Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-aisiais

QUOTE(sima_1 @ 2016 05 24, 08:58)
Sveikos,
Pastarosioms dienom tyliu, kažkokia apatija apėmus.
Su mityba sekasi sunkiai..
Aš galvoju gal ir man reikia šitaip bandyt.
Daug veiklos susigalvok vakarais, kad nebūtų kada net lyst į virtuvę  biggrin.gif Bet čia rimtai, pastebėjau ant savęs. Jei tik laisvesnė vakare taip ir lenda įkyrios mintys apie maistą.
OMG  lotuliukas.gif vaizdelis jaučiu geras buvo biggrin.gif

Gal poilsio truksta g.gif 4u.gif
Gerai, kad su dangciu pritvirtintu buvo, o tai nudazytos sienos kiausiniskai butu buve lotuliukas.gif blink.gif

QUOTE(dontstop @ 2016 05 24, 10:46)
Lyg ir praeina, stengiuosi saugotis, nes savaitgalį važiuojam į Latviją... Bet kaip sykis, lyg pana mano sugalvojo susirgt  doh.gif  Nekosti, nesloguoja, bet kažkokia ji .. netokia  g.gif  Na kaip nelaiku nesąmonės, viešbutis jau apmokėtas, viskas suruošta... unsure.gif

Tikekimes nesusirgs 4u.gif Kaip smagu, isvyka... wub.gif Ka apziurinesit?
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 05 24, 06:03)
Parašyk, ką valgai pirmoje dienos pusėje, gal per mažai angliavandenių, o gal per mažai maisto aplamai, 2/3 kalorijų turi būt suvartoti pirmoje dienos pusėje, net ne dėl alkio, o aplamai, kad spėtų pavirsti į energiją, ne į lašinius  smile.gif

Bet šiaip gali būti begalė variantų  g.gif  Net gal įprotis tiesiog susiformavęs vakarais valgyt pagrindinį valgį, ar vakarais užkandžiauti prie TV/kompo ar pan  4u.gif


Valgau dažniausiai virtus kiaušinius ar omletą su datžovėm ir riekele duonos, įvairias košes, ryžių trapučius su kumpiu/sūriu, kartais dar kokį vaisių suvalgau, geriu kavos. Pietums dažniausiai kokia nors mėsa/žuvis, daug daržovių, kokių nors kruopų ar makaronų. Man atrodo kad su maisto kiekiu tikrai viskas gerai, tai ir nesuprantu, kodėl vakare toks alkis užeina.
Atsakyti
QUOTE(tytuka @ 2016 05 24, 12:46)
Gal poilsio truksta  g.gif  4u.gif

Auginant mažą vaiką to poilsio ar miego niekad per daug nebus biggrin.gif bet nesijaučiu itin pavargus, šiaip tiesiog kažkoks laikotarpis užslinko tamsus..
Atsakyti
sveikos hi.gif

nu, dontstop , tai kaip čia dabar po kiaušinių alkana buvai?? duonos riekės reikėjo, vieno kiaušinio ir sviesto tikro gryno. būtum sočiai privalgius 59.gif


aš šiandien atradau smagų užkandį - trapučius pilno grūdo su sėklom visokiom ir humusu. Nusipirkau indelį su trijų rūšių humusu (paprastas, su baziliku ir su čili), tai du labai super, o su baziliku nepatiko. Bet nedaug tereikia, sotumo jausmas greitai ateina ir skanu tikrai. O ir kažkas naujo smile.gif

Tiesa, susirašiau vakar vis tik primeditavus dėl asmeninio meniu, parašiau du ilgus laiškus, tai žiūrėsim ar pavyks mudviems kažką suderinti pagal mano dabartinį gyvenimo tempą ir maisto pasirinkimus, ar nelabai pakeliui bus (kas būtų suprantama man tikrai, nes vis tiek tai nėra mano asmeninis treneris, kuriam mokami dideli pinigai už valandos užpakalio spardymą) smile.gif


ai, dar tiesa kurią dieną (gal poryt) išbandysiu fritatta su lašiša (kaip omletas su lašiša orkaitėje keptas), nes visai skanu turėtų būt 59.gif ir vakarienei manau pats tas bus bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almost.: 24 gegužės 2016 - 14:49
Žiūrėkit, ką radau bigsmile.gif
Lietuvių youtuberių kanalas apie sportą, likenėjimą, sveiką mitybą :
Motyvuoti atletai
Du faini jauni žmonės pataria dėl maisto, pratimų, kelia motyvaciją ir tt thumbup.gif

Beje, nors esu pamišus dėl youtube ir skiriu jam bent keletą valandų kasdien, būtent lietuviškų kanalų visiškai nežiūriu schmoll.gif Čia pirmas, kuris patiko bigsmile.gif



QUOTE(tytuka @ 2016 05 24, 13:46)
Ka apziurinesit?

