Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-aisiais

QUOTE(dontstop @ 2016 05 22, 07:32)
  Bet šeimai žiauriai patiko, o tai lapnojo pasičepsėdami, o tai gyrė  good.gif

Tai va šeimynai nors bus sveikesnė alternatyva užkandžiams thumbup.gif
Aš vis paveizėju tuos Lieknų bičių receptus, akis paganau, bet vis neprisiruošiu nieko pasigamint, ot tinginė doh.gif

QUOTE(*Rud@@kė* @ 2016 05 22, 12:46)
Šiandien užsipirksiu kefyro ir pasidarysiu valymo dieną, nes jau jaučiu, kad reikia, vardan to pajudėjimo iš vietos  smile.gif

Visą dieną tik kefyras? unsure.gif

Vakar valgiau taip:
Pusr.: du sumuštiniai su sūriu, balta kava
Pietūs: kalakutiena, marinuoti burokėliai, duonos riekė, kava Vakarienė: troškinta kiauliena, ridikėlių agurkų salotos.
Tiesa, dar kažkuriuo metu banano gabaliukas bemaitinant dukrą.
Vakar mažai namie tryniausi, buvom Hansa dienose, tai mažai kartų ir valgiau. Ėjom pavalgę sočiai pietų, šventėje jokių pagundų nereikėjo cool.gif

Pagalvojus sunku vasarą sveikai maitintis. Viena vertus, daug vaisių,uogų ir pan., bet kita vertus daugiau judėjimo, vakarojimų, kelionių ir t.t - daugiau pagundų nesveikų.
Na bet mes stiprios laikomės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2016 05 22, 14:06)
Visą dieną tik kefyras? unsure.gif

Nežinau, dar nesugalvojau, bet galimas ir toks variantas smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Vakar visgi nuvažiavom į Rumšiškes, tai numyniau 12 km smile.gif Ir nusprendžiau, kad dviračio neužskaitau, kaip sporto, nes lėtai minant, dažnai stabdant pulsas nepakyla iki riebalų deginimo lygio schmoll.gif Kcal aišku sudeginau, bet įtariu net daugiau būčiau sudeginus energingai vaikščiodama g.gif Aišku, ne tiek km būčiau praėjus, bet per tas pačias valandas būtų sudegę daugiau kcal...Na nežinau, galbūt smile.gif

Ši savaitė man buvo labai nesėkminga, priaugau 2 kg sleep.gif Kaltint galiu tik save, kažkuriuo momentu nusprendžiau, kad priešnėštuminio svorio vis tiek nepasieksiu, gerai kaip yra, tada atsipalaidavau, mažiau sportavau, išlindo vėl kebabai, čipsai blush2.gif doh.gif Vis dėlto tam, kad palaikyt mažą svorį, reikia dėti visas tas pastangas, kaip ir lieknėjant - skaičiuot kalorijas, ribot nesveiką maistą, laikytis riebalų-angliavandenių-baltymų santykio, sportuot, judėt ax.gif Juk žinojau? - žinojau doh.gif O ko nesilaikiau - nežinau, pasidaviau, atsipalaidavau ir va dabar sėdžiu graužiuosi fool.gif

Taigi bausmė man - šiandien ale iškrovos diena, ne ta klasikinė su litru kefyro, bet sportininkų iškrova showoff.gif Kcal - apie 1200-1500 kaip išeis, baltymai per kiekvieną valgymą, daug nekrakmolingų daržovių, baltymų tarp 2 ir 3 g kiekvienam kūno svorio kg. Bandysiu paskaičiuot dienos kcal, ryt parašysiu. Pasiruošiau tokius produktus: kiaušinius, rūgpienį, vištienos krūtinėlę, liesą varškę...
Atsakyti
sveikos hi.gif

dontstop - gal laikas tuomet ne tik kalorijas, bet ir kitas sudedamąsias dalis pačiai skaičiuot pradėt, jei taip sunkiai vyksta veiksmas? 4u.gif


