Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

pas mane mazai zingsniu siandien, vyras i parka nuveze, tai "pavoge" bent 4000 zingsniu is manes lotuliukas.gif lotuliukas.gif o ir parke taip gera ant zoles paguleti buvo, kad tingejos uzpakali pakelti, kol dukra snaude vezime biggrin.gif
surinkau vos 8000 ax.gif
ir taip skaniai vakarienei dukros virtinukus su varske ir uogiene pabaigiau ax.gif ax.gif
zodziu, ne pati sekmingiausia diena biggrin.gif
beeet uzsisakiau FitBit bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
oras atsilo, nebereikia striukes ir nebeturiu kiseniu, kur savo pusplyti telefona kisti, o tasej neskaiciuoja zingsniu schmoll.gif
Atsakyti
Mano šiandiena užskaityta, pasportavau ryte, prasiėjau 6 km greitu žingsniu, paskui dar namus apsikuopiau, valgiau irgi labai lengvai bigsmile.gif nu jau lovoj, tai jeužsikimšiu kuo, nors norėtųsi. Aš laukiu savo žingsniamačio, telefonas jei žingsnių skaičiavimui, tai pievas priskaičiuoja, bent jau Samsung doh.gif užtai kol kas su Endomondo draugauju ax.gif bet norėčiau ir aš kokio laikrodžio viską rodančio rimtesnio rolleyes.gif ale tylu čia, visad taip kai aš grįžtu, tai kažkas dingsta. Naktine Fėja, kur tuuuuu??? bigsmile.gif
Atsakyti
Laba ale tikrai tylu pas mus cool.gif vos kelios zinutes per diena. Bet mes laukiam visu pareinanciu thumbup.gif

As tai ka tik iki lovos dasliauziau... Buvom pakviesti i vaiku gimtadieni puse septyniu, tai baiges 22 val... doh.gif kol namo grizom, sugulem... Nezinau kaip ryt savo mokinius prikelsiu

Nu ka mano diena pusetina
4700 zingsniu, mazai...
1440 kcal , normaliai
Psr 320 kcal: ryziu kose su sviestu, arbata su cukrum
Pietus 430 kcal: grudeta varske su cherry pomidoriukais ir juodom alyvuogem, duoniukai su tepamu lydytu sureliu, arbata su cukrum
Uzkandziai 440 kcal: 2 nedideli obuoliai, kelios braskes, duoniukai su lydytu sureliu, 2 mazi sumustinukai su juoda duona, sviestu, slapdesre ir agurku; arbata su cukrum
Vakariene apie 250 kcal (gimtadienyje): pucos nedidelis vienas gabaliukas, kolos puse stiklines, torto 3 sauksteliai.

Vakariene ne kokia, bet dziaugiuos kad nors namie nevakgiau papildomai.

Iki damos, akys limpa jau ...
Atsakyti
Geros dienos mergaites!

As tai biski nusikalus, bet saule sviecia, svoriukas krenta po biski thumbup.gif tai nuotaika gera

Dvi dienos ir savaitgalis!
Atsakyti
Pas mane irgi samsungas, bet normaliai rodo zingsnius smile.gif
Patinka man ta s health programele, kalorijoms skaiciuoti superine smile.gif)) tik suvedi produktus ir suskaiciuoja patys viska...
Svori irgi ten zymiuosi smile.gif
Tik va minusas, kad kisenej turi nesiotis rolleyes.gif
Bet ryt jau FitBit'as atkeliaus thumbup.gif

Dar ryt i kirpykla atsinaujinti keliauju wub.gif kazkaip patrauke mane "ant" grazinimosi biggrin.gif biggrin.gif
Ryt plaukus, treciadieni nagus... fitbit'as ant rankos ir jau beveik grazi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tedi @ 2016 05 05, 10:39)
Pas mane irgi samsungas, bet normaliai rodo zingsnius  smile.gif
Patinka man ta s health programele, kalorijoms skaiciuoti superine smile.gif)) tik suvedi produktus ir suskaiciuoja patys viska...
Svori irgi ten zymiuosi  smile.gif
Tik va minusas, kad kisenej turi nesiotis  rolleyes.gif
Bet ryt jau FitBit'as atkeliaus  thumbup.gif