Nežinau dabar, ar bevažiuosim, o planuose buvo patekt į alyvų žydėjimo šventę Duobelėje, o kitą dieną į Tervetės parką, kur visokie nykštukų namukai, tikra ragana, pasakų herojais apsirengę aktoriai vaikšto ir tt smile.gif

QUOTE(trysduvienas @ 2016 05 24, 15:37)
Valgau dažniausiai virtus kiaušinius ar omletą su datžovėm ir riekele duonos, įvairias košes, ryžių trapučius su kumpiu/sūriu, kartais dar kokį vaisių suvalgau, geriu kavos. Pietums dažniausiai kokia nors mėsa/žuvis, daug daržovių, kokių nors kruopų ar makaronų. Man atrodo kad su maisto kiekiu tikrai viskas gerai, tai ir nesuprantu, kodėl vakare toks alkis užeina.

Na lyg gerai viskas unsure.gif

QUOTE(Almost. @ 2016 05 24, 16:48)
sveikos hi.gif

nu, dontstop , tai kaip čia dabar po kiaušinių alkana buvai?? duonos riekės reikėjo, vieno kiaušinio ir sviesto tikro gryno.

Gi iškrova buvo, negalėjau vartot jokių lėtųjų angliavandenių sad.gif

O šiaip tai jo, bet kad nuo kiaušinių pavalgyčiau, turėčiau suvalgyt tris kiaušinius, dvi riekes duonos, pusę stiklainio konservuotų žirnelių ir šaukštą majonezo biggrin.gif Tada valandai būtų ramu ax.gif Galima net visą tą patį be kiaušinių hihihi.gif Nes nuo jų pačių mane tik alkis ima schmoll.gif

Humusas thumbup.gif Praeitą mėnesį ragavau ir aš, lenkiško, sakiau pasigaminsiu pati naminį, bet taip ir neprisiruošiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 05 24, 14:20)
Gi iškrova buvo, negalėjau vartot jokių lėtųjų angliavandenių sad.gif

O šiaip tai jo, bet kad nuo kiaušinių pavalgyčiau, turėčiau suvalgyt tris kiaušinius, dvi riekes duonos, pusę stiklainio konservuotų žirnelių ir šaukštą majonezo  biggrin.gif  Tada valandai būtų ramu  ax.gif  Galima net visą tą patį be kiaušinių  hihihi.gif Nes nuo jų pačių mane tik alkis ima  schmoll.gif


ai jo, aš biškį su atmintim nesusidraugauju paskutiniu metu laugh.gif

oj nu Tu pasiutus tikrai lotuliukas.gif čia man atrodo tik smegenys alkanos Tavo, o ne skrandis žinok smile.gif nu negali būti žmogus šitaip nuolat alkanas, kai privalgo nemažai. arba mano skrandis susitraukė ir man čia atrodo daug / daugoka biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
jungiuos prie jūsų ir aš. Labai lieknėt šiuo metu nesistengiu, tik nuo pilvuko numest kažkaip norėtųsi, o šiaip stengiuos svorį palaikyt sveika mityba. Betgi va šiandien gaminu guliašą ir galvoju su kuo jį dabar valgyt reiks, kad kalorijų mažiau būtų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Top_Secret @ 2016 05 24, 18:12)
Sveikos,
jungiuos prie jūsų ir aš. Labai lieknėt šiuo metu nesistengiu, tik nuo pilvuko numest kažkaip norėtųsi, o šiaip stengiuos svorį palaikyt sveika mityba. Betgi va šiandien gaminu guliašą ir galvoju su kuo jį dabar valgyt reiks, kad kalorijų mažiau būtų  blush2.gif

