Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-aisiais

Labas smile.gif
Bet gi žiūriu, daug nuodėmių per savaitgalį pridarėt rolleyes.gif
Aš šiandien vakarienei išgėriau kefyro, va tau ir iškrova biggrin.gif
Grįžtu prie griežto nevalgymo po 18 val tongue.gif
Atsakyti
Na ką, šiandien pirma naujos pradžios diena, ir nelabai nusisekė doh.gif nesuprantu, kodėl vakare toks alkis apima. Rodos ir pusryčius, ir pietus valgau sočius, dar ir kokį užkandį suvalgau, ir nesinori jokių nesamonių, tikrai valgau sveikai, tvarkingai. Bet kai ateina vakarienės metas, apie 5-6 val., tai atrodo patį velnią galėčiau suvalgyt blush2.gif kažkaip prabunda alkio jausmas, ir dar būtų gerai, kad užtektų kokių salotų, kiaušinių ar ko nors, tai ne, tada kaip tik visokių blogybių reikia, o galų gale dar prieš miegą kokių ledų ar šokolado... ir nežinau kaip vakarais atsilaikyt, patarkit doh.gif
pasidžiaugsiu bent tuo, ksd šiandien jau išgėriau tikrai nemažai vandens, pasivaikščiojau ir dar tempimo pratimų šiek tiek padariau ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Vakar dienos iškrovos išklotinė biggrin.gif

pusryčiai - 2 kiaušiniai be nieko
priešpiečiai - grilinti vištienos krūtinėlė ir baklažanas, salotos su pomidorais, agurkais, grietine, cikorija (sotu, kaip priešpiečiams, bet žinojau, kad turėsiu svečių ir pietūs nusivėlins, o ir po kiaušinių buvau alkanesnė, nei prieš juos doh.gif )
pietūs - liesa varškė, sublenderiuota su nat jogurtu, kakava, cinamonu, vanile
pavakariai - šaltibarščiai be bulvių
vakarienė - garinta kalakutienos blauzdelė, pomidoras
po sporto - vienas virtas kiaušinis
Planavau suvartot nuo 1200 iki 1500 kcal, pavyko 1385
Baltymų turėjau nuo 106 iki 159, pavyko 153,39

Rezultatas -800 g

Savijauta visą dieną buvo siaubinga. Ištvert tiek baltymų ir daržovių ne mano jėgom lotuliukas.gif Alkis, popiet nežmoniškas galvos skausmas, turėjau net gert tabletę, kurių maitinančioms šiaip negalima ax.gif Svečius vaišinau karštais sumuštiniais ir čeburekais (salotų nebūtų valgę cool.gif ), tai oh kaip silpna buvo nuo kvapų, vaizdų blush2.gif Į vakarą viskas pagerėjo. Pasivaikščiojau lauke ir praėjo galvos skausmas ( o gal suveikė tabletė), prieš treniruotę jau jaučiausi išvis gerai, po treniruotės puikiai, ir miegot ėjau ne gurgiančiu pilvu smile.gif

Ir dar parašysiu dėl ledų. Kol kas nepagaminau naminių, bet radau laikiną sprendimą, kuris veikia. Nupirkau į kamerą šiokių tokių ledų atsargų namiškiams, bet tos rūšies, kurios nevalgau. Jie lapnoja, man ramu visiškai, net jei jaučiuosi alkana didis.gif Aišku, kas mėgsta bet kokius ledus, nesuveiks, aš tai žiauriai išranki, patinka vos poros rūšių, tik iš vienos PC tinklo...


QUOTE(trysduvienas @ 2016 05 23, 13:33)

palinkėkit nusidėjelei sėkmės grįžtant į sveiką mitybą


Sėkmės, rašymas, savikontrolė tikrai padeda 4u.gif
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 05 23, 13:40)
nes dažniausiai apsiėdu/nuodėmiauju per pietus.