Dar ryt i kirpykla atsinaujinti keliauju  wub.gif kazkaip patrauke mane "ant" grazinimosi  biggrin.gif  biggrin.gif
Ryt plaukus, treciadieni nagus... fitbit'as ant rankos ir jau beveik grazi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Aš kiek lyginau su stepcounteriu, tai telefonas priskaičiuidavo daugiau žingsnių visad blush2.gif aš niekur nieko nesižymiu, išskyrus čia, tingiu aš tas kalorijas skaičiuot, kažkada bandžiau, tai kol suvedžiau vien salotas doh.gif
Kokį FitBit užsisakei? Aš vakar pažiūrinėjau juos, nieko nesuprantu apie juos, bet noriu 😀 aišku, turbūt kuo brangesnis, tuo geresnis, bet ar jie iš viso geri? Nes palyginus pigūs su tais visokiais Polar ar tomtom. Pagal pulsą jie irgi apskaičiuoja ar tik pagal judesius?
Gražintis ir man noras užėjęs, dažysiu šiandien plaukus, antakius sysitvarkysiu, bet aš namie rolleyes.gif pavasaris gal veikia, vyras net sako kokia tu pasikeitus, toks sunerimęs matos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 05 05, 11:15)
Kokį FitBit užsisakei? Aš vakar pažiūrinėjau juos, nieko nesuprantu apie juos, bet noriu 😀 aišku, turbūt kuo brangesnis, tuo geresnis, bet ar jie iš viso geri? Nes palyginus pigūs su tais visokiais Polar ar tomtom.  Pagal pulsą jie irgi apskaičiuoja ar tik pagal judesius?
Gražintis ir man noras užėjęs, dažysiu šiandien plaukus, antakius sysitvarkysiu, bet aš namie  rolleyes.gif  pavasaris gal veikia, vyras net sako kokia tu pasikeitus, toks sunerimęs matos  lotuliukas.gif

As FitBit ChargeHR emiau smile.gif ten ir pulsa matuoja mirksiukas.gif
Zadejau be pulso matuoklio imti, bet nebloga akcija buvo, kaina nedaug skyres, tai nusipirkau sita smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tedi @ 2016 05 05, 11:35)
As FitBit ChargeHR emiau smile.gif ten ir pulsa matuoja  mirksiukas.gif
Zadejau be pulso matuoklio imti, bet nebloga akcija buvo, kaina nedaug skyres, tai nusipirkau sita  smile.gif

Reiks ir man pasiskaitinėt, pasižiūrinėt kokių akcijų, galvoju, kad man toks daiktas pravestų, jei žinočiau kiek kcal išdeginu per dieną, tai drąsiau valgyčiau nenumažindama per daug kalorijų ir neįsijungtų bado režimas netyčia kada ax.gif
Atsakyti
Laaabai geras oras lauke wub.gif
Zingsniu 17500 ir mityba tvarkinga, mm baigesi, tai turetu ryt buti minusas garantuotas thumbup.gif

Del fitbit pasidziaugiau, bet jauciu vos pasiemusi iskart grazinsiu atgal, nes paskaiciau, kad vezima stumiant zingsniu nefiksuoja, ale ranka nejuda.
O mano visas judejimas su vezimu, tai nera tikslo ji tureti, jei darbo neatlieka doh.gif
Atsakyti
Laba

Tedi saunuole su tokiu judesiu thumbup.gif

Pasiimk paprasta zingsniamati Fitbit, tikrai neblogas; as jau visaip ji isbandziau tikrai gana tiksliai matuoja, o ir pigesnis.

O as ka vel darbe iki 8 doh.gif
7000 zingsniu (kol nemacuau Tedi rezultatu visai dziaugiaus savais biggrin.gif bet kai palyginau lotuliukas.gif )
1400 kcal
Psr 320 kcal: grikiu kose su sviestu, arbata su cukrum
Pietus 620 kcal: sriuba darzoviu su grietine, vistienos kepsnelis, virti ryziai, kopustu salotos; arbata su cukrum
Uzkandziai 350 kcal: corny javainis, 2 mazi bananai, arbata su cukrum
Vakariene 110 kcal: 2 stiklines pomidoru sulciu. Velai grizau, nenorejau jau rimto maisto. Tikiuosi neistinsiu nuo ju doh.gif

Tikiuosi ryt minusiuko irgi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglutyte: 05 gegužės 2016 - 20:55
Nu va, aš ir tik su vežimu judu,vadinas ir man neverta pirkti g.gif šiandien visiškai pasyvi diena, mažas apsirgo arba dantys dygsta su didžiausia tempa, tai niekur iš namų nekišau nosies, stresą, aišku, užėdžiau, tai ryt bus nieko gero ant svarstyklių, bet dzin, mažiausiai rūpi doh.gif taip planų turėjau savaitgaliui, viskas juplauks jaučiu... ech, visad taip, kai tik orai pasitaiso, tenka namie tupėt verysad.gif
Atsakyti
o as ryt i kirpykla...
turiu plaukus iki siknos - visi, iskaitant vyra, sako kirpti trumpai (iki peciu) blink.gif blink.gif
grazu, faina, ir turejusi esu - tiko, bet gaila ir tos uodegos iki siknos blink.gif blink.gif
zodziu nezinau, ka daryyyyt doh.gif
Atsakyti