Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas brandžiame amžiuje

QUOTE(kaktusėlis123 @ 2016 01 02, 09:07)
Sveikute,
Laikausi po truputį,krutu ir tiek. Sveikatėlė geresnė vis rečiau supykina. Būna dienų kai pastovėjus ar dirbant ką greit turiu bėgti atsigulti,pasidaro silpna,temsta akyse. Kraujas geras.

Kad laukiuosi žino tik mano tėvai ir sesuo. Įtarinėjančių yra biggrin.gif  pilvelis auga tai greit nebepasislėpsim.  Kiek tau dabar savaitėlių? Ar dareisi didįjį echo?


Sveika

Man jau 26 savaitės. Buvau dviejuose echo. Dar vienas laukia kovo mėnesį, nes turiu fibromą gimdoje, žiūrės, ar ji nepaaugo ir neužstoja gimdymo takų.

Puiku, kad geriau jautiesi. Mane tai ligi šiol lydi šleikštulys... Su visais nėštumais man taip ilgai buvo.

Kada galvoji visiems papasakoti apie nėštumą? Aš porai geriausių draugių iškart pasakiau, o visi kiti sužinojo tik po genetinių tyrimų. Ar tu darysi genetinius tyrimus? Nebežinau tvarkos Lietuvoje, nes aš gyvenu Danijoje, čia tokius tyrimus visoms siūlo nepriklausomai nuo amžiaus. Aš su visais vaikais juos dariau.
Atsakyti
QUOTE(burgunt @ 2015 11 30, 20:44)
Kokia dar ligele ? kas nors negerai?

"Ligelė" - nėštumas. Na ir šokas buvo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Rama33 @ 2016 01 02, 09:14)
Kada galvoji visiems papasakoti apie nėštumą? Aš porai geriausių draugių iškart pasakiau, o visi kiti sužinojo tik po genetinių tyrimų. Ar tu darysi genetinius tyrimus? Nebežinau tvarkos Lietuvoje, nes aš gyvenu Danijoje, čia tokius tyrimus visoms siūlo nepriklausomai nuo amžiaus. Aš su visais vaikais juos dariau.

Nieko nepasakosiu šįkart. Patys pamatys. Ai,tiesa,dar žino darbdavys biggrin.gif
12.4sav. buvau pas genetikę. Padarė kaklo raukšlės tyrimą ir paėmė kraują Priscal. Tolesnių tyrimų nerekomendavo,bet užsirašiau pas tą pačią 19 sav. Kažin iki kelinyos sav. daro Priscall ? Gal ir tą tuo pačiu pasidarysiu jei rekomenduos.


Gal žinai ko laukiesi? Pamaniau dabar,kad turėtų būt berniukas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaktusėlis123: 02 sausio 2016 - 09:25
QUOTE(kaktusėlis123 @ 2016 01 02, 09:23)
"Ligelė" - nėštumas. Na ir šokas buvo biggrin.gif
Papildyta:

Nieko nepasakosiu šįkart. Patys pamatys. Ai,tiesa,dar žino darbdavys biggrin.gif 
12.4sav. buvau pas genetikę. Padarė kaklo raukšlės tyrimą ir  paėmė kraują Priscal. Tolesnių tyrimų nerekomendavo,bet užsirašiau pas tą pačią 19 sav.  Kažin iki kelinyos sav. daro Priscall ? Gal ir tą tuo pačiu pasidarysiu jei rekomenduos.
Gal žinai ko laukiesi? Pamaniau dabar,kad turėtų būt berniukas biggrin.gif


Nelabai nusimanau aš apie tuos tyrimus, reiktų gal internete paieškoti daugiau info.
Didesnė tikimybė, kad bus mergaitė, bet akušerė buvo labai jau neužtikrinta, negalėjo gerai matyti. O tu ko laukiesi? Kelintas pas tave vaikelis? Ir kiek tau metų?
Atsakyti
QUOTE(Rama33 @ 2016 01 02, 10:05)
Nelabai nusimanau aš apie tuos tyrimus, reiktų gal internete paieškoti daugiau info.
Didesnė tikimybė, kad bus mergaitė, bet akušerė buvo labai jau neužtikrinta, negalėjo gerai matyti. O tu ko laukiesi? Kelintas pas tave vaikelis? Ir kiek tau metų?

