Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena viltis 2016 (58 tema)

QUOTE(gituks @ 2016 12 14, 00:06)
Cituoju Zitos Zamčickienės (onkologija.lt prezidentė) laišką "Rašau Jums visiems,kurie kreipėsi į asociaciją dėl gydymo,susijusio su kiaušidžių vėžiu.
Mūsų likimo draugė yra pasiryžusi kreiptis į Respublikos Prezidentę dėl dar vis nekompensuojamo
inovatyvaus gydymo kiaušidžių vėžiu sergančioms moterims.
Jei Jūs norėtumėte ir galėtumėte prisidėti prie šio laiško, prašyčiau rašyti Danguolei adresu danguole.karloniene@gmail.com.
Dar noriu Jus informuoti,kad Kompensavimo komisija šio klausimo svarstymą atidėjo dėl kvorumo."
Taigi merginos-laikas vienytis. Rašykit Danguolei ir pakalbinkit kitas mūsų likimo drauges.

Atsiprašau dėl pavardės, kiek rašau, tiek klystu -Zita Zamžickienė.
Atsakyti
QUOTE(gituks @ 2016 12 13, 23:38)
Atsiprašau dėl pavardės, kiek rašau, tiek klystu -Zita Zamžickienė.


Pirmyn, moterys, rašom, aš jau kurpiu emaila ;)
Atsakyti
QUOTE(Flioksė @ 2016 12 13, 14:53)
Sun užjaučiu, stiprybes, jūs bent turit planą...O mano vyrą antradieni operavo , nieko aš jau nesuprantu, rugpjuti KT nerode jokiu židinuku, o dabar pilna pilvaplevė, chirurgas nelinkes daug kalbet, onkologas  iki švenčiu patare sustipret ir tik po nauju pas ji kreiptis, viena viltis kad po nauju gaus kažkokius naujus vaistus ir gal but juos skirs vyro gydymui, nauji biologiniai, pavadinimas išgaravo iš galvos

Stiprybes ir kitoms


Fliokse, turbūt apie Avastiną kalbi. Geras vaistas. Va moterys kryžiaus kelius eina kad jį gautų.. nors taip neturi būt.

Gituks gal galiu kuom prisidėti? Ar tik morališkai palaikyti? Nes man Avastinas finansuojamas, o ir liga kita.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Remedy: 14 gruodžio 2016 - 20:48
Labas vakaras,

