Įkraunama...
Įkraunama...

Visos LT mugės


Ar gal čia man tik taip atrodo, prieš tai palapinės neturėjus, tai nežinau, kas yra kokybiška, o kas nekokybiška palapinė unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Orinnta: 10 birželio 2016 - 13:04
QUOTE(Orinnta @ 2016 06 10, 12:39)
O jergutėliau ko jūs taip vėlai atsakėte  verysad.gif  aš jau nusipirkau  doh.gif  Ir tą tokią kaipminėjot tą mėlyną, tik baltą. Tik pirkau iš http://palapines-pav...es_steel30_3x3/ Kad viena neištiesiu tai suprantu, bus kas pagelbėja, bet dėl kokybės tai išgąsdinot  unsure.gif  Bandėme pastatyti, tvirtumu tikrai nepasymi, visa klibanti, nors statėme lygiame išklotame kieme, vėjui papūtus baugoka buvo kad nenupūstų  unsure.gif Rytoj ir poryt parodos, žadėjau dalyvaut, bet kad lietų ir vėją pranešė tai nebeapsisprendžiu ką daryt, kad nereikėtų paskui palapinės saugot  frusty.gif


Papildyta:
Geros 3x3 palapines be 330-350 ~ nebuna. Is patrities sakau wink.gif nebent turit laiko iki Lenkijos pavavaziuoti ir uz 290-310 euru nusiprikti.

Atsakyti
QUOTE(Orinnta @ 2016 06 10, 13:39)
O jergutėliau ko jūs taip vėlai atsakėte  verysad.gif  aš jau nusipirkau  doh.gif  Ir tą tokią kaipminėjot tą mėlyną, tik baltą. Tik pirkau iš http://palapines-pav...es_steel30_3x3/ Kad viena neištiesiu tai suprantu, bus kas pagelbėja, bet dėl kokybės tai išgąsdinot  unsure.gif  Bandėme pastatyti, tvirtumu tikrai nepasymi, visa klibanti, nors statėme lygiame išklotame kieme, vėjui papūtus baugoka buvo kad nenupūstų  unsure.gif Rytoj ir poryt parodos, žadėjau dalyvaut, bet kad lietų ir vėją pranešė tai nebeapsisprendžiu ką daryt, kad nereikėtų paskui palapinės saugot  frusty.gif


Atsakiau kai tik pamačiau komentarą ax.gif Atostogavau neprisijungiau ankščiau blush2.gif Gal kažkam gerai tos pigesnės bet iš savo patirties mugėse žiūrint į kaimynus kurie turi tas lengvas nepatvarias palapines vargsta jie. Iš viso nebent produkcija užima daug vietos tačiau nežinau kam yra reikalinga 3x3palapinė, dažnai mugėse už tokią vietą ir daugiau gerokai tenka mokėti ir kai kur tos didesnės netgi stovi ne bendroje vietoje o kažkur kitur pvz Šiauliuose. Standartinė 3x2 geriausia, baltas tentas. Ir prie vėjo gūsio geriau sunkesnės kaip bebūtų, o ar lengva ar ta sunki, greito surinkimo vistiek vienas neiškleisi ir suskleista ji užima tiek pat vietos.
Na tikrai ne vien laiko reikia iki Lenkijos nuvažiuoti nusipirkti, reikia žinoti ir kur o jeigu tik palapinės važiuoti ant kelionės išeit tiek kiek skirtumas jų kainos tarp Lietuvoj parduodamo. Jos ten tikrai ne po 310 eur, o pigiau bet kelionė juk ne veltui tai su kelione jos savikaina tiek ir gautusi mirksiukas.gif Nebent kažkas važiuoja ir gali parvežti mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai noriu informacijos, gal kas atsimenat, kokius nors organizatorius kalėdinių mugių Vilniuje ? Bet ne Panoramos ir Trakų. Man reikia trumpų ir ko gero rimtesnių, su atranka. Panoramos per ilgai.
Atsakyti
Sveiki. Kuriame mieste Lenkuose galima įsigyti prekybines palapines? Kokios kainos tų geresnios kokybės? Gal yra koks internetinis parduotuvių tinklapis?
Ačiū
Atsakyti
Sveiki,

Gal kas nebedalyvaus Jūros sventėje? ir nori perleisti vietą.