o mano vyksmas visai neblogas..
vakar ryte kažkaip užsidegus buvau, tai išlėkiau pabėgiot lengvai, labai mažai nubėgau, bet vis šis tas. Paskui dar dviračiais pavažinėjom su MB, irgi apie 12km pramynėm. Tai jau kojas tikrai jaučiau laugh.gif Persimatavau ryte rūbus vasarinius ir kelis atidėtus proginius, tai rezultatas ir liūdnas, ir smagus: daug rūbų išmečiau tiesiog, nes dideli labai, daug atidėjau pardavimui / atidavimui, dalį pasilikau.. Žodžiu kažkaip ir liūdna buvo savy, kad va kiti rūbai (proginiai keli) ir brangūs buvo, ir tik vienam kartui išėjo, bet ir smagu, nes tilpau į motyvacines sukneles kelias ir džinsus lotuliukas.gif

Toliau kimbam į darbus. Mano projektas baigėsi, į naują projektą nesirašiau - ėmiau tik abonementą paprastą, tai šią visą savaitę eisiu į treniruotes (išskyrus ketvirtadienį), bet jau pasimokiau, tai tik vieną dieną pasiėmus esu dvigubą klasę. Reikia dar savo kalendorių pasižiūrėt, kada padlos turėtų būt ir užsirašyt kitos savaitės lengvam prasijudėjimui ax.gif
Atsakyti
Almost., šiandien skaičiuoju ir baltymus, ir kalorijas bigsmile.gif Bet aplamai neplanuoju net ir kalorijų toliau skaičiuot, pavargau ir nebenoriu unsure.gif Kurį laiką ir neskaičiavau, pagal užrašus 20 dienų ilsėjausi nuo skaičiavimo (aišku per tą laiką tik auginau svorį, nes kai nekontroliuoju savęs, valgau daug doh.gif ).

Aplamai, vasarą manau ilsėsiuos nuo lieknėjimo ax.gif Bus tokia light lieknėjimo versija ax.gif Aš dar pagalvosiu, kokius dalykus palikt, kokių laikinai atsisakyt ax.gif Nes daugiau jau nebegaliu pavežt, pavargau schmoll.gif Šį "darbą" aš dirbu jau 1 m 3 mėn, reikia pertraukos...

Dabar galvoju, ką man daryt su sporto klubu. Šią savaitę turėčiau apsilankyti 4 kartus, jei noriu išnaudoti visą abonementą, bet gali nesigauti - kažkurį vakarą sūnaus šventė mokykloje. Kitą savaitę nelankysiu - vyras išvažiuoja į komandiruotę. O toliau, ar pirkt birželiui abonementą g.gif Aš vis dvejoju, trenerė klausia kiekvieną kartą manęs, lankysiu ar ne, o aš niekaip negaliu apsispręsti doh.gif Niekada nelankau birželį. Pačių treniruočių sumažėja, nes nebedaug norinčių sportuot belieka smile.gif

Almost., kaip laikrodukas naujas, ar nešioji jį visą laiką? smile.gif
Atsakyti
aš žinok turiu pripažinti, kad man cukraus sumažinimas labai padeda, tikrai.. kad ir kaip juokingai tai beskambėtų, bet visų tų vaisių atsisakymai ir t.t. labai bent ant mano kūno pasijautė. nes aš sau leidžiu ir toliau valgyti iš esmės, ką noriu, tik mažesnėm porcijom (retkarčiais blynai, kartais vaisiai - vakar tokie pusryčiai buvo; bulvių karts nuo karto įsimetu; savaitgaliais šiek tiek apskritai išeinu iš rikiuotės), bet apimtys stipriai keičiasi (šiuo metu krūtinė sumažėjo vienu dydžiu raidės, liemuo sumažėjo irgi vienu dydžiu, iš džinsų matau). Sportas ir tokia sunormalizuota kažkiek mityba. Kalorijas skaičiuoju tik iš programėlės, į kurią vedu maistą smile.gif

Laikrodį nešioju tik sporto dienom, kasdienai tai jis man labai negražus (ypač lyginant su tuo, kurį šiaip nešioju kasdien ir atsižvelgiant į tai, kad aš mėlynos nemėgstu lotuliukas.gif ). Bet veikia puikiai, tikrai juo džiaugiuos 59.gif o dar kai nučiuptas už puikią kainą, tai iš viso smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2016 05 23, 12:40)
aš žinok turiu pripažinti, kad man cukraus sumažinimas labai padeda, tikrai..