du su puse mėn. skaitau visas jūsų temas, bet manau, kad jau laikas prisijungti ir oficialiai...tikiuosi priimsit smile.gif man gimdos kaklelio vėžys.
Trumpai apie mane: spalio 6 pasidariau paprastą PAP tyrimą, atsakymas CIN3/CIS neblogiausias koks galėtų būti, tyrimas pakartotas skystoj terpėj. Atsakymo laukiu iki spalio 31 d. Atsakymas - plokščialąstelinė karcinoma. Pasaulis slysta iš po kojų..Gydytojas ramina, kad galutinė diagnozė tik po biopsijos. Lapkričio 7 d. paima biopsija. Atsakymas po savaitės tik ikivėžiniai pakitimai. Per tą laukimo savaitę sugebu pasidaryti plaučių rentgeną (gyvenime nebuvo darytas), pilvo organų echoskopiją, skydliaukės echoskopiją (visi tyrimai geri, tai suteikia vilčių). Lapkričio 22 d. atliekama konizacija (ikivėžinių pakitimų šalinimas). Atsakymų laukiu dvi savaites ir deja, jie vėl rodo vėžį...iš histologinio tyrimo atsakymas nemažiau 1A2, piktybiškumas G2, gydytojo išvada 1B. Penktadieni pasidariau KT (kaklo srities, krūtinės ląstos, pilvo organų ir dubens). Ačiū dievui, čia kol kas viskas ok. Penktadienį (t.y. poryt) operacija. Šalins gimdą, kaklelį, limfmazgius.. tikiuosi limfmazgiuose nieko neras, nors pagal visą tokią eigą, nežinau kur mano laimės fortūna nusisuko. Mama, man padedanti prižiūrėti vaiką (kai serga ir t.t.) tą patį antradienį (kai sužinojau, kad vis dėl to vėžys) susilaužė koją, išoperuota sėdi, vaikščiot negali ir ja reikia rūpintis, vaiko priežiūra tik vyrui lieka (žinau vaikas ne mažas, trys metai gruodžio 2 suėjo)
suprantu, kad mano situacija bent jau kol kas geriausia iš blogiausių, bet žiauriai sunku, žiauriai pavargau tame laukime ir rezultatuose: tai vėžys, tai ne...operacijos pradedu bijot (nors operuos gyd. V.Rudaitis), rezultatų bijau..Antro vaiko noras beprotiškas (anksčiau nežinojau ar dar norėsiu)...žodžiu, žinau, kad man čia tik uogelės lyginant su kitais, bet prieš operaciją jaučiuosi palūžus...
sorry, norėjau trumpai, o gavosi va kaip smile.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif,
Kraujas gemoglobinas atsistate , buvo 179.Bet kiti rodikliai pakite.Pasirodo su skydluauke turiu problemu.Sakk kur anksciau buvau, turi senai liga.Ir kur mano protelis...visad darydavau echo pilvo organu , o skydliaukes nieko tik kraujas.Tai pareis kraujo atsakymai tada skirs gydyma.Vis tikiu gal nebus bligiau.
Deja sausio 16d. guluos operacijai , salins gimda.Kaip sako nepasiduoda dydymui.Sako uzbekim ligai uz akiu.Kad paskui nebutu blogiau.
Taivat nuotaikos šū....
Dar man pakimes balsas, ilgiau pakalbejus kalbu kaip is po zemiu , prikimstu.Arba kiti mane sunkiai girdi, o man toks jausmas , kad vos ne saukiu.Tai echoskopuotoja sako issitirk balsobstygas... tai bandysiu kalbet su seimos gyd. ka jin sakys patars....
Atsakyti
QUOTE(Remedy @ 2016 12 14, 21:47)
Fliokse, turbūt apie Avastiną kalbi. Geras vaistas. Va moterys kryžiaus kelius eina kad jį gautų.. nors taip neturi būt.

Gituks gal galiu kuom prisidėti? Ar tik morališkai palaikyti? Nes man Avastinas finansuojamas, o ir liga kita.

Ačiū. Jūsų moralinė pagalba, pabarimai nuleidus nosį gelbsti kaip skęstantįjį gelbėjimosi ratas. Labai gerai čia, išsikalbi ir pirmyn. Kiek mačiau posėdis dėl avastino nukeltas gruodžio 19 dienai. Tai malda tikrai padėtų...
Ir apskritai kai sužinau, kad begalė žmonių, net vos pažįstamų meldžiasi už mane arba užperka mišias per operaciją... jaučiuosi kaip surinkusi reikiamą sumą vaistams...
Papildyta:
QUOTE(ylang-ylang @ 2016 12 15, 01:05)
Labas vakaras,

du su puse mėn. skaitau visas jūsų temas, bet manau, kad jau laikas prisijungti ir oficialiai...tikiuosi priimsit  smile.gif man gimdos kaklelio vėžys.
Trumpai apie mane: spalio 6 pasidariau paprastą PAP tyrimą, atsakymas CIN3/CIS neblogiausias koks galėtų būti, tyrimas pakartotas skystoj terpėj. Atsakymo laukiu iki spalio 31 d. Atsakymas - plokščialąstelinė karcinoma. Pasaulis slysta iš po kojų..Gydytojas ramina, kad galutinė diagnozė tik po biopsijos. Lapkričio 7 d. paima biopsija. Atsakymas po savaitės tik ikivėžiniai pakitimai. Per tą laukimo savaitę sugebu pasidaryti plaučių rentgeną (gyvenime nebuvo darytas), pilvo organų echoskopiją, skydliaukės echoskopiją (visi tyrimai geri, tai suteikia vilčių). Lapkričio 22 d. atliekama konizacija (ikivėžinių pakitimų šalinimas). Atsakymų laukiu dvi savaites ir deja, jie vėl rodo vėžį...iš histologinio tyrimo atsakymas nemažiau 1A2, piktybiškumas G2, gydytojo išvada 1B. Penktadieni pasidariau KT (kaklo srities, krūtinės ląstos, pilvo organų ir dubens). Ačiū dievui, čia kol kas viskas ok. Penktadienį (t.y. poryt) operacija. Šalins gimdą, kaklelį, limfmazgius.. tikiuosi limfmazgiuose nieko neras, nors pagal visą tokią eigą, nežinau kur mano laimės fortūna nusisuko. Mama, man padedanti prižiūrėti vaiką (kai serga ir t.t.) tą patį antradienį (kai sužinojau, kad vis dėl to vėžys) susilaužė koją, išoperuota sėdi, vaikščiot negali ir ja reikia rūpintis, vaiko priežiūra tik vyrui lieka (žinau vaikas ne mažas, trys metai gruodžio 2 suėjo)
suprantu, kad mano situacija bent jau kol kas geriausia iš blogiausių, bet žiauriai sunku, žiauriai pavargau tame laukime ir rezultatuose: tai vėžys, tai ne...operacijos pradedu bijot (nors operuos gyd. V.Rudaitis), rezultatų bijau..Antro vaiko noras beprotiškas (anksčiau nežinojau ar dar norėsiu)...žodžiu, žinau, kad man čia tik uogelės lyginant su kitais, bet prieš operaciją jaučiuosi palūžus...
sorry, norėjau trumpai, o gavosi va kaip smile.gif