Aš užsiregistravau, bet mano dokumentų negavo paštu, neįtraukė į sarašus ir nebegausiu vietos.

P.s. Taip pat domina pasiūlymai priimti į palapinę.

p.s.1. palapinę turiu savo.

Prekiauju vaikiškai rūbeliais.
Tel. 868479525
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidutia: 15 birželio 2016 - 16:14
QUOTE(Vaidutia @ 2016 06 15, 16:47)
Sveiki,

Gal kas nebedalyvaus Jūros sventėje? ir nori perleisti vietą.

Aš užsiregistravau, bet mano dokumentų negavo paštu, neįtraukė į sarašus ir nebegausiu vietos.

P.s. Taip pat domina pasiūlymai priimti į palapinę.

p.s.1. palapinę turiu savo.

Prekiauju vaikiškai rūbeliais.
Tel. 868479525


Turesiu viena vieta perleisti is antro saraso wink.gif
Papildyta:
QUOTE(vilma Liu @ 2016 06 15, 15:41)
Sveiki. Kuriame mieste Lenkuose galima įsigyti prekybines palapines? Kokios kainos tų geresnios kokybės?  Gal yra koks internetinis parduotuvių tinklapis?
Ačiū


Ka tik is ten ax.gif Pirkti ju yra gerokai uz Varsuvos isikurusiose bazese. Internetu uzsakyti negalima. Buna ir vietoj neturi ypac baltas tentas retenybe. Kaina pigiau 40-50eur nuo Gtentos kainu. Ziurint is kur vaziuosit bet betkokiu atveju vien palapines vaziuoti tikrai neapsimoka mes kiek sutaupysit tiek ant kelio isleisit wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mazu-le @ 2016 06 16, 00:01)
Turesiu viena vieta perleisti is antro saraso wink.gif


Pradžiuginai, nes šiandien net posmą nublioviau.
As i antra sarasa ir patekus buciau. Gal gali parasyti koda į az. as nusipirkčiau bilietą.


Atsakyti
QUOTE(Vaidutia @ 2016 06 15, 23:05)
Pradžiuginai, nes šiandien net posmą nublioviau.
As i antra sarasa ir patekus buciau. Gal gali parasyti koda į az. as nusipirkčiau bilietą.


Galiu kai busiu prie PC atsiusiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mazu-le @ 2016 06 15, 22:05)
Turesiu viena vieta perleisti is antro saraso wink.gif
Papildyta:
Ka tik is ten  ax.gif Pirkti ju yra gerokai uz Varsuvos isikurusiose bazese. Internetu uzsakyti negalima. Buna ir vietoj neturi ypac baltas tentas retenybe. Kaina pigiau 40-50eur nuo Gtentos kainu. Ziurint is kur vaziuosit bet betkokiu atveju vien palapines vaziuoti tikrai neapsimoka mes kiek sutaupysit tiek ant kelio isleisit wink.gif

kaip suprasti turesit vieta is antro saraso? Ka, nejaugi jau yra paskelbti sarasai? Is kur zinot, kad busit antram sarase?
Atsakyti
Kada prasidės prekyba bilietais?
Atsakyti
QUOTE(Aukselyte @ 2016 06 16, 16:07)
kaip suprasti turesit vieta is antro saraso? Ka, nejaugi jau yra paskelbti sarasai? Is kur zinot, kad busit antram sarase?

Pirmam sarase tautodailininkai, remejai ir t.t.

Antram paprasti mirtingieji:)
Atsakyti