Per silpni pusryčiai/priešpiečiai? g.gif
O mane labiausiai kamuoja alkis pirmoje dienos pusėje, tarp pusryčių ir pietų g.gif Tarp pusryčių ir priešpiečių max galiu ištempti 2 val, tiek pat nuo priešpiečių iki pietų, bet jei galėčiau, pirmą pusdienį kramtyčiau nesustodama blush2.gif
Po pietų viskas susitvarko, į vakarą išvis pasitaiso, Tytuka pamenu įdomiai rašė apie tai, kaip organizmas ruošiasi miegui ir maisto jau nebeprašo, na čia tikrai apie mane bigsmile.gif

QUOTE(tytuka @ 2016 05 23, 16:46)
Dziaugiuosi, kad metabolizmas atlaiko

Va čia tai super bigsmile.gif

QUOTE(*Rud@@kė* @ 2016 05 23, 18:24)

Aš šiandien vakarienei išgėriau kefyro, va tau ir iškrova 


Ėėė, na kokia čia iškrova tongue.gif

QUOTE(trysduvienas @ 2016 05 23, 23:54)

Parašyk, ką valgai pirmoje dienos pusėje, gal per mažai angliavandenių, o gal per mažai maisto aplamai, 2/3 kalorijų turi būt suvartoti pirmoje dienos pusėje, net ne dėl alkio, o aplamai, kad spėtų pavirsti į energiją, ne į lašinius smile.gif

Bet šiaip gali būti begalė variantų g.gif Net gal įprotis tiesiog susiformavęs vakarais valgyt pagrindinį valgį, ar vakarais užkandžiauti prie TV/kompo ar pan 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Vakar vakarienei suvalgiau salotų su nat.jogurtu, ir po 18 val. nieko nevalgiau bigsmile.gif Ir net nesinorėjo bigsmile.gif

Tiesa, pusryčiams vėl grįžau prie kiaušinių, nes nuo kartono išbėrė veidą blink.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Mano šiandienos ką tik sudoroti pusryčiai irgi kiaušinis su pomidoru, rieke duonos ir trupučiu majonezo bei svogūnų laiškais smile.gif
O dabar ramiai gurkšnoju rytinę kavą smile.gif

Dontstop, aišku, kad ne iškrova ta stiklinė kefyro, čia toks humoras buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(trysduvienas @ 2016 05 23, 22:54)
ir nežinau kaip vakarais atsilaikyt, patarkit doh.gif

Na, jei per diena valgai normaliai, uztektinai ir vakare tik iprotis, tai pasikankint kelis vakarus ir galima pasitaisyti mirksiukas.gif Pasidaryt kokios metu arbatos dideli puoda ir gurksnot o paskui anksti miegoti. Ir i virtuve po vakarienes neuzeiti, nors 3-4 dienas vakarais atsilaikyti, paskui bus lengviau smile.gif Norisi to mazo malonumo, atsipalaidavimo bigsmile.gif tai pedu masazas kai kuriuos zmones taip atpalaiduoja, kad dingsta visos mintys, tame tarpe ir apie maista wub.gif

QUOTE(dontstop @ 2016 05 24, 07:03)
Sveikos  4u.gif

Per silpni pusryčiai/priešpiečiai?  g.gif
O mane labiausiai kamuoja alkis pirmoje dienos pusėje, tarp pusryčių ir pietų  g.gif  Tarp pusryčių ir priešpiečių max galiu ištempti 2 val, tiek pat nuo priešpiečių iki pietų, bet jei galėčiau, pirmą pusdienį kramtyčiau nesustodama  blush2.gif
Po pietų viskas susitvarko, į vakarą išvis pasitaiso, Tytuka pamenu įdomiai rašė apie tai, kaip organizmas ruošiasi miegui ir maisto jau nebeprašo, na čia tikrai apie mane  bigsmile.gif 

drinks_cheers.gif iki geru pavakariu noriu valgyti, o paskui, jei pavalgyta normaliai, tarsi issijungia tas alkio jausmas. Bet mano seimyna beveik visad valgo veliau, tai sunku susiderint. Arba kesti alki laukiant ju vakarienes, ir kai ji ateina, jau buna tas alkio jausmas persimuses, valgau be upo, arba, jie valgo pavakarius, o as savo vakariene blush2.gif o veliau kokio kefyro, surio, darzoviu. arba jei dar nenoriu, atskirai pavalgau o vakare su jais pasedziu, bet soti ir jokie kvapai, vaizdai jau nebejaudina.