Sveika prisijungus 4u.gif Iš savo patirties galiu pasakyti-rašymas minčių padeda, tegul ir banalios naujienos-kraujo rezultatai arba pirmi apsvaigę žingsniai po operacijos. Rudaitis nuostabus chirurgas-tikrai viską švariai išvalys, tuo labiau kad vėžys neokupavęs tavęs visos ;) Laikau kumščius. Ką galiu pasakyti iš savo patirties, turbūt skaitei-radikaliai pakeičiau mitybą, kas manau prisidėjo prie chemo veiksmingumo-bent aš tuo tikiu. Nesvarbu, kad mano dukrai (III kurso medicinos studentei) net dabar per onko kursą, dėstytojai aiškino, kad angliavandeniai ir vėžys yra mitas. Skaitant užsienio portalus arba knygas taip neatrodo. Ir pažadu, kai baigsis chemo-kursiu blogą ir pasakosiu kaip man sekasi maitintis radikaliai pakeitus mitybą-nes tiesiog labai tuo tikiu, nes taip rodo ir kraujo ir kiti tyrimai, kai iš beviltiškų tampa viltį teikiančiais...
Atsakyti
QUOTE(skorpe555 @ 2016 12 15, 11:09)
Sveikutes smile.gif,
Kraujas gemoglobinas atsistate , buvo 179.Bet kiti rodikliai pakite.Pasirodo su skydluauke turiu problemu.Sakk kur anksciau buvau, turi senai liga.Ir kur mano protelis...visad darydavau echo pilvo organu , o skydliaukes nieko tik kraujas.Tai pareis kraujo atsakymai tada skirs gydyma.Vis tikiu gal nebus bligiau.
Deja sausio 16d. guluos operacijai , salins gimda.Kaip sako nepasiduoda dydymui.Sako uzbekim ligai uz akiu.Kad paskui nebutu blogiau.
Taivat nuotaikos šū....
Dar man pakimes balsas, ilgiau pakalbejus kalbu kaip is po zemiu , prikimstu.Arba kiti  mane sunkiai girdi, o man toks jausmas , kad vos ne saukiu.Tai echoskopuotoja sako issitirk balsobstygas... tai bandysiu kalbet su seimos gyd. ka jin sakys patars....

