Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

QUOTE(Caramelia30 @ 2016 05 25, 09:28)
Niu įmanoma, sąžiningai laikantis, sakyčiau per 6 sav. po 1 kg skaičiuok numest ir bus  thumbup.gif 
Susirasti veiklos, nesėdėti prie teliko, pavagyti ką jau nusimačius ir eit toliau nuo virtuvės 😉

Labas rytas 4u.gif

Imanomo, įmanoma, beeet tame ir beda, kad su sergančia maziuke namie sedejimas isn't helping verysad.gif verysad.gif verysad.gif

Kaip auksciau rasiusios, ar irgi namie sedint su valia susipykusi. Nu niekaip nesukontroliuoju savęs rolleyes.gif
Iseinu kazkur, uzsiimu kazkuom ir to maisto gali man nebuti 100 metu.
O va sedi namie, užkandžiais linksmini serganti, tuo paciu ir pati užkandi.. doh.gif
Atsakyti
Taip taip, namie sėdint laaabai sunku doh.gif bet reikia mokintis ir ugdytis valią, visą gyvenimą gi nelėksim laukais lotuliukas.gif aš šiandien pasidarysiu šaltibarščių puodą ir srėbsiu kiek tilps bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caramelia30: 25 gegužės 2016 - 09:30
Labukas 4u.gif aš jau po darbo ir po vakarienės - pora samčių rūgštynių sriubos smile.gif o dabar eisiu darbuotis į lauką, kad būtų mažiau pagundų ką nors suvalgyti ax.gif
Atsakyti
Aš jau po savo vaikštynių, šiandien 15 000 žingsnių, pasrėbiau šaltibarščių, niam, dar kelis bliūdus iki kol miegot eisiu suvalgysiu, bent kai kurio maisto riboti nereikia cool.gif
Atsakyti
Laba!

Uzsukau paziuret kaip gyvenat. Saunuoles, merginos. Laikot fronta. thumbup.gif Sergantiems sveikateles. 4u.gif

O as sportuot bel pradejau. cool.gif Sestadieni, sekmadieni ir vakar buvau. Ryt planuoju irgi eit. Zo, tikiuosi grizau i vezes. smile.gif

Ir as turiu dar puse bliuduko saltibarsciu. Bet dabar kokteili susiplakiau - braskes, mangas, kivis, migdolu pienas, chia. Bananu neturiu. doh.gif Bet skanu. smile.gif
Atsakyti
Aš jau po lauko darbų, tai lysiu į dušą ir lovą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Airisė @ 2016 05 25, 19:52)
Laba!

Uzsukau paziuret kaip gyvenat. Saunuoles, merginos. Laikot fronta. thumbup.gif Sergantiems sveikateles. 4u.gif

O as sportuot bel pradejau. cool.gif Sestadieni, sekmadieni ir vakar buvau. Ryt planuoju irgi eit. Zo, tikiuosi grizau i vezes. smile.gif

Ir as turiu dar puse bliuduko saltibarsciu. Bet dabar kokteili susiplakiau - braskes, mangas, kivis, migdolu pienas, chia. Bananu neturiu. doh.gif Bet skanu. smile.gif

Suuper, pavydžiu aš tau sporto bigsmile.gif

Aš jau irgi lovoj, kaip tai neįveikiau daug aš tų šaltibarščiu, užsikišau greit g.gif biggrin.gif
Atsakyti
As taip pat jau lovoj. smile.gif
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 05 25, 21:02)
Suuper, pavydžiu aš tau sporto bigsmile.gif

Aš jau irgi lovoj, kaip tai neįveikiau daug aš tų šaltibarščiu, užsikišau greit g.gif  biggrin.gif
O tu siaip is kokio LT miesto? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Airisė @ 2016 05 25, 22:27)
As taip pat jau lovoj. smile.gif
O tu siaip is kokio LT miesto? smile.gif

Iš Kauno rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas bigsmile.gif gurkšnoju savo šiltą vandenį su citrina, saulė dangum ritinėjas, bus dar viena graži diena, eisiu vėl pasivaikštinėt bigsmile.gif

Tedi, kaip mažoji tavo? Kas jai, virusėlis koks?
Atsakyti
Nuleidus galva turiu pasakyt, kad nepadariau visai nieko, kad kusciau. Tik kad storeciau. Todel bus ryt tikrai geda. Bet bent jau siansien nieko nebevalgysiu. Turiu dar didele stikline kefyro, bet tik tiek man priklauso po siandieninio bandeliu sokio i skrandi
Atsakyti
QUOTE(milda.25 @ 2016 05 26, 16:36)
Nuleidus galva turiu pasakyt, kad nepadariau visai nieko, kad kusciau. Tik kad storeciau. Todel bus ryt tikrai geda. Bet bent jau siansien nieko nebevalgysiu. Turiu dar didele stikline kefyro, bet tik tiek man priklauso po siandieninio bandeliu sokio i skrandi


Na jei nori, kad svoriukas kristų turi kažkaip susitart su savim, kad bandeles liktų tik cheetday o ne kasdienai 4u.gif
Atsakyti