Nieko negaliu pasakyt apie Euroviziją, nes net Donato dainą pirmąkart paklausiau po Eurovizijos pusfinalio. Net nežinau apie ką kalbat
Gegužės 20, 21, 22 d - žalios.QUOTE(airv @ 2016 05 13, 07:51)
Rasma, geros zinios

kaip manai, istvermes pagerejima itakojo treniruotes su asmeniniu treneriu?

Aš manau, kad kažkiek tikrai padėjo tos treniruotės. Kodėl taip manau? Na, aš anskčiau 3k/sav sportuodavau namie pagal programą ir savaitgaliais eidavau ilgesnius atstumus su šiaurietiškom lazdom. Bet vat krūvio tyrimo man tas nekeitė...gal labai labai nežymiai, bet gyd. niekad nesakė, jog nors kas keistųsi.
O dabar aiškiai pasakė, kad progresas į gerą yra: pakeliu sunkesnį krūvį ir ilgiau, ir mano, jog jei tęsiu taip sportuot, tai širdelę ir visai ištreniruosiu.
Treneris iš tiesų man reguliuoja krūvį, ne aš pati sprendžiu. Jis man sako kiek ir kokiu intensyvumu daryt kardio, atitinkamai parenka jėgos pratimus ir visad kontroliioja pulsą jų metu ir pertraukose (kad nebūtų per trumpos, per ilgos pertraukėlės tarp "priėjimų"). Tiesiog jaučiu kitą sporto kokybę ir jaučiu pokyčius. Svoris nekrenta kol kas, bet kūnas tvirtėja, pulsas tai labai susireguliavo, net miegas ir tas pasikeitė į gerą.
Dabar dar atrast tinkamą mitybą sau, kuri būtų efektyvi ir būtų visai