Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės sportavimui namuose

QUOTE(iremas @ 2011 09 29, 12:35)
aš naudoju thumbup.gif  pirkti yra visose sporto prekių parduotuvėse, labai patogu, o naudoju jau laaabai daug metų ir vis nesudėviu thumbup.gif


Ačiū, reiks atsitraukti nuo kompo ir eit į pardes gumaut smile.gif
Atsakyti
Turiu! cool.gif
Radau ir plonų,kaip sporto klubuose, ne tik tų juostų. Puikus dalykas, kaip daugiafunkcis treniruoklis thumbup.gif
Dabar reikia tik neprarast valios tongue.gif
Atsakyti
o gal kas namuose turit tokį "aparatą"? http://www.dyl.lt/ka...isoje-lietuvoje mačiau reklamą per tv, o dabar žiūriu kaip tik ir akcija. galvoju, gal vyrui vietoj sporto klubo būtų gerai? o tai vis skundžiasi, kad nespėja ar nervina tas važinėjimas
Atsakyti
QUOTE(shagyby @ 2011 10 17, 14:07)
o gal kas namuose turit tokį "aparatą"? http://www.dyl.lt/ka...isoje-lietuvoje mačiau reklamą per tv, o dabar žiūriu kaip tik ir akcija. galvoju, gal vyrui vietoj sporto klubo būtų gerai? o tai vis skundžiasi, kad nespėja ar nervina tas važinėjimas

Man tai jėga thumbup.gif
Atsakyti
Labas, gal galite pasakyti kaip lietuviškai vadinasi video rodomas prietaisas, ties 34-ta sekunde, ir kur jį galima būtų įsigyti, o gal kuri nors bandėt ? 4u.gif



O stai ir video 4u.gif http://www.youtube.c...h?v=4BCJGijE0iE
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pievose: 31 spalio 2011 - 22:37
Sveiki, gal kas žinote, kaip pasirinkti, kokios spalvos juostos (Thera - Band) man reikia? Turiu prieš akis lentelę su juostos išsitempimo ilgiais ir tempimo jėgos kilogramais, bet net neįsivaizduoju, kaip pasirinkti iš 8 spalvų?? Gal kas iš patirties patartų?
Atsakyti
QUOTE(Lisistratė @ 2011 11 27, 19:09)
Sveiki, gal kas žinote, kaip pasirinkti, kokios spalvos juostos (Thera - Band) man reikia? Turiu prieš akis lentelę su juostos išsitempimo ilgiais ir tempimo jėgos kilogramais, bet net neįsivaizduoju, kaip pasirinkti iš 8 spalvų?? Gal kas iš patirties patartų?


Labas, žiūrint kokią ir kaip perki. plonos, primenančios medžiagos juostą yra ne tokios stiprios kaip tos, kurios atrodo kaip guminė virvė. nors ir tos pačios spalvos, šitos virvės tempiasi sunkiau. Aš turiu tamsiai mėlyną, man jos per akis mirksiukas.gif Beje, apkrovą galima reguliuotis ir ilgiu, taigi nepagailėk nusipirkti ilgesnę, bus patogiau tiek apsisukti aplink ranką / koją, tiek sportuoti. Ar pirksi internetu, ar parduotuvėj? Jei pardėj, visada gali išbandyti pati (jie turi nesupakuotų). smile.gif
Beje, laikui bėgant, ta guma šiek tiek išsitampo, pvz., sporto klube taip pat sportavau su mėlyna guma, bet ji buvo daaaaug skystesnė nei maniškė. Taip pat įvertink ir savo pasiruošimo lygį, jei nesi visai pradedančioji, nesidrovėk, imk ne pirmą lygį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Songokas: 27 lapkričio 2011 - 20:02
Songokas, dėkui smile.gif Oi, ne pradedančioji aš, turiu neblogą stažą trenkėse su treniruokliais smile.gif Pirkčiau turbūt internetu. O tas ilgis tai 2-2,5 metro??
Atsakyti
QUOTE(Lisistratė @ 2011 11 27, 23:19)
Songokas, dėkui smile.gif Oi, ne pradedančioji aš, turiu neblogą stažą trenkėse su treniruokliais smile.gif Pirkčiau turbūt internetu. O tas ilgis tai 2-2,5 metro??


taip, apie tiek. Aš pirkau 2 metrų, bet dabar šiek tiek gaila, nes su ilgesne turėčiau daugiau galimybių, galų gale, patogiau laikyti smile.gif taigi siūlau 2,5. sėkmės sportuojant! showoff.gif
Atsakyti
o as senukuose nusipirkau gelezini lanka ( sunku ) ir suku sau. Is pradziu sunkiai sekesi, bo skauda, ilgai nepasuksi, bet po biski po biski... smile.gif siaip namuose sunku save priversti sportuoti doh.gif o lanka jau pripratau sukti. Nereikia ruostis, uzsimesk sau ir suk o ir rezultatai matosi greit. thumbup.gif tad rekomenduoju.
Atsakyti
Aš tai prieš porą mėn.pirkau bėgimo takelį... Seniai norėjau tokio, kad galėčiau ir šaltais žiemos vakarais prabėgt ir išjudint kūną smile.gif Tai kol kas džiaugiuosi smile.gif Tiesa, ne kasdien ant jo užlipu, bet stengiuos bent kas antrą dieną pabėgiot smile.gif
Dar lanką turiu, bet su juo greit ūpas baigės... greičiau atsilenkimų padarau ir gerai man...
Atsakyti
http://www.e-senukai...-tf-1069_2.html



ka manot apie si treniruokli??? g.gif
Atsakyti