Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę - 31

QUOTE(kissa666 @ 2016 05 07, 12:05)
Klausimas del plautuves, kaip ir noreciau Franke, bet kuom skiriasi sitos dvi medziagos? nes kaina tai gerokai skiriasi  ax.gif 
1. http://www.e-ciupk.l...asis-bfg-651-97 (granitas)
2. http://www.e-ciupk.l...-sirius-sid-651 (Tectonite)

ir kaip skiriasi sitie du ventiliai?
1. uzkemsamas
2. ekscentrinis

Tectonite nauja medžiaga, tik nuo šių metų Franke Lietuvoj pardavinėja, tai kažkokių atsiliepimų nelabai ir bus apie tai, kaip iš praktinės pusės yra (nors praktiškumas neretai priklauso ir nuo pačio naudotojo įpročių). Gana sunku tiksliai apibūdinti tą medžiagą (stiklo pluoštas su poliesterio derva). Paviršius labai plonas, t.y. nebus taip, kad visas plautuvės pjūvis yra vienodos spalvos kaip akmens masė. Spalva yra tik paviršiuje.

Ekscentrinis ventilis yra valdomas rankenėle - rankenėle uždarai, rankenėle ir atidarai. Pasukimu valdoma.
Užkemšamas ventilis yra valdomas ranka. Užspaudi ir atidarai jau pačioje plautuvėje.
Atsakyti
QUOTE(kissa666 @ 2016 05 08, 19:22)

O Jūs nenorit paieškoti plautvės su kuo mažiau griovelių, t.y. išvis be jų? Reliai tos trys vagos padėkle naudos jokios neduoda, niekas ten jomis nenuteka, tik prikalkėja per laiką ir šveisti jas papildomai reikia.
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 05 06, 13:12)
Jetau  doh.gif  nu taigi nufilmuojat kaip laša, nusukat kraną ir nuvežat į prekybos tašką grąžinti. Sakot - laša. Jokių remontų. Kad laša tikrai - parodot filmuotą medžiagą.
Atgaunat pinigus arba duoda kitą tokį patį. Parduotuvės reikalas jau kur dės tokį lašantį kraną. Aiškinsis su tiekėju arba gamintoju.
Kadangi leidžiatės į kalbas dėl kažkokių garantinių, tai ir vedžioja už nosies, naudojasi proga...

Sakyčiau pradėjo lašėti po metų... o dabar iškart. Brokas. Keičiam į naują o ne taisom gamintojų brokus.

Reikalaukit savo teisių pagal Lietuvos įstatymus  mirksiukas.gif


Reikalas kaip ir baigtas, pridavėm kraną, atstovas įvertino ir sutiko kad mes jo "neužnešėm", kad tai brokas. Keisti į kitą nesutikom, tai dabar užsakėm Hansgrohe, nes matinių nėra labai jau didelis pasirinkimas, tikiuosi su šiuo viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimancius: 09 gegužės 2016 - 09:10
QUOTE(Noa @ 2016 05 09, 07:20)
28 x 34. Galėtų būti kiek platesnė. Ir gilesnė biggrin.gif Bet tokia tetelpa.

nes gylio pas mus bus apie 80cm, darysiu kaip ir dusa smile.gif bus dvi spinteles, viena paprasta - sluotom susideti, antra va tokia kaip foto ax.gif abiem bus apie 80cm plocio, tai turetu uztekti manau ax.gif

user posted image


QUOTE(Tanite @ 2016 05 09, 09:12)
Tectonite nauja medžiaga,
aciu labai uz konsultacija, reiks dar paciupineti sita Tectonite ax.gif


QUOTE(Juodai @ 2016 05 09, 09:15)
O Jūs nenorit paieškoti plautvės su kuo mažiau griovelių, t.y. išvis be jų? Reliai tos trys vagos padėkle naudos jokios neduoda, niekas ten jomis nenuteka, tik prikalkėja per laiką ir šveisti jas papildomai reikia.
siaip man tu groveliu gali ir nebuti, gali buti lygus, tiesiog kad kokius vaisius susideti isplautus ax.gif
bet tokios dvigubos ir be groveliu nepamenu ar maciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(kissa666 @ 2016 05 09, 10:24)
bet tokios dvigubos ir be groveliu nepamenu ar maciau  g.gif

Va pirma pasitaikius ir dar keramikinė wub.gif . Ašku, dėl to kad pirma, tai ir kaina kosmosas, ir gal tų griovelių ne minimumas - aplink vistiek yra, tačiau paieškojus manau kad rastumėte 4u.gif
Aišku, nelabai aš suprantu to mažojo bliūdo paskirties, nė jame kas normaliai tilps, nė ką unsure.gif, tik valymo daugiau ... geriau tada uždedamą kiauraindį ant plautuvės planuotis.
Va dar viena - antras, trečias paveiksliukai, va kita - antras paveiksliukas. Ir kainos padoresnės smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 09 gegužės 2016 - 09:49
QUOTE(Juodai @ 2016 05 09, 10:47)
Va pirma pasitaikius ir dar keramikinė  wub.gif . Ašku, dėl to kad pirma, tai ir kaina kosmosas, ir gal tų griovelių ne minimumas - aplink vistiek yra, tačiau paieškojus manau kad rastumėte  4u.gif
Aišku, nelabai aš suprantu to mažojo bliūdo paskirties, nė jame kas normaliai tilps, nė ką unsure.gif, tik valymo daugiau ... geriau tada uždedamą kiauraindį ant plautuvės planuotis.
Va dar viena - antras, trečias paveiksliukai, va  kita - antras paveiksliukas. Ir kainos padoresnės smile.gif .

