Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas brandžiame amžiuje

QUOTE(kaktusėlis123 @ 2016 04 04, 18:42)
Sveikute, rami šita temukė. Nedaug čia mūsų vyresnių nėštukių,o ir labai nekalbios smile.gif
Kelinto vaikelio laukiesi?


Vaikelis antras, vyresniai jau 16. Mano antra santuoka, vyras vaiku neturi, tai cia mums labai planuotas ir labai lauktas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rimasaule @ 2016 04 04, 18:26)
Vaikelis antras, vyresniai jau 16. Mano antra santuoka, vyras vaiku neturi, tai cia mums labai planuotas ir labai lauktas smile.gif

Kaip smagu! Sėkmės jums smile.gif Su nostalgija prisimenu, kai lankiausi šioje temoje besilaukdama pirmo (man buvo 35 m.), paskui antro (38 m, bet įvyko persileidimas), tuomet trečio (41 m.). Dabar užsuku tik pasidžiaugti už jus - nuostabiosios mamos - nes praeis ir mūsų laikas, tuomet jau lauksime tik anūkų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabi*: 05 balandžio 2016 - 13:29
QUOTE(Gabi* @ 2016 04 05, 14:28)
Kaip smagu! Sėkmės jums smile.gif Su nostalgija prisimenu, kai lankiausi šioje temoje besilaukdama pirmo (man buvo 35 m.), paskui antro (38 m, bet įvyko persileidimas), tuomet trečio (41 m.). Dabar užsuku tik pasidžiaugti už  jus - nuostabiosios mamos  - nes praeis ir mūsų laikas, tuomet jau lauksime tik anūkų smile.gif


O kiek jau pagramdukui? Kaip Jums sekasi? Ar daug dziaugsmo? smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, oho kiek jusu jau cia, saunu thumbup.gif Seniai jau beuzsukus buvau,bet sendien pasicekavinau blush2.gif . Mums jau eina 25 sav, po truputi augam. Mes artimiems pasakem po 12 savaites. Visi dziaugesi uz mus. Mums po 39 m ir pirmas vaikelis. Labai laukiamas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(burgunt @ 2016 04 11, 20:51)
Sveikos merginos, oho kiek jusu jau cia, saunu  thumbup.gif Seniai jau beuzsukus buvau,bet sendien pasicekavinau  blush2.gif . Mums jau eina 25 sav, po truputi augam. Mes artimiems pasakem po 12 savaites. Visi dziaugesi uz mus. Mums po 39 m ir pirmas vaikelis. Labai laukiamas  smile.gif

Kai atgal pažiūri atrodo greit prabėgo laikas biggrin.gif Bet kai pažiūri į priekį atrodo dar labai daug laukti stebukliuko ax.gif
Mane pirmadienį į dekretą išleis. thumbup.gif
Sveikata tai šiaip sau unsure.gif Gestacinis diabetas, placentos pirmeiga dėl kurios kraujavau ir dabar gulimas režimas,pilvą dažnai spazmuoja,mažakraujystė,rėmuo ir kt. O dar sakoma,kad nėštumas ne liga doh.gif
Na,bet viską iškęsti nusiteikusi vardan laukiamo mažiuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rimasaule @ 2016 04 05, 14:57)
O kiek jau pagramdukui? Kaip Jums sekasi? Ar daug dziaugsmo? smile.gif

Pagrandukei 2.5 metų. Ji - didelis mūsų džiaugsmas. Aišku, ta euforija anksčiau ar vėliau baigiasi, nes gyvenime netrūksta nei rūpesčių, nei baimių, atsiranda ir vaikų kaprizai ir dar daug situacijų, kuriose tenka pasijausti labai netobulais tėvais. Bet kai susimąstau, kokias dovanas esu gavusi ir kaip aš be jų gyvenčiau, esu be galo laiminga ir dėkinga, kad nors ir vėliau, bet susilaukiau savo stebuklų.

QUOTE(kaktusėlis123 @ 2016 04 13, 20:59)
Kai atgal pažiūri atrodo greit prabėgo laikas biggrin.gif  Bet kai pažiūri į priekį atrodo dar labai daug laukti stebukliuko ax.gif
Mane pirmadienį į dekretą išleis. thumbup.gif
Sveikata tai šiaip sau unsure.gif  Gestacinis diabetas, placentos pirmeiga dėl kurios kraujavau ir dabar gulimas režimas,pilvą dažnai spazmuoja,mažakraujystė,rėmuo ir kt. O dar sakoma,kad nėštumas ne liga doh.gif 
Na,bet viską iškęsti nusiteikusi vardan laukiamo mažiuko smile.gif

Kuo geriausios kloties jums, sveikatos ir stiprybės!
Atsakyti
QUOTE(kaktusėlis123 @ 2016 04 13, 21:59)
Kai atgal pažiūri atrodo greit prabėgo laikas biggrin.gif  Bet kai pažiūri į priekį atrodo dar labai daug laukti stebukliuko ax.gif
Mane pirmadienį į dekretą išleis. thumbup.gif
Sveikata tai šiaip sau unsure.gif  Gestacinis diabetas, placentos pirmeiga dėl kurios kraujavau ir dabar gulimas režimas,pilvą dažnai spazmuoja,mažakraujystė,rėmuo ir kt. O dar sakoma,kad nėštumas ne liga doh.gif 
Na,bet viską iškęsti nusiteikusi vardan laukiamo mažiuko smile.gif



Na, as tai kaip niekur nieko smile.gif Viskas super smile.gif Nei vitaminu negeriu, nieko smile.gif Tikiuosi taip ir toliau bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabi* @ 2016 04 14, 15:46)
Kuo geriausios kloties jums, sveikatos ir stiprybės!

Ačiū labai!Jums taip pat 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(rimasaule @ 2016 04 14, 15:49)
Na, as tai kaip niekur nieko smile.gif Viskas super smile.gif Nei vitaminu negeriu, nieko smile.gif Tikiuosi taip ir toliau bus smile.gif

Smagu jums bigsmile.gif Taip ir toliau 4u.gif
Atsakyti
Rimasaule, yra kompanija smile.gif. Man tuoj 40 ir.... trečias smile.gif. Kol kas 8 savaitė
Atsakyti
Sveikos,

jungiuosi ir aš smile.gif Man 41m. laukiuosi 3-čio vaiko. Dabar mums 12 sav. Galvojau, kad tokių kaip aš mažuma, bet pasirodo ne tiek jau mūsų ir mažai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydra @ 2016 04 15, 12:56)
Sveikos,

jungiuosi ir aš smile.gif Man 41m. laukiuosi 3-čio vaiko. Dabar mums 12 sav. Galvojau, kad tokių kaip aš mažuma, bet pasirodo ne tiek jau mūsų ir mažai smile.gif

Sveika prisijungusi 4u.gif
Kaip smagu,kad mūsų gretos platėja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydra @ 2016 04 15, 12:56)
Sveikos,

jungiuosi ir aš smile.gif Man 41m. laukiuosi 3-čio vaiko. Dabar mums 12 sav. Galvojau, kad tokių kaip aš mažuma, bet pasirodo ne tiek jau mūsų ir mažai smile.gif


Iš kokio miesto? Kokios nuotaikos laukiantis?

Aš tiesą sakant, vis dar esu pasimetusi. Du vaikai jau paaugliai, išvargta nemažai, o dabar vėl viskas iš naujo.... ir baisoka, ir smagu, ir nežnia tokia. Vyras džiaugiasi nerealiai, bet vat mane kažkokios baimės apėmusios.
Atsakyti