Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę - 31

O ar tikrai labai patogu lėkštes laikyti stalčiuose? Mano močiutė taip laiko - ne visas lėkštes, bet tik mažiau vartojamas. Be tų jokių specialių skirtukų - jos ir taip stovi bet kokiame stalčiuje. Tiksliau, močiutė mirus, bet jos namuose yra tokia jos padaryta tvarka, ir taip ten dedama smile.gif

Tai bent jau man visai nepatogu - kai reikia iš tos krūvelės ištraukt lėkštę ne pirmą, o su mėlynais pakraštėliais, kuri yra krūvoj priešpaskutinė, ir tada dar kitoj krūvoj rast kitą tokią, kuri ten yra bala žino kelinta, ibo man reikia dviejų vienodų - tada nafig.

Tinka nebent visos lėkštės yra vienodos, kaip restorane. Arba jums px, kokia lėkštė, nes jums reikia ne kad būtų gražu, o sasyskoms įsidėt biggrin.gif Tada imi nuo viršaus, ir gerai biggrin.gif
O šiaip jau man patogiau kaip džiovykloj - net jei nedžiovini. Arba nors spintelėj, kai jas visas matai iš šono, o ne iš viršaus...
Atsakyti
sveikos, pagaliau oi pagaliau ir as turiu virtuve biggrin.gif del praktiskumo-pasakysiu veliau, kol kas viskas atrodo patogiai... aisku truksta dar saldytuvo, nespejo ideti, bet bendras vaizdas jau neblogas. dziaugiuosi bigsmile.gif
fasadai-dazyta azuolo faneruote, salos stalvirsis-masyvas, spinteliu- hpl compact fenix.
foto i pavakare daryta tik, tai tokios tamsios gavosi.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2016 07 22, 19:07)
sveikos, pagaliau oi pagaliau ir as turiu virtuve biggrin.gif del praktiskumo-pasakysiu veliau, kol kas viskas atrodo patogiai... aisku truksta dar saldytuvo, nespejo ideti, bet bendras vaizdas jau neblogas. dziaugiuosi bigsmile.gif
fasadai-dazyta azuolo faneruote, salos stalvirsis-masyvas, spinteliu- hpl compact fenix.
foto i pavakare daryta tik, tai tokios tamsios gavosi.

wub.gif labai labai wub.gif
Atsakyti
savita1, 😍😍kaip gražu, stilinga, jauku ( nors šiaip aš baltų nelabai mėgstu), bet super 👌, kokio dydžio sala?
Atsakyti
Aciu smile.gif Salos ilgis 1910.
Atsakyti
Savita, nu labai nice.... Bijau isvaizduoti kiek kainavo doh.gif o kas tas compact fenix?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyn: 22 liepos 2016 - 21:06
QUOTE(savita1 @ 2016 07 22, 20:07)
sveikos, pagaliau oi pagaliau ir as turiu virtuve biggrin.gif


Irgi labai graži virtuvė, ir dar lubos labai gražios! O dar labai fainas tarpas tarp viršutinių ir apatinių plytelių. Kas ten?
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2016 07 22, 21:05)
Savita, nu labai nice.... Bijau isvaizduoti kiek kainavo doh.gif o kas tas compact fenix?

Cia sitas termopalo stalvirsis, norejau juodo kvarco, bet kosmosa kainavo, tai kaip alternatyva sita pasirinkom http://www.termopala...hpl-stalvirsiai
QUOTE(Noa @ 2016 07 22, 21:11)
Irgi labai graži virtuvė, ir dar lubos labai gražios! O dar labai fainas tarpas tarp viršutinių ir apatinių plytelių. Kas ten?
Ten betonas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2016 07 22, 20:45)
Aciu smile.gif Salos ilgis 1910.

Ačiū!

QUOTE(Lyn @ 2016 07 22, 21:05)
doh.gif o kas tas compact fenix?


Stalviršis ant spintelių 4u.gif

Kainos ir aš pabijojau klaust lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2016 07 22, 22:57)
Cia sitas termopalo stalvirsis, norejau juodo kvarco, bet kosmosa kainavo, tai kaip alternatyva sita pasirinkom http://www.termopala...hpl-stalvirsiai
Ten betonas smile.gif

Koks betonas, kaip betonas? Prašome smulkiau apie betoną biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2016 07 22, 20:07)
sveikos, pagaliau oi pagaliau ir as turiu virtuve biggrin.gif


mano skonio, labai gražu wub.gif

sakiau, kai kelsimės į namą, taip pat baltą virtuvinį statysime, nes dabar bent jau labai džiaugiuosi ta šviesa, erdve.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 07 22, 22:25)
Koks betonas, kaip betonas? Prašome smulkiau apie betoną biggrin.gif

Dekoratyvinis betonas is naturalaus kalkinio kazkokio italisko tinko cia padaro, paskui dar kazkuom nutepa biggrin.gif Nelabai zinau visa eigos... Mes sita tarpa juo dengem ir zidini- atrodo labai efektingai smile.gif
Atsakyti