Ane unsure.gif O man nepadėjo visai unsure.gif Va jau virš mėnesio kaip nebevalgau savo saldžių pieniškų desertų, kuriuos iki tol valgydavau kasdien, viską saldinu stevija, nebevalgau net juodo šokolado, kurio man buvo kaip ir galima, žinoma jokių ledų, tortų, saldainių, duoną perku be cukraus, atsisakiau net marinuotų daržovių ir pomidorų padažo dėl cukraus sudėtyje, ir absoliučiai jokios naudos asmeniškai man (nei cm, nei kg nepajudėjo į mažesnę pusę) unsure.gif
Tiesą, vaisių neatsisakiau visiškai, sumažinau nuo vieno iki pusės. Bet apskritai toks perversmas šaldytuve įvyko ir jokios naudos iš to doh.gif Visgi mano atveju viską valdo kalorijos, aš net nesaldaus ir neskanaus dietiško maisto sugebu suvalgyt daug, virš savo normos... g.gif
Atsakyti
Labas. Ateina nusidėjėlė doh.gif
žodžiu penktadienį išėjo toks nematytas pasisėdėjimas, aišku šašlykai, čipsai, pyragai ir visa kita. Kadangi liko daug maisto - šeštadienį ir sekmadienį naikinom likučius. Tikrąja ta žodžio prasme naikinom, skrandis pilnas, jau vos ne bloga, bet akys mato ir nori, tai prisirijau visokių nesąmonių, jau tikrai neprisimenu kada taip buvo. Šiandien bandau susiimti, kolkas viskas sekasi, tikiuosi nenukrypsiu. Po tokio savaitgalio net ant svarstyklių nelipau doh.gif
ir išvis, kokia neteisybė, kodėl taip ilgai užtrunka išsiugdyti gerus įpročius, o užtenka tik kelių dienų viskam sugriauti, ir sugrįžti lengvai nebeišeina. Tai jaučiuos lyg viską pradėčiau iš naujo.
tai šiandien pirmas dalykas nuo ko pradėjau - rašausi kiek ko suvalgiau. Atsimenu kai rudenį rašiausi, tai tikrai padėjo, tikiuos ir šįkartą suveiks. Dar visai apleidau vandenį, per dirną gal tik 1-2 stiklines išgeriu, baisu. Prispyliau asotį, telpa beveik 2 litrai ten, tai turiu per dieną išgert.
palinkėkit nusidėjelei sėkmės grįžtant į sveiką mitybą ir nors minimalų sportą biggrin.gif ai, dar galit peikti ir gėdinti už nusižengimus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Aš savaitgalį išėjau iš rykiuotės, buvo ir maisto po 18 val, ir vyno, , ko pasekoje biškį į pliusą nuvairavau biggrin.gif Bet ko tik nebūna, ane? biggrin.gif
Nuo šiandien vėl tvarkingai viskas, nusprendžiau persižiūrėt pietų meniu, nes dažniausiai apsiėdu/nuodėmiauju per pietus.

Labai smagu skaityt apie Almost pokyčius 4u.gif 4u.gif 4u.gif svajonė mano susimažinti bent dydžiu, ypač (.)(.). Tikiuosi per vasarą pavyks bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 05 23, 09:51)
Ane  unsure.gif  O man nepadėjo visai  unsure.gif <..>


gal tuomet tikrai kadangi vis dar žindai, tai dėl to taip ir šokinėja svoris? mastau.gif nes nežinau, kažkaip lyg ir viską neblogai gi Tu darai: sportuoji, rašaisi ir seki mitybą savo, bandai keisti produktus ir pan., bet va vis tiek šokinėja Tau reikalai..