Siryt uzkaiciau kiausinius virti, tik girdziu sprogima... vandens pamirsau doh.gif Ir paskutiniai du kiausiniai buvo doh.gif Ir isvis, kasdiena vis pr
isilieciu prie ikaitintu puodu, rankos vienais nudegimais greit pasipuos doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
Pastarosioms dienom tyliu, kažkokia apatija apėmus.
Su mityba sekasi sunkiai..

QUOTE(*Rud@@kė* @ 2016 05 23, 17:24)
Grįžtu prie griežto nevalgymo po 18 val  tongue.gif

Aš galvoju gal ir man reikia šitaip bandyt.

QUOTE(trysduvienas @ 2016 05 23, 22:54)
ir nežinau kaip vakarais atsilaikyt, patarkit doh.gif

Daug veiklos susigalvok vakarais, kad nebūtų kada net lyst į virtuvę biggrin.gif Bet čia rimtai, pastebėjau ant savęs. Jei tik laisvesnė vakare taip ir lenda įkyrios mintys apie maistą.

QUOTE(tytuka @ 2016 05 24, 08:19)
Siryt uzkaiciau kiausinius virti, tik girdziu sprogima... vandens pamirsau  doh.gif Ir paskutiniai du kiausiniai buvo  doh.gif

OMG lotuliukas.gif vaizdelis jaučiu geras buvo biggrin.gif
Atsakyti
dontstop, žindančioms galima paracetamolio arba ibuprofeno iki 1200 mg per parą.
Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2016 05 24, 10:41)
dontstop, žindančioms galima paracetamolio arba ibuprofeno iki 1200 mg per parą.

Žinau, bet man nepadeda unsure.gif Gėriau citramoną, šis vienintelis man veiksmingas, na dar ketanovas padeda, bet ten lyg visai nuodai g.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 05 24, 09:58)
Žinau, bet man nepadeda  unsure.gif  Gėriau citramoną, šis vienintelis man veiksmingas, na dar ketanovas padeda, bet ten lyg visai nuodai  g.gif

Aaa, tai rimtas skausmas jei šitie nepadeda.. unsure.gif
Kaip sveikata? Aš vakar prie vandens buvau, pabraidžiau, šian lyg vėl gerklę skaudena doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2016 05 24, 11:08)
Aaa, tai rimtas skausmas jei šitie nepadeda.. unsure.gif
Kaip sveikata? Aš vakar prie vandens buvau, pabraidžiau, šian lyg vėl gerklę skaudena doh.gif

Lyg ir praeina, stengiuosi saugotis, nes savaitgalį važiuojam į Latviją... Bet kaip sykis, lyg pana mano sugalvojo susirgt doh.gif Nekosti, nesloguoja, bet kažkokia ji .. netokia g.gif Na kaip nelaiku nesąmonės, viešbutis jau apmokėtas, viskas suruošta... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 05 24, 10:46)
Lyg ir praeina, stengiuosi saugotis, nes savaitgalį važiuojam į Latviją... Bet kaip sykis, lyg pana mano sugalvojo susirgt  doh.gif  Nekosti, nesloguoja, bet kažkokia ji .. netokia  g.gif  Na kaip nelaiku nesąmonės, viešbutis jau apmokėtas, viskas suruošta... unsure.gif

Gal neįsisirgs.. unsure.gif
Aš tokiais atvejais, kai susivaidena kad sirgs, į pagalba griebiu arbatmedžio eterinį aliejų, česnaką..

Sorry čia už off-topiką 4u.gif
Atsakyti