Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena viltis 2016 (58 tema)

Labas rytas, as jau santariškėse, guliu palatoj ir laukiu... Bet operacija sake tik po pietų, taip norėtųsi kuo greičiau, bet yra kaip yra...lenda į galvą visokios mintys negeros ir baimės...
Sveikatos ir vilties jums visoms...
Atsakyti
Sveikos,

gal kuri turit mobilų Jurgitos Gudaitienės iš Kauno klinikų?
Atsakyti

Labas rytas, as jau santariškėse, guliu palatoj ir laukiu... Bet operacija sake tik po pietų, taip norėtųsi kuo greičiau, bet yra kaip yra...lenda į galvą visokios mintys negeros ir baimės...
Sveikatos ir vilties jums visoms...

dziaugtis reiketu.......kada nepazengusi liga diagnozuota :)

Atsakyti
QUOTE(editana @ 2016 12 16, 11:25)
Sveikos,

gal kuri turit mobilų Jurgitos Gudaitienės iš Kauno klinikų?


Skambink į kabinetą ir paprašyk, kad duotų pakalbėti. Ji kaip tik penktadienį nuo 11 iki 14 būna. 8-37-327162 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babyte Bronislava @ 2016 12 16, 10:40)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="ylang-ylang" data-cid="71298267" data-time="1481876225"><div><p>Labas rytas, as jau santariškėse, guliu palatoj ir laukiu... Bet operacija sake tik po pietų, taip norėtųsi kuo greičiau, bet yra kaip yra...lenda į galvą visokios mintys negeros ir baimės...
Sveikatos ir vilties jums visoms...</p></div></blockquote><p></p><p>dziaugtis reiketu.......kada nepazengusi liga diagnozuota smile.gif</p>


Džiaugiuosi, bet kai turi laiko gulet ir nieko neveikt, o tik laukt, tai ir pradedu prisigalvot nesąmonių 4u.gif
Atsakyti

FILMA PAZIUREK GERIAU :)

Atsakyti
QUOTE(Natūrali @ 2016 12 16, 12:19)
Skambink į kabinetą ir paprašyk, kad duotų pakalbėti. Ji kaip tik penktadienį nuo 11 iki 14 būna. 8-37-327162 4u.gif



aciu 4u.gif
Atsakyti
Ylang-ylang, sėkmingos operacijos ir greito gijimo 4u.gif
Viskas bus gerai, nesijaudink. Aš norėjau kad mane operuotų, bet pas mane liga jau pažengus buvo todėl nesirįžo.
Atsakyti
Ačiū už palaikymą, ką tik parvežė į palatą, tik vis dar kokiam kosmose kol kas.. Na aš labai tikiuosi, kad man užteks tik operacijos. Bet sakė, jei kažką ras pašalintuose limfmazgiuose, tai reiks ir švitinimo.. Meldžiuosi, kad viskas būtų gerai :-)
Atsakyti
QUOTE(ylang-ylang @ 2016 12 16, 17:53)
Ačiū už palaikymą, ką tik parvežė į palatą, tik vis dar kokiam kosmose kol kas.. Na aš labai tikiuosi, kad man užteks tik operacijos. Bet sakė, jei kažką ras pašalintuose limfmazgiuose, tai reiks ir švitinimo.. Meldžiuosi, kad viskas būtų gerai :-)

Laikom kumscius 🎈🎈
Atsakyti
QUOTE(ylang-ylang @ 2016 12 16, 18:53)
Ačiū už palaikymą, ką tik parvežė į palatą, tik vis dar kokiam kosmose kol kas.. Na aš labai tikiuosi, kad man užteks tik operacijos. Bet sakė, jei kažką ras pašalintuose limfmazgiuose, tai reiks ir švitinimo.. Meldžiuosi, kad viskas būtų gerai :-)

Laikau kumščius ir aš mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, kapstausi po 5 chemijos. 3 dienos ištrintos iš gyvenimo. Minus 4 kg. Pykino nuo triukšmo, tylos, kvapų, TV, fb. Negalėjau sėdėti, gulėti, sunku buvo nueiti nuo taško A iki taško B. Puse kepto obuolio buvo iššūkis. Visą tą laiką tik laukiau rytojaus, nes galvojau, kad rytoj bus geriau. Net nelaukiu savaitės galo, kad pasidaryti tyrimus-leidžiuosi pagalbą neutrofilams. Tyrimai jaučiu visu kūnu būtu 000. Bet šiandien jau sėdžiu prie stalo, geriu kavą, planuoju Kūčių Kalėdų patiekalus. Dar nedrįstu eiti laukan, bet rytoj bus geriau biggrin.gif

Atsakyti