Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Labas rytas,

gal galite pasakyti po kiek laiko turėjote atsakymą po konizacijos (labiausiai domina kas operavotės LSMUL KK). Man minėjo, kad bus po 2 savaičių, jeigu bus blogai - paskambins. Nors išraše parašyta, kad galutinis atsakymas po 6-8 sav. 

Beje, kada pirma kartą po konizacijos pasirodėte pas gydytoją (na čia tuo atveju kai nebuvo kažkokių bėdų).

Labas rytas. Po 3 savaičių buvo atsakymai, o pakartotinai tirtis po 6 mėn., tai ir tada apsilankymas bus.

Atsakyti

Grįžtu pasidžiaugti maža pergale. Gydytoja trumpai informavo, kad gavo atsakymus - išoperavo visus pokyčius :yahoo:  po pusmečio reikia kartoti visus tyrimus. 

Dabar laukia organizmo stiprinimas ir  kalnas vitaminų 

Atsakyti

o kokius vitaminus naudojate?

Atsakyti

Sveikos, 

Lankiausi prieš metus čia temoje, dabar vėl įlindau paskaityti. Prieš metus paprastas tepinelis parode ascus, tada pakartojom skystoje terpeje-tas pats. Pasidariau dar zpv. Turiu 18 tipa. Kolposkopija ir biopsija. Biopsijos ats. Letinis gimdos kaklelio uzdegimas, ir patikslino paskuo, kad via delto yra cin1. Kontrole po metu. Tame tarpe dariausi tik echo. Si menesi vel dariausi skystoje terpje. Tas pats kaip pries.metus - ascus. Gydytojas pasake, kontrole po metu. Net biopsijos nedare. Kai paskaiciau, kad pjausto su ascus, be didesnių tyrimų, tai biski neramu darosi. Niekaip nesuprantu kada ir pagal ka jie nusprendzia. Aisku prie to ascus dar ateina aprasytos lasteles ir kas jose darosi. Gal tai kazka lemia. 

Atsakyti

Ir man teks darytis kolposkopiją ir biopsiją. Kur geriausia darytis Vilniuje? kiek supratau pas mano ginekologę privačiai nedaro. 

Ir dar.. kadamgi pati žinau, kad mano imunitetas nusilpęs, kokius vitaminus vartuojate, ar kokių kitokių būdų naudojate? 

baisu.. :(

Atsakyti
Sveikos

Esu 37 m. Man buvo prieš operacija CIN2, po konizacijos CIN3 . Konizacija darė Klaipėdos jūrininkų ligoninėje M. Diržaukas 2018-12-13, po mėnesio pasirodžiau pas gydytoją, sakė, kad beveik jau buvo sugijęs kaklelis, gijo labai gerai. Pirmas 3 dienas bėgo kaip vandenukas su krauju, paskui 2 savaites tepliojo po konizacijos, o paskui visiškai nustojo. Krentant šašui nekraujavo, netepliojo ir net nejutau kada jis nukrito. Nors labai saugojausi, nieko nekilnojau, nesitampiau. Gal todėl viskas gerai praėjo. Pirmos mm buvo laiku, neskausmingos, trumpiau viena diena. Antros mm jau buvo po 3 savaičių, buvau išsigandusi truputį, galvojau, kad gal negerai kažkas, bet gydytoja sakė, kad normalu tai. O visos likusios vėl buvo reguliarios, neskausmingos, trumpesnės. Praėjus 4 mėn. po konizacijos, pasidariau PAP skystoje terpėje, viskas gerai: onkologinių pakitimų nerasta. Dabar reikia darytis tyrimą po 6 mėn, tai yra, jau spalio mėn. Vėl pradedu nerimauti. Bet tikiuosi viskas bus gerai. Gydytojas pasakė, kad jei vėl bus pakitimų, tada jau šalins gimdą iškart, nes nebėra prasmės daryti konizacijas. Praktika rodo, kad iki trijų kartų darant konizacijas, vistiek atsinaujina ir reikia tada jau šalinti gimdą. Jei jau taip bus, tikrai neduosiu šalinti gimdos, kreipsiuos ir kitus gydytojus konsultacijos.
Atsakyti

Labas mergaites. Man 38m. Praeitu metu vasara dariausi kolposkopija biopsija. Buvo nustate cin2 o po operacijos cin3. Operacijos metu pasalino pakitusias lasteles iki sveiko audinio. Gijau gerai. Pries mm pateplioja jau visus metus. Ciklas sutrumpejo 2-3 dienomis. O siandiena susirgau visa savaite anksciau. Krutine labai maudzia kelias dienas. Siandiena pasirode kraijas o krutine vistiek jautri. Kai anksciau jautrumas pradingdavo 1 -3 diena pries susirgima. Laukiu sekancios dienos. Gal visgi nesusirgau o pakraujavau del kazko negero... kaip jus laikotes

Atsakyti
Sveikos, gavau atsakymą, kad nėra pakitusių ląstelių ir piktybinio naviko. Labai džiaugiuosi dėl atsakymo, dabar reikės skambinti gydytojui ir klausti ar reikia atvažiuoti ir kada sekantį tyrimą darytis. Paskutinį kartą pas gydytoją lankiausi po konizacijos praėjus 4 savaitėms, po 4 mėn. liepė pakartotinai darytis tyrimą, tada vėl po 6 mėn. Bet niekada nesakė atvykti pasitikrinti, aš tiesiogiai labaratorijoje pasidarau be gydytojo, jis nusiuntė mane, ten dirba akušerės. O jūs ar vykstate pas gydytoją?
Atsakyti