Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

QUOTE(Caramelia30 @ 2016 05 02, 20:48)
Aha, maniau, kad sm užsitrigęs  biggrin.gif
Aš gerai, pasportavau ir pasidariau MKD  ax.gif reikia man griežtesnių poros dienų, tada įstoju į ritmą ax.gif o vasara jau panašu, kad prasideda šią savaitę  bigsmile.gif  thumbup.gif

Saunuole! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 05 02, 20:48)
Aha, maniau, kad sm užsitrigęs  biggrin.gif
Aš gerai, pasportavau ir pasidariau MKD  ax.gif reikia man griežtesnių poros dienų, tada įstoju į ritmą ax.gif o vasara jau panašu, kad prasideda šią savaitę  bigsmile.gif  thumbup.gif

Neuzstriges neuzstriges. Gal mes pacios tik stringame. ax.gif Dabar turiu maziau laiko, keliones paieska, dabar pasiruosimas, informacijos,zemelapiu studijavimas, o dar vakare gal jau darze kapstytis pradesiu jei vagas sukas. Ir kur tas laikas dingsya nesuprantu. ax.gif dar visa laime kad pries keliones, o ir ju metu labai anksti prabundu tai nors pasirodyti galiu kad gyva. O tai galvosit kad dingau. O maitinimasis tai nevisai tobulas kai vaikuciai mamos dienos proga stala paruose su arbata ir tortu biggrin.gif bet torto buta skanaus. Siaip man kazkas tai su mm nesampnes pradeda darytis. Tik pries 2sav buvo o vakar vel buvo pradeje ryte teplioti. Opaskui baigesi. Kazkiek neramina, nesamone kazkokia. doh.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Jerda smagu pasiruosimas kelionei smile.gif ir vaikuciu paruostas tortas skanu biggrin.gif

As tai bandysiu siand greiztai pgl valgairasti, susidariau is ryto, nes vakar tai unsure.gif baigiau gal su 2700 kcal.. Seniai taip nebuvo, bet specialiai viska suskaiciavau kad save pasiurpint...

Tai zodziu palinkekit man sekmes, kad vel klystkeliais nenueit. Man ir kaip Caramelia reikia poros tvarkingu dienu kad isivaziuot ir tada jau lengviau laikytis.
Siandien suplanavau kad eisiu petsute i darba, oras grazus, turetu but liuks thumbup.gif

Geros jum dieneles
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif oij kaip viską skauda po sporto, lengvumo jausmas neprisikimšus šlamšto, vėl nauja pradžia, ir net geras tas skausmas bigsmile.gif aš susiradau savo žingsniamatį, bet matyt baterija nusėdus, vistik nenaudotas kokius tris metus biggrin.gif bandysiu šiandien nusipirkti naują, kol.kas užteks skaičiuoti km cool.gif oras puikus, nuotaikai labai padeda thumbup.gif Jerda, smagu kelionę planuotis wub.gif mūsų visos atostogos Lt, niekur kitur sąžinė neleistų keliaut, kai namie laukia tėvai/seneliai, bet aš jau irgi po truputį planuojuosi, yra ką nuveikti ir pamatyti ir ten wub.gif

Frolka, kaip gyvuoji tu su nestuke.gif ? wub.gif kada tas didysis pasimatymas? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caramelia30: 03 gegužės 2016 - 08:31
Mes po pasivaiksciojimo - 14500 zingsniu thumbup.gif
Pavalgysiu ir dar namu tvarkymas laukia cool.gif
Aktyvi diena siandien bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tedi @ 2016 05 03, 18:38)
Mes po pasivaiksciojimo - 14500 zingsniu  thumbup.gif
Pavalgysiu ir dar namu tvarkymas laukia  cool.gif
Aktyvi diena siandien  bigsmile.gif