Gyvenime ir aš daug kartų gailėjausi, kad mano ir mano vaikų gydytojas nebuvo Hausas. Prieš du metus vos ištraukiau savo dukrą, kai atvežiau į Santariškes su 46 hmgl. Vilniaus šeimos daktarai per dvi savaites "pagydė" studentę. Kai pamačiau kokia grįžo namo šventėms, supakavau ir atgal į Vilnių ir vėl meldžiaus... Nustatė, kad tai ne B vitamino anemija, o hemolizinė anemija, kai pats organizmas naikina savo eritrocitus. Oi negaliu prisiminti be ašarų. Dabar jau žinau kokius tyrimus reikėjo daryti ir kur reikėjo ieškoti priežasties.
Gerai, kad pašalins gimdą-pašalins židinį, pasijusi geriau. Kaip ir aš. Gal čia psichosomatika, bet tikrai jaučiu, kad pilvas švarus, kad ir vos paeinu po chemo be kraujo, jaučiuos daug sveikesnė. Tik toks (čia ne į temą) jausmas juokingas-neliko tokio jausmo "noriu sysioti". Tiesiog nusprendžiu pagal laiką, gal reiktų nueiti- o ten pasirodo kibiras susikaupę lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gituks @ 2016 12 15, 11:41)
Gyvenime ir aš daug kartų gailėjausi, kad mano ir mano vaikų gydytojas nebuvo Hausas. Prieš du metus vos ištraukiau savo dukrą, kai atvežiau į Santariškes su 46 hmgl. Vilniaus šeimos daktarai per dvi savaites  "pagydė" studentę. Kai pamačiau kokia grįžo namo šventėms, supakavau ir atgal į Vilnių ir vėl meldžiaus... Nustatė, kad tai ne B vitamino anemija, o hemolizinė anemija, kai pats organizmas naikina savo eritrocitus. Oi negaliu prisiminti be ašarų. Dabar jau žinau kokius tyrimus reikėjo daryti ir kur reikėjo ieškoti priežasties.
Gerai, kad pašalins gimdą-pašalins židinį, pasijusi geriau. Kaip ir aš. Gal čia psichosomatika, bet tikrai jaučiu, kad pilvas švarus, kad ir vos paeinu po chemo be kraujo, jaučiuos daug sveikesnė. Tik toks (čia ne į temą) jausmas juokingas-neliko tokio jausmo "noriu sysioti". Tiesiog nusprendžiu pagal laiką, gal reiktų nueiti- o ten pasirodo kibiras susikaupę  lotuliukas.gif




O del sisojimo , ar ir man taip bus?
Atsakyti
QUOTE(skorpe555 @ 2016 12 15, 12:05)
O del sisojimo , ar ir man taip bus?

Nežinau biggrin.gif Matyt kol organizmas prisitaikys. Kažiek jaučiu, kad noriu, bet ne taip jautriai. Nemoku paaiškint to jausmo. Gal anksčiau pūslei pasidarydavo ankšta, o dabar be ribų biggrin.gif
Bet visi vožtuvai veikia be problemų-pamperso nereikia.
Tiesa po operacijos, kadangi morfijų leido per epidūrinę nejautrą, praktiškai nejutau pilvo ir žemiau + Kadangi anksti pradėjau vaikščioti ir anksti išėmė visus maišelius, reikėdavo tualete gerokai pamedituoti, kol visi vožtuvai atsidarydavo. biggrin.gif Bet gal čia tik man taip
Papildyta:
Ir vandens čiaupą atsukdavau ir apie krioklį galvodavau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gituks @ 2016 12 15, 09:41)
Kai pamačiau kokia grįžo namo šventėms, supakavau ir atgal į Vilnių ir vėl meldžiaus... Nustatė, kad tai ne B vitamino anemija, o hemolizinė anemija, kai pats organizmas naikina savo eritrocitus. Oi negaliu prisiminti be ašarų. Dabar jau žinau kokius tyrimus reikėjo daryti ir kur reikėjo ieškoti priežasties.


gituks, gal pasidalinsi kokius tyrimus reikia daryti? mano studentei Hb labai zemas, tai viska suvercia maitinimui. Daugiau nezinau kokiu tyrimu rasyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ikulia: 15 gruodžio 2016 - 12:52
QUOTE(Ikulia @ 2016 12 15, 13:47)
gituks, gal pasidalinsi kokius tyrimus reikia daryti? mano studentei Hb labai zemas, tai viska suvercia maitinimui. Daugiau nezinau kokiu tyrimu rasyti.

