Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

As nuo 21metu turejau zaizdele kiek tikrinausi visada sake nieko blogo tyrimai buvo geri tik po 15 metu atliko operacija nes buvo pakitimu  atsakymas cin3, gavau laiska kad reikia atlikti tepineli ir vel pasitikrinti is tikruju bijau :(

Atsakyti
Sveikos, esu čia naujokė, ieškodama informacijos internete radau šį skyrelį ir noriu prisijungti. Mano istorija tokia, jog pora metų vargstu su moteriškais uždegimais ir pienlige, taip kad esu etatinė ginekologų lankytoja verysad.gif Prieš metus darytas oncitologinis tyrimas nerodė jokių pakitimų, kadangi pas mane jau viskas tirta kaip tik netirta dėl nuolatinių uždegimų, naujai gydytojai kilo mintis ištirti dėl ŽPV. Atėjo netikėtas man atsakymas jog turiu ŽPV 16. Neturiu supratimo iš kur jis pas mane, nes santuokoje gyvenu 10 metų, sėkmingai pagimdžiau 2 vaikus ir net įtarimo neturėjau. Kadangi virusas piktybinis toliau gydytoja patarė pakartoti oncitologinį, vėl staigmena - HSIL. blink.gif Dar nelabai supratau ką tai reiškia, gydytoja reagavo gana ramiai, sakė pavartoti porą mėnesių POPILOCARE ir tada atėjus pakartosim oncitologinį, nes gal čia dėl uždegimo toks atsakymas.
Ir ką gi pradėjau ieškoti informacijos kas gi man čia yra, ogi perskaičiau pas jus, kad čia rimti pakitimai ir delsti negalima. verysad.gif Tai dabar nebeturiu ramybės ką daryti vėl eiti ir skubiai reikalauti operacijos, ar dar laukti, nors tas laukimas - atrodo vėžys su kiekviena diena plinta. unsure.gif Ar buvo kam, kad dėl uždegimų rodytų tokį atsakymą, ar vis dėlto imti nerimauti ? Gal kas vartojo tą vaistą ?
Atsakyti

O jums biopsijos nedare?

Atsakyti
QUOTE(Ramune balta @ 2019 12 11, 19:57)
<p>O jums biopsijos nedare?</p>

Ne, čia elementaraus oncitologinio atsakymas. Daugiau nieko nedarė.
Atsakyti

Ne, čia elementaraus oncitologinio atsakymas. Daugiau nieko nedarė.

 Nes man kai atliko citologini rado pakitusias lasteles is kart skyre kolposkopijos tyrima ir jo metu eme biopsija ir iskart skyre pakitusiu lasteliu salinima, atliko su narkoze nes reikejo pasalinti didesni plota. Ir labai nustebo kad anksciau nesalino.

Atsakyti
QUOTE(Ramune balta @ 2019 12 11, 21:34)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Arizona112" data-cid="72565583" data-time="1576090348"><div><p>Ne, čia elementaraus oncitologinio atsakymas. Daugiau nieko nedarė.</p></div></blockquote><p> Nes man kai atliko citologini rado pakitusias lasteles is kart skyre kolposkopijos tyrima ir jo metu eme biopsija ir iskart skyre pakitusiu lasteliu salinima, atliko su narkoze nes reikejo pasalinti didesni plota. Ir labai nustebo kad anksciau nesalino.</p>

Taigi rašiau jog man skyrė dabar 2 mėnesius vartoti tą vaistą, ir po 2 mėnesių kartoti oncitologini. Užtat įdomu ar būna kam norz tokia praktika, ar būna, kad dėl uždegimo gali rodyti neteisingus atsakymus ?
Atsakyti
Sveikos,
tikiuosi pakomentuosit išmanančios ir susidūrusios..
PAP skystoj terpėj parodė LSIL, Sintec Plus teigiamas.
Sausio 20 d. vizitas pas ginę echoskopijai į polikliniką. Šiandien irgi buvau, bet dar neturėjau Sintec plus atsakymo, sakė, jei bus teigiamas, reikės biopsijos. Tai klausimas būtų ar tą biopsiją galės poliklinikoj ginė padaryti? Ar siųs pas kito lygio ginekologą? Neramu, ir atrodo kiekviena diena labai svarbi, norisi kuo greičiau daryti ką reikia..
Dėkui iš anksto smile.gif
Atsakyti
[quote=sagrarija,2020 01 09, 15:30]
Sveikos,
tikiuosi pakomentuosit išmanančios ir susidūrusios..

Sveikos,
Biopsiją darė poliklinikoje. max 15 min reikalas

LSIL maži pakitimai, kurie esant stipriam imunitetui gali išnykti savaime. Pradžioj vyksta stebejimas kas 6 men
Atsakyti
[quote=giedre27,2020 01 13, 23:57]
[quote=sagrarija,2020 01 09, 15:30]
Sveikos,
tikiuosi pakomentuosit išmanančios ir susidūrusios..

Sveikos,
Biopsiją darė poliklinikoje. max 15 min reikalas

LSIL maži pakitimai, kurie esant stipriam imunitetui gali išnykti savaime. Pradžioj vyksta stebejimas kas 6 men
[/quote]

ačiū už atsakymą smile.gif
taip, žinau, prisiskaičiau jau visko... tik kaip supratau, kai Sintec Plus teigiamas, tikėtina, kad nebeišnyks :/ ir aišku, tikiuosi, biopsija neparodys didesnių pakitimų.. Ginė minėjo, kad jei bus Sintec Plus ats.neigiamas, tada stebėjimas. O jei teigiamas - biopsija..
Atsakyti
QUOTE(Arizona112 @ 2019 12 12, 07:58)
Taigi rašiau jog man skyrė dabar 2 mėnesius vartoti tą vaistą, ir po 2 mėnesių kartoti oncitologini. Užtat įdomu ar būna kam norz tokia praktika, ar būna, kad dėl uždegimo gali rodyti neteisingus atsakymus ?

Uždegimas gali įtakoti citologinio parodymus, tačiau nurašyti viską uždegimui tikrai neskubėčiau. Kolposkopija bent apžiūrėti reikia, Sintec tyrimą galima dar pasidaryti. Galite nueiti pas kitą ginę antrai nuomonei.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geliuke: 15 sausio 2020 - 09:27
Sveikos,
tenka ir man domėtis ta tema ... onko HSIL, po biopsijos atsakymas CIN2, ir ZPV39.

Turiu registruotis konizacijai, esu iš Vilniaus. Gal galite rekomenduoti gydytoją ?

Nenoriu narkozės , bet paskaitinėjus temą kažkaip baisus įspūdžiai ... blink.gif
Atsakyti

naujoke401, aš dariausi Santariškėse su vietine nejautra, rašiau jau šioj temoj, kad jei kitą kartą reiktų daryt, tai tik su narkoze,nes skausmas buvo neapsakomas, plius kaip jau ne vien aminėjo, tas degnančios mėsos kvapas iš tavęs procedūros emtu tai viau, nekažką tikrai... :)

Atsakyti