Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės sportavimui namuose

Pas mane hanteliukai po 2kg ir atramos atsispaudimams (dziaugiuos jas isigijus) clap.gif
Atsakyti
Sveikos,
o gal kas nors naudojate Twisterį? Tokį diską liemeniui dailinti, ant kurio atsistoji ir sukiojiesi. Prisiskaičiau, kad užsienyje jie populiarūs, tik nežinau, ar veiksmingi. Gal kuri nors patartų?
Buvau "užsikabinusi" pirkti lanką masainį, bet prisibijau tų mėlynių, kurios gali atsirasti. Twisteris atrodo toks nekaltesnis prietaisėlis, o ir kainos, kiek žiūrėjau, nedidelės.
Atsakyti
Sveiki,gal kas nors turi ar kada naudojo tokį treniruoklį? Pilvo ir nugaros raumenų treniruoklis Tf-104g,galima atsiliepimų? rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos mergaites, gal kuri turite york fitness x302 elipsini treniruokli? Isigyjeu ir nesuprantu as tu daugybes mygtuku.. gal kas turite instrukcija lietuviu kalba 4u.gif buciau dekinga uz pagalba smile.gif
Atsakyti
Cia nuo kada su hanteliais galima treniruoti tik rankas?
Atsakyti

 ! 
Primename, kad ši tema yra ne skelbimų lenta ir joje diskutuojame, o ne ieškome pirkti ar bandome parduoti. Todėl skelbimai iš temos yra pašalinti.

Radus pakartotinai, pažeidėjams bus skiriami asmeniniai įspėjami, draudimai rašyti žinutes tam tikrą laiką arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.
Atsakyti
QUOTE(Agnuzius @ 2012 03 05, 13:58)
Sveikos,
o gal kas nors naudojate Twisterį? Tokį diską liemeniui dailinti, ant kurio atsistoji ir sukiojiesi. Prisiskaičiau, kad užsienyje jie populiarūs, tik nežinau, ar veiksmingi. Gal kuri nors patartų?
Buvau "užsikabinusi" pirkti lanką masainį, bet prisibijau tų mėlynių, kurios gali atsirasti. Twisteris atrodo toks nekaltesnis prietaisėlis, o ir kainos, kiek žiūrėjau, nedidelės.


Twisterį turėjau, bet neprilipo... stūmiau save ant jo stūmiau, bet ne schmoll.gif ...atidaviau draugei, bet kiek žinau ir ji saugiai jį laiko balkone lotuliukas.gif
Liemenį lankas aišku padailintų mirksiukas.gif

Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif Norėjau pasiteirauti, gal šiame tarpe yra merginų užsiimančiu aerobika namuose? Gal kas nors darant aerobikos pratimukus pritaiko ir naudoja stepo platformą? Ar ji tikrai duoda daugiau naudos? g.gif
Atsakyti
sveikos, gal yra naudojanči ar turinčių informacijos apie tokį prietaisą:
user posted image

Jeigu yra, būčiau dėkinga, jei papasakotų, ar veiksmingas, ar tik akių dūmimas smile.gif ačiū
Atsakyti
ar dar yra gyvu sioje temoje? biggrin.gif Noriu paklausti, koki begimo takeli pasiulytumet?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mano sporto "irankiai" :
* Spec. kilimelis (pandziau naudoti paprastus variantus, bet patikekit kilimelis tukstanti kartu geriau ir saugiau)
* Kamuolys (pagrinde naudoju atsilenkimams dayti, nes paprastuoju metodu skauda nugara)
* Svarmenys iki 1.5 kg vnt turiu tokius, kur galima ant koju pritvirtinti ir pan.
* Sokdyne (naudoju daugiau del cardio)
* Lankas su gumbeliais (turiu ji seniai, kai dar nebuvau pradejusi normaliai sportuoti, o dabar pasuku kiekvienu treniruotes metu)
Asmeniskai man daug smagiau sportuoti namuose, savo ritmu, pasitampant pries veidrodi kai groja daina kurios moki du posmus ir kartu uztrauki smile.gif negu sporto saleje, kai jau pasitrenirave ziuri is auksto su sypsenele veide, kad net nejauku pasidaro... Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Aprūpinti sporto inventorium namai biggrin.gif :
1) 5 dalių gimnastikos/sporto sienelė tokio modelio. Daugiausia naudojasi vyras ir vaikai.
2) 3 gimnastikos kamuoliai (2 - vaikų mažesni, 1 - mano, 65 cm)
3) 2 kilimėliai: 0.4 cm/1.85 m jogos ir storesnis 1.5 cm/1.6 m mankštai
4) platforma (19 cm aukščio)

Toliau vien aš praktiškai naudoju:
5) treniruoklis Nordic walking toks kaip violetinis
3) masažinis lankas (svorio nežinau)
4) 0.5 kg (2 vnt) aerobikos hanteliukai ir "Kettler" reguliuojami 1-5 kg hanteliai (2 vnt., galima tvirtinti ir prie kojų)
5) reguliuojamo ilgio šiaurietiško ėjimo lazdos
6) DVD diskai: kalanetika, pilates/mankšta ant gimnastikos kamuolio.

Dar yra šokdynė skaičiuojanti šuoliukus, bet numesta kažkur, mažai naudojam.

Man sporto klubo nereikia, aš sportuoju 5 k/sav, vyras vaikšto į sporto klubą.
Atsakyti