Sveika prisijungus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 05 24, 15:20)

Beje, nors esu pamišus dėl youtube ir skiriu jam bent keletą valandų kasdien


Ką žiūri youtube? biggrin.gif aš irgi ten kartais užsisėdžiu blush2.gif biggrin.gif


Beje, pasakykit kas nors kur parduotuvėj humuso atrast? Nes arba aš mūsų maxėj nematau, arba jo ten nėra g.gif

Atsakyti
QUOTE(Top_Secret @ 2016 05 24, 18:12)
Sveikos,
jungiuos prie jūsų ir aš. Labai lieknėt šiuo metu nesistengiu, tik nuo pilvuko numest kažkaip norėtųsi, o šiaip stengiuos svorį palaikyt sveika mityba. Betgi va šiandien gaminu guliašą ir galvoju su kuo jį dabar valgyt reiks, kad kalorijų mažiau būtų  blush2.gif


Sveika 4u.gif
Lengvo tau lieknėjimo su mumis kartu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Vakar valgiau taip:

pusryčiai - užsilikęs nuo savaitgalio lieknų bičių keksiukas
priešpiečiai - grūdėta varškė, cikorija su pienu
pietūs - kinietiški ryžių makaronai su baklažanais ir kiaušiniais
pavakariai - dvi sasyskos, pomidoras, šalta kakava blush2.gif
vakarienė - kiaušinienė su krablazdėm

QUOTE(Almost. @ 2016 05 24, 17:25)


oj nu Tu pasiutus tikrai  lotuliukas.gif čia man atrodo tik smegenys alkanos Tavo, o ne skrandis žinok  smile.gif nu negali būti žmogus šitaip nuolat alkanas, kai privalgo nemažai. arba mano skrandis susitraukė ir man čia atrodo daug / daugoka  biggrin.gif

Aš žiauri ėdrūnė biggrin.gif

QUOTE(Top_Secret @ 2016 05 24, 19:12)
Sveikos,
jungiuos prie jūsų ir aš. Labai lieknėt šiuo metu nesistengiu, tik nuo pilvuko numest kažkaip norėtųsi, o šiaip stengiuos svorį palaikyt sveika mityba. Betgi va šiandien gaminu guliašą ir galvoju su kuo jį dabar valgyt reiks, kad kalorijų mažiau būtų  blush2.gif

Sveika prisijungus 4u.gif
Numest vien nuo pilvuko neįmanoma. Kai pilvukas storas, tai būna dėl dviejų priežasčių: susikaupė riebalai ir neištreniruoti raumenys nelaiko pilvo sienelės. Tai reikia su kardio ir kalorijų deficitu mest riebalą - bet jis metasi nuo visur, tikrai ne tik nuo norimų vietų, ir pratimais pilvo presui stiprinti raumenis smile.gif Vien pilvo preso pratimai nepadės, galima išsitreniruoti iki six pack, bet jei viską dengs storas riebalų sluoksnis, nieks to nė neįtars, matys tik tą patį storą pilvą ax.gif

Prie guliašo vakare žinoma daržovės 4u.gif

QUOTE(trysduvienas @ 2016 05 25, 00:18)
Ką žiūri youtube? biggrin.gif aš irgi ten kartais užsisėdžiu  blush2.gif  biggrin.gif
Beje, pasakykit kas nors kur parduotuvėj humuso atrast? Nes arba aš mūsų maxėj nematau, arba jo ten nėra g.gif

Aš daugiausia žiūriu apie kosmetiką: makiažus, pirkinius, produktų apžvalgas...Dar šiek tiek apie mezgimą, madas, sportą, maisto gaminimą. O tu ką žiūri, Trysduvienas?
Humuso pas mus neieškojau, tai nežinau net, ar yra... g.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Tos, kurios turi galimybę, humuso gali nusipirkti barboroj smile.gif
jaučiu kokioj assorti irgi turėtų būti smile.gif

Aš vakar taip gerai nusportavau thumbup.gif ir dar vakare su MB išėjom pasivaikščiot, šiandien, jei nieks nepamaišys, jau lysim pabėgiot bigsmile.gif

Top Secret , sveika prisijungusi 4u.gif Koks tavo ūgis, svoris? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *CoCoNuT*: 25 gegužės 2016 - 07:06