QUOTE(trysduvienas @ 2016 05 23, 10:33)
ir išvis, kokia neteisybė, kodėl taip ilgai užtrunka išsiugdyti gerus įpročius, o užtenka tik kelių dienų viskam sugriauti, ir sugrįžti lengvai nebeišeina. Tai jaučiuos lyg viską pradėčiau iš naujo.
tai šiandien pirmas dalykas nuo ko pradėjau - rašausi kiek ko suvalgiau. Atsimenu kai rudenį rašiausi, tai tikrai padėjo, tikiuos ir šįkartą suveiks.


drinks_cheers.gif labai ilgai reikia pratintis prie kažkokių pakeitimų, o viską tarsi ranka nušveist užtenka vos kelių dienų. ir vėl sunku grįžti būna prie savo išsiugdytų įpročių..
man labai padėjo pačiai prieš save tas maisto dienoraščio reikalas. nors mums reikėjo jį projektui daryti, bet sužinojau nemažai visokių patarimų ir pati save pamačiau iš šono..

QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 05 23, 10:40)
Nuo šiandien vėl tvarkingai viskas, nusprendžiau persižiūrėt pietų meniu, nes dažniausiai apsiėdu/nuodėmiauju per pietus.

Labai smagu skaityt apie Almost pokyčius  4u.gif  4u.gif  4u.gif  svajonė mano susimažinti bent dydžiu, ypač (.)(.). Tikiuosi per vasarą pavyks bigsmile.gif


o Tu to sudaryto meniu taip ir nesilaikei? aš bandžiau susidėliot savo su kažkuo nauju, bet deja deja suvokiau už ką pinigai yra mokami žmonėms laugh.gif norėčiau vėl užsisakyti iš jos meniu, bet turėčiau labai daug pastebėjimų ir prašymų prieš užsakydama, tai nežinau, ar imsis.. unsure.gif biggrin.gif

nu žinok šiaip ir aš galvojau, kad būtų gal nieko, jei sumažėtų. bet kai realiai sumažėja, tai jausmas nelabai smagus gal laugh.gif
Atsakyti
Nesilaikiau meniu blush2.gif Lentynoj matomoj vietoj padėtas, ir tiek ax.gif
Matai, aš toks žmogus,kad žinau ko man reikia geriausiai biggrin.gif
Pirma - valios. Jos už jokius pinigus man neįpūs niekas. Ją turiu išsiugdyti: nevalgyti vakarais ar susilaikyti nuo saldėsių. Tai tik mano pačios pastangos.
Toliau maistas. Jį aš apsitvarkiau truputį, taip atitrūkstu, bet po to grįžtu į vėžes. Vakare MB burbu kad nereikia valgyti angliavandenių ar riebalų, ko anksčiau iš manęs niekas nebūtų išgirdęs biggrin.gif
Dabar man svarbiausia įtraukti į dienotvarkę pakankamai judesio, nes judu tikrai mažai.
Per 5 mėn. numečiau 5 kg. Gal tai nėra labai ženklu, bet tikiuosi taip kiekvieną mėnesį, ir gruodį jau sverčiau 68 thumbup.gif

Dėl meniu sudarymo ir pastabų drinks_cheers.gif
nors man meniu sudarė atsižvelgiant į kai kurias mano pastabas, vis gi aš negaliu pvz 10 val. valgyti salotų užkandžio. Jeigu nieko neveikčiau, galėčiau, bet darbe to padaryti kartais neįmanoma. Ir daug tokių niuansų - tai tam, kad tikrai laikyčiausi meniu, jsi turėtų būti individualus individualus smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
pasivaidenu, kad dar nedingau 4u.gif
Savaite atostogu MB turejo, tai apie taisyklinga maitininimasi schmoll.gif Prasidejo gimtadieniu, o baigsis rytoj. Visa savaite beveik. Dziaugiuosi, kad metabolizmas atlaiko, pliuso tik puskilis, o ir tas turetu isnykti grizus prie teisingo maitinimosi ax.gif
Ryt ir poryt planuoju sportuot, bus koki 3 kartai per savaite, reik isnaudoti visus uzmoketus kartus. cool.gif Svenciu nebenusimato iki rugsejo, tai ziuresiu, ar tiek issilaikysiu g.gif Tureciau, jei tik netingesiu darzoves pasiruost, nes kaloriju neskaiciuoju, alkana nebunu.
Atsakyti