Man 37. Laukiuosi ketvirto. Lyties dar nežinau.
Atsakyti
QUOTE(kaktusėlis123 @ 2016 01 02, 10:38)
Man 37. Laukiuosi ketvirto. Lyties dar nežinau.


Kaip faina - jau ketvirto! Man šis jau tikrai bus paskutinis. Nors vaikus aš labai myliu, atradau laimę motinystėje (nors iki 30 ties metų nė galvot apie vaikus nenorėjau). Įdomu, kaip aplinkiniai sureaguos į tavo ketvirtąjį? Juk Lietuvoje tokia didelė šeima gan neįprastas reiškinys.
Atsakyti
QUOTE(Rama33 @ 2016 01 02, 11:05)
Kaip faina - jau ketvirto! Man šis jau tikrai bus paskutinis. Nors vaikus aš labai myliu, atradau laimę motinystėje (nors iki 30 ties metų nė galvot apie vaikus nenorėjau). Įdomu, kaip aplinkiniai sureaguos į tavo ketvirtąjį? Juk Lietuvoje tokia didelė šeima gan neįprastas reiškinys.

Oi visko bus tikiu,bet man jau neberūpi. Iš pradžių šokas buvo kol susivokiau savyje. Dabar viskas gerai biggrin.gif mano kelios pažįstamos turi po 4 vaikučius nors jom metų nė 30 nėra.
Atsakyti
QUOTE(kaktusėlis123 @ 2016 01 02, 11:18)
Oi visko bus tikiu,bet man jau neberūpi. Iš pradžių šokas buvo kol susivokiau savyje. Dabar viskas gerai biggrin.gif  mano kelios pažįstamos turi po 4 vaikučius nors jom metų nė 30 nėra.


Aš taip pat turiu pažįstamų su 4 vaikučiais, viena turi net 6! Man labai gražu tokios šeimos. Myliu vaikus ir mielai turėčiau jų daugiau, bet kad dėl amžiaus jau nebeplanuoju daugiau (ir trečias buvo neplanuotas)
Atsakyti
Nagi mergaitės, pasirodykit karts nuo karto biggrin.gif Taip įdonu kaip jums sekasi? Smagu pabendrauti su panašaus amžiaus mamytėmis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kaktusėlis123 @ 2016 01 11, 20:32)
Nagi mergaitės, pasirodykit karts nuo karto biggrin.gif  Taip įdonu kaip jums sekasi? Smagu pabendrauti su panašaus amžiaus mamytėmis 4u.gif


Kaktusėli123, kada tavo terminas? Kaip tu jautiesi? Gal daugiau kas sužinojo apie tavo nėštumą?

Aš jau įkopiau į trečią trimestrą. Mane ligi šiol vis dar persekioja pykinimas. SU ankstesniais nėštumais taip ilgai nebuvo... Galvoju, kad gali ir amžius tą įtakoti. Bet gali ir darbas, be to blogai miegu... Nors prastas miegas mane kankino su visais nėštumais.
Atsakyti
QUOTE(Rama33 @ 2016 01 12, 05:58)
Kaktusėli123, kada tavo terminas? Kaip tu jautiesi? Gal daugiau kas sužinojo apie tavo nėštumą?

Aš jau įkopiau į trečią trimestrą. Mane ligi šiol vis dar persekioja pykinimas. SU ankstesniais nėštumais taip ilgai nebuvo... Galvoju, kad gali ir amžius tą įtakoti. Bet gali ir darbas, be to blogai miegu... Nors prastas miegas mane kankino su visais nėštumais.

Smagu tau,jau į trečią wub.gif 4u.gif
Aš dar tik antrame. Nemiga kankina nuolat. Šiąnakt visą naktį pilvą spazmavo esu be miego. Ech... ne džiaugsmelis. Ruošiuos į darbuką.

Daugiau niekam nesakiau. Pasakysiu po sausio 29d. kaj apsilankysiu kmuk
Atsakyti
sveikos, ieskau su kuo galeciau pabendrauti smile.gif Man 41 metai, laukiuosi, 12 savaite jau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rimasaule @ 2016 04 04, 17:17)
sveikos, ieskau su kuo galeciau pabendrauti smile.gif Man 41 metai, laukiuosi, 12 savaite jau smile.gif

Sveikute, rami šita temukė. Nedaug čia mūsų vyresnių nėštukių,o ir labai nekalbios smile.gif
Kelinto vaikelio laukiesi?
Atsakyti