Fainai, dar toks geras oras tik ir vaisciot thumbup.gif

Nu as siandien jau neblogai, aisku zingsniu mazokai, bet reikejo ir del tiek pasistengt, nes iki 8 buvau darbe doh.gif
6100 zingsniu
1460 kcal
Psr 3 virti kuausiniai su majonezu, arbata su cukrum - 330 kcal
Pietus virti grikiai, tunas aliejuje, pomidoras, arbata su cukrum - 350 kcal
Uzkandziai - 2 duociai, 2 obuoliai, arbata su cukrum - 380 kcal
Vakariene - 1 duotis, lydytas surelis, virta bulve nemaza su grudeta varske - 400 kcal

Nu ka einu i lova jau sunki savsite manes laukia...
Atsakyti
QUOTE(eglutyte @ 2016 05 03, 22:28)
Fainai, dar toks geras oras tik ir vaisciot thumbup.gif

Nu as siandien jau neblogai, aisku zingsniu mazokai, bet reikejo ir del tiek pasistengt, nes iki 8 buvau darbe doh.gif
6100 zingsniu
1460 kcal
Psr 3 virti kuausiniai su majonezu, arbata su cukrum - 330 kcal
Pietus virti grikiai, tunas aliejuje, pomidoras, arbata su cukrum - 350 kcal
Uzkandziai - 2 duociai, 2 obuoliai, arbata su cukrum - 380 kcal
Vakariene - 1 duotis, lydytas surelis, virta bulve nemaza su grudeta varske - 400 kcal

Nu ka einu i lova jau sunki savsite manes laukia...


Man blondinei klausimas iškilo, o kas per daiktas tas duotis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jerda @ 2016 05 03, 22:47)
Man blondinei klausimas iškilo, o kas per daiktas tas duotis  ax.gif

Tokia kaip dziovinta duonele - galima pabrowsint Duociai "gudobeles" gaminami, nezinau kaip paaiskint lotuliukas.gif kazkas tarp duonos ir duoniuku. Man siaip skanu, bet nelabai sotu...
Atsakyti
Sveikutės, turiu paprastą Kalorijų Kalkuliatorių Excelije. Jei ką domina siūskit AŽ, pasidalinsiu elektroniniu paštu.
Atsakyti
QUOTE(eglutyte @ 2016 05 03, 22:28)

Nu as siandien jau neblogai, aisku zingsniu mazokai, bet reikejo ir del tiek pasistengt, nes iki 8 buvau darbe doh.gif
6100 zingsniu


Šaunuolė, kad laikaisi thumbup.gif

Kur Naktinė fėja dingo g.gif

Labas rytas 4u.gif taip smagu tie atšilę orai, bet jau matyt per daug išsirengiau, sloga ir gerklė doh.gif vėl neaišku kaip su sportu... bet bent mitybą žiūrėtis reik cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 05 04, 08:30)
Šaunuolė, kad laikaisi  thumbup.gif

Kur Naktinė fėja dingo g.gif

Labas rytas  4u.gif  taip smagu tie atšilę orai, bet jau matyt per daug išsirengiau, sloga ir gerklė  doh.gif  vėl neaišku kaip su sportu... bet bent mitybą žiūrėtis reik cool.gif

Jo oras dabar apgaulingas; mano mergaite uzkimus antra savaite, tikiuosi neatkris doh.gif pernai panasiu metu 4 is eiles pulingos anginos jai buvo iki ligoniniu buvom dasivare... Biski bijau tokio scenarijaus, silpna vieta gerkle pas manaja.

O issirengt irgi skuba. Per kuno kultura yoac mokykloj doh.gif

Feja, kaip gimtadienis ateik papasakok, ar gerai praleidot laika?

Jerda o kur tu leki atostogu? I Turkija? Bet keliausit ar viesbuty ilsesites?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglutyte: 04 gegužės 2016 - 07:47
Atsportavau vistik, tikiuos blogiau nebus biggrin.gif
Atsakyti