Jai darė visus išskyrus vieną, nes įtarė gelžies, po to B vitamino anemija, hmgl krito staigiai ir greitai, leidosi vargšė ir geležį ir B vitaminus-niekas nepadėjo ir tai baltaplaukei dabar plaukus nuraučiau, kuri sėdėjo Santariškėse hematologiniam ir pavarčius savo akis pareiškė viskas čia gerai vėžio nematau eikit ir leiskitės toliau tą vitaminą. KAD AŠ BŪČIAU ŽINOJUS, kad negalima pasitikėti gydytojais. Betgi kraujo ligų yra daug, ne tik vėžys. Taigi, kai atvežėm jau į priimamąjį, tada jai darė tyrimą dėl perpylimo, tokia vadinama Kumbso reakcija gavosi teigiama, t.y. laboratorija negalėjo nustatyti kraujo grupės, čia bandžiau nukopijuoti, dešiniam stulpelyje yra norma.
Tyrimas Atsakymas Pastabos (norma)
Tiesioginė Kumbso reakcija IgG TEIGIAMA NEIGIAMA
Tiesioginė Kumbso reakcija IgA TEIGIAMA NEIGIAMA
Tiesioginė Kumbso reakcija IgM TEIGIAMA NEIGIAMA
Tiesioginė Kumbso reakcija C3c TEIGIAMA NEIGIAMA
Tiesioginė Kumbso reakcija C3d TEIGIAMA NEIGIAMA
Tiesioginė Kumbso reakcija ctl TEIGIAMA NEIGIAMA
Netiesioginė Kumbso reakcija TEIGIAMA NEIGIAMA
Plius pakliuvom pas labai gerą gydytoją Pileckytę, kuri pažvelgus į visus tyrimus iš kart pasakė diagnozę.
Papildyta:
Iš pradžių atvežėm į Antakalnio ligoninę(nes kaip studentė buvo ten užsiregistravusi), tada hmgl buvo 59 per tris šventines dienas, kai NIEKO nedarė nukrito iki 46, tada aš pareiškiau, kad mes atsiimam vaiką ir vežamės į Sanraiškes. Ačiū dievui

Papildyta:
Bet čia toks atvejis 1 iš milijono. Hemoglobinas ne tai kad buvo 100 ar 99, o nukrito per mėnesį iki tokių žemumų. Kitai mano studentei ir kartais būna hmgl apie 100-110, tai geria tada geležį. Tiesa, kad geležis įsisavintų būtina gerti su vitaminu C.
Dabar jau ir aš geriu, bet labai pykina mane nuo tos geležies.+ geriu burokeliu, morkų sultys sumaišau su spanguolėm, špinatais, citrinos sultimis-tokį kokteilį susiplaku-po truputį, bet kyla . 93 jau Rytoj vėl numuš chemija verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Remedy @ 2016 12 14, 20:47)
Fliokse, turbūt apie Avastiną kalbi. Geras vaistas. Va moterys kryžiaus kelius eina kad jį gautų.. nors taip neturi būt.

Gituks gal galiu kuom prisidėti? Ar tik morališkai palaikyti? Nes man Avastinas finansuojamas, o ir liga kita.

Nesakau kad blogas tiesiog jei kuri nepatingėtut ir paskaitytut jo lapelį tai visi šalutiniai požymiai krito ant mano vyro o ar davė rezultatą nežinom nes po aštuonių mėnesių juo gydymo kt buvo švari, o dar po keturių mėnesių padarius operacija beliko išvesti stoma nes likusi žarnyno dalis jau ne operuojama ir palinkėti gerų švenčių

Klausimų daug kodėl per kt nematė nieko tokio tik saaugas atsakymu nėra, vis onkologas sakydavo pakentekit čia nuo Avastino taip, o dabar jau pasakė kad jis tiesiog nesuveikė

Dar yra ta hipec, bet vyras jau visko atsisako bent kolkas, bet jis nežino dar kad jau gydymo bent operacinio toliau nėra...net ta pagrindinį auglį paliko neispjauta O gal aš padariau klaidą prašydama daktaro palikti viltį nes jis ir dabar laukia kada stoma grąžins... Bet pagal Gyd jau niekada geriau būčiau neklausus apie ateitį... Ar man imt ir pasakyt kad jau gydymo nėra, gal tai pastūmėtu kitoms konsultacijoms gi būna kai vieni nurašo kiti dar gydo

O tos kur sergant ar norėtut žinoti viską, viską? Jei blogai klausiu nepykit tiesiog pasimetus esu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flioksė: 15 gruodžio 2016 - 14:10