pakitimus,kuriuos pasalinus viskas vel grys I savo vezes,tiesiog tankiau gausite tikrintis 😊Nepergyvenkite.
Atsakyti