sita pirma gera, bet ir kaina gera biggrin.gif man tada vyras neleistu pirkti indaploves, jei uz tokia kaina pirkciau plautuve lotuliukas.gif

geras, net nemaciau situ ax.gif aciu ax.gif
o to mazo bliudo noriu i ji ideti ta kiauraindi, kad patogu butu pvz sakutes susideti jei rankom plautos smile.gif
o jei be jo, tada nebent jei pati plautuve butu didesne (ilgesne), kad patogu butu g.gif
Atsakyti
Gal kas žinote, kur galima įsigyti pusbario kedes už padorią kainą ??? Virtuvė pagaliau jau į pabaigą ir iki pilnos laimės reikia kėdžių. Nes vietoj stalo dariau pusbari platų prie sienos.
Atsakyti
QUOTE(laumzirge @ 2016 05 08, 23:17)
Torisa, o nenorite kelti indaplovės prie šaldytuvo ir ant jos statyti orkaitės? Gautųsi visas blokas didelių buitinių prietaisų 4u.gif o tame kampe už bloko daryčiau rozetes ir visokių buitinių prietaisų skyrelį, gal net su nuleidžiama žaliuze 4u.gif nebūtinai pilno gylio, gal pvz 40 cm.
tada toje eilėje, kur dabar esate papaišius orkaitę ir indaplovę, galėtumėte pasidaryti stalčių blokus 4u.gif gal būtų galima prie jų prijungti ir tuos 30 cm, ir tada padaryti du stalčių blokus po 75 cm 4u.gif

Torisa, puiki laumžirgės mintis thumbup.gif

Arba dar variantas būtų daryti dviejų eilių viruvę.
65 cm man regis pakankamai vietos darbuotis vienam. Kitas prie kaitlentės lai stovi biggrin.gif
Aš rizikuočiau. Spintele 37 cm kelčiau prie durų, katlentė su orkaite, stalčių blokas, kriauklė ir indaplovė.
Prie šaldytuvo stalviršisir pakabinamos spintelės.
Man būtų patogu.
Pamąstykit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 05 09, 12:53)
Torisa, puiki laumžirgės mintis  thumbup.gif

Arba dar variantas būtų daryti dviejų eilių viruvę.
65 cm man regis pakankamai vietos darbuotis vienam. Kitas prie kaitlentės lai stovi  biggrin.gif
Aš rizikuočiau. Spintele 37 cm kelčiau prie durų, katlentė su orkaite, stalčių blokas, kriauklė ir indaplovė.
Prie šaldytuvo stalviršisir pakabinamos spintelės.
Man būtų patogu.
Pamąstykit  4u.gif


Stalčius galima būtų kelti prie krašto, aišku tada darbastalis sumažėtų g.gif
Apie pakeltą orkaitę irgi galvojau, bet tokiu atveju matau 2 trūkumus: 1) indaplovė ir kriauklė stovėtų kampu ir būtų nepatogu išvalyti maisto likučius į šiukšliadėžę po kriaukle; 2) šiukšliadėžes norėčiau stalčiuje, tokiu atveju lieka visiškai kampas neišnaudotas. O gal kas turit vaizdų kaip išnaudoti kampinės spintelės tolimąjį galą už šiukšliadėžės?

Apie dviejų eilių virtuvę tiesą sakant negalvojau, jei stalčius daryti mažesnio gylio, gal ir nieko variantas g.gif Tikiuosi pakaktų vietos atidaryti šaldytuvui ir indaplovei (ne kartu aišku).

user posted image

O gal daryti U formos? bet tada 2 "bjaurios" kampinės spintelės būtų...
Atsakyti
QUOTE(torisa @ 2016 05 09, 18:46)

Apie dviejų eilių virtuvę tiesą sakant negalvojau, jei stalčius daryti mažesnio gylio, gal ir nieko variantas g.gif Tikiuosi pakaktų vietos atidaryti šaldytuvui ir indaplovei (ne kartu aišku).


Šaldytuvas atsidarytų, tik jį reiktų patraukti šiek tiek nuo sienos, kad atidaryt eitų plačiau, pvz išvalymui. O dėl indaplovės atidarymo tikrai 65 cm neužteks.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 05 09, 19:47)
O dėl indaplovės atidarymo tikrai 65 cm neužteks.

Mano atidaryta indaplovė matuojant nuo šalia esančio fasado išsikiša 58cm. Kodėl sakote, kad neužteks? Aišku už jos, atidarytų durelių gale, jau nepastovėsi, bet to ir nereikia. Stovėsi šalia prie plautuvės.
Atsakyti
QUOTE(torisa @ 2016 05 09, 18:46)
Apie dviejų eilių virtuvę tiesą sakant negalvojau, jei stalčius daryti mažesnio gylio, gal ir nieko variantas g.gif Tikiuosi pakaktų vietos atidaryti šaldytuvui ir indaplovei (ne kartu aišku).

user posted image

O gal daryti U formos? bet tada 2 "bjaurios" kampinės spintelės būtų...

user posted image
Man jūsų stalas nepatinka.. kaip ruošiatės kasdien prie jo šešiese sėdėti? (o gal kažką maišau? gal ne jūs rašėt, kad šešiese gyvenat?)
Iš galo jau neprisėsi, o ir nugara į duris gal nekas sėdėti.. ax.gif
Ant suoliuko patogiai tilptų tik dviese.
Kaip toks variantas?

user posted image

O jei jau labai norit to suoliuko ( neturit sandėliuko kokio ar kur kitur susidėti e. prietaisų), tuomet gal pratęsti stalą kad tilptų šonuose po tris valgytojus? aišku jei radiatorius leidžia.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamutekaipsaulute: 09 gegužės 2016 - 20:17