Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

QUOTE(Tedi @ 2016 05 05, 22:39)
o as ryt i kirpykla...
turiu plaukus iki siknos - visi, iskaitant vyra, sako kirpti trumpai (iki peciu)  blink.gif  blink.gif
grazu, faina, ir turejusi esu - tiko, bet gaila ir tos uodegos iki siknos  blink.gif  blink.gif
zodziu nezinau, ka daryyyyt  doh.gif

Aš nekirpčiau, jei pati nenori. Bet kada spėsi nusirėžt, jei noras užeis, o užaugint ne taip greit gaunas.
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 05 05, 23:27)
Aš nekirpčiau, jei pati nenori. Bet kada spėsi nusirėžt, jei noras užeis, o užaugint ne taip greit gaunas.

Noriu as biggrin.gif bet ir plauku gaila lotuliukas.gif uztad neapsisprendziu ir visu patarimo klausiau biggrin.gif
Nors realiai net nevaikstau palaidais, visad suristi, nes su mazu vaiku nepatogu, kai visur maisosi plaukai rolleyes.gif
Zodziu pagal rytojaus nuotaika ziuresiu biggrin.gif
Jei prisiduosiu su maziau nei 90 - tikrai kirpsiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba mergaites

As oficialiai prisidavinejau pries dvi savaites, tai nuo to laiko -1,9 ir siandien 108,8 kg. o per sia savaite is tikro mazai nukrito tik -0,2, nes gi puotavau pora dienu vakarais...

Caramelia, sveikatos mazyliui 4u.gif man irgi tokios situacijos pacios nepalankiausios apie save galvot... Sveikit dabar svarbiausiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglutyte: 06 gegužės 2016 - 06:32
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 05 05, 21:07)
Nu va, aš ir tik su vežimu judu,vadinas ir man neverta pirkti g.gif  šiandien visiškai pasyvi diena, mažas apsirgo arba dantys dygsta su didžiausia tempa, tai niekur iš namų nekišau nosies, stresą, aišku, užėdžiau, tai ryt bus nieko gero ant svarstyklių, bet dzin, mažiausiai rūpi  doh.gif  taip planų turėjau savaitgaliui, viskas juplauks jaučiu... ech, visad taip, kai tik orai pasitaiso, tenka namie tupėt  verysad.gif

Greiciausiai dantys,maniskei pirmieji kai dygo 6men tai iskart su temp,ir ant ranku istisai. 4u.gif
tedi,kirpk tuos plaukus,negailek,ataugs anksciau ar veliau 4u.gif
eglutyte saunuole 4u.gif
o as siandien kulniuosiu I pasimatyma su pilvo gyventoju,tai visa naktis bemiege doh.gif wub.gif
Atsakyti
Labas rytas. Nors kartą penktadienį ne pirma smile.gif
Eglutyte svarbiausia galinis rezultatas, o jis -1,9 thumbup.gif
Pirmoji atostogų diena thumbup.gif Bet atsibudau dar anksčiau nei į darbą reikėtų blush2.gif Bet dar sugebėjau užsnūsti. Šiek tiek stresuoju po poros dienų išskrendu, o nė lagamino nepradėjau krautis, dar reikia persižiūrėti drabužius kurie geri, o kuriuos per metus "išaugau" verysad.gif Didesnių juk nepuoli pirkti, vis viliesi kad sukūsi, bent jau aš. Ir tik kai gyvenimas priremia prie sienos nusiperki "laikinam nešiojimui" iki to sukūdimo g.gif O jei pakūsti, tuomet jau puoli pirkti. Taip mano spintoje daug per mažų ir labai mažai mano dydžio drabužių doh.gif O čia atėjau su pačiu didžiausiu svoriu mano gyvenime, taigi jam drabužių netgi neturėjau, tai dabar tik senieji drabužiai ant manęs padoriau atrodo. Na gana čia, laikas tam ko čia visos penktadieniais susirinkome 4u.gif
114,4 nebeatsimenu tiksliai kiek, bet kažkur - geas puskilogramis.
Kitą penktadienį neprisiduosiu, o dar kitą ...... neteiskite manęs smarkiai blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(frolka25 @ 2016 05 06, 08:22)
o as siandien kulniuosiu I pasimatyma su pilvo gyventoju,tai visa naktis bemiege  doh.gif  wub.gif

Nuostabaus pasimatymo 4u.gif wub.gif labai lauksiu įspūdžių bigsmile.gif įsivaizduoju kaip nesimiegojo wub.gif

Prisiduodu su 84.6 blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caramelia30: 06 gegužės 2016 - 09:00
Gero pasimatymo Frolka! wub.gif

Pas mane siandien 90.05 doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tedi @ 2016 05 06, 10:07)
Gero pasimatymo Frolka!  wub.gif

Pas mane siandien 90.05  doh.gif  lotuliukas.gif

Tai liksi ilgaplaukė biggrin.gif bigsmile.gif bet žiūrėk nusikirptum ir būtų under 90 lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 05 06, 10:15)
Tai liksi ilgaplaukė biggrin.gif  bigsmile.gif  bet žiūrėk nusikirptum ir būtų under 90 lotuliukas.gif

Aha, plaukus nurezus ne tik 50g nukristu biggrin.gif
Nezinau, dar svarstau, bet linkstu prie kirpimo mirksiukas.gif
Gaila to ilgio, bet kas man is jo, jei visad suristais vaikstau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tedi @ 2016 05 06, 10:21)
Aha, plaukus nurezus ne tik 50g nukristu  biggrin.gif
Nezinau, dar svarstau, bet linkstu prie kirpimo  mirksiukas.gif
Gaila to ilgio, bet kas man is jo, jei visad suristais vaikstau  rolleyes.gif

Bent aš ir su trumpais nuolat susirišus turiu būt, kitaip nurautų man mažiai doh.gif o ir taip pas mane 5 plaukai likę... gal atsigaus kada po maitinimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 05 06, 10:34)
Bent aš ir su trumpais nuolat susirišus turiu būt, kitaip nurautų man mažiai doh.gif  o ir taip pas mane 5 plaukai likę... gal atsigaus kada po maitinimo g.gif

Musiske jau nebetampo uz plauku, nebent isipainioja i juos lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O mano plaukai irgi ne patys stipriausi siuo metu, maitinau iki 15men rolleyes.gif tai mano nagai ir ragai nukentejo siek tiek unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tedi @ 2016 05 06, 10:39)
Musiske jau nebetampo uz plauku, nebent isipainioja i juos  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
O mano plaukai irgi ne patys stipriausi siuo metu, maitinau iki 15men  rolleyes.gif tai mano nagai ir ragai nukentejo siek tiek  unsure.gif

O kiek laiko tavo mažajai? Aš maitinu jau 4 metus doh.gif nuo.pirmagimės pradedant skaičiuot, atmetus tas pertraukas per nėštumus blink.gif doh.gif

P.s. ar žinot, kad šiandien tarptautinė diena be dietų? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caramelia30: 06 gegužės 2016 - 09:48