Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena viltis 2016 (58 tema)

nedaug beliko jau  .....istversi :)

Atsakyti
QUOTE(gituks @ 2016 12 20, 09:10)
Sveikos merginos, kapstausi po 5 chemijos. 3 dienos ištrintos iš gyvenimo. Minus 4 kg. Pykino nuo triukšmo, tylos, kvapų, TV, fb. Negalėjau sėdėti, gulėti, sunku buvo nueiti nuo taško A iki taško B. Puse kepto obuolio buvo iššūkis. Visą tą laiką tik laukiau rytojaus, nes galvojau, kad rytoj bus geriau. Net nelaukiu savaitės galo, kad pasidaryti tyrimus-leidžiuosi pagalbą neutrofilams. Tyrimai jaučiu visu kūnu būtu 000. Bet šiandien jau sėdžiu prie stalo, geriu kavą, planuoju Kūčių Kalėdų patiekalus. Dar nedrįstu eiti laukan, bet rytoj bus geriau  biggrin.gif


Man labai panasiai po 6 politakselio chmijos. Na taip blogai dar near buve. Dziaugiuosi tik, kad kaip ir paskutin ilgoji. Bet kaulu skausmas ...sanariu sukimas...pykinimas...viduriu uzkietejimas...Vakar dar maniau, kad jau nbeiskesiu, prisirijau vaistu nuo skausmu ir susisuskus nukrypavau i lova. Jausmas toks, kad ant padu nebeliko esos...kad einu ant kaulu...Siandien lyg legviau jau...
Gituks, laikomes!!!
Atsakyti

Jo per paskutines dvi  atsiemiau uz visas  santyklinai nesunkiai pernestas keturias.......po trecios paliktakselio i pilva,pilvas issipute,skysciai neiisivaiksciojo.....pilvine nutrauke tai paprastoji palitakselio ir carboplatinos doze dabaige galutinai,hemaglobinas 73,neuropatija,pilvo skausmai ,nuslinko pradeje augti plaukai:)svoris  beveik manekeniskas skysciams issivaiksciojus.........valgiau valgiau,o jis vistiek krito.dabar jau ziuriu maziau valgyt reikia:)

Atsakyti
Vakar pagalvojau, jei reiktų viską pakartoti, kad ir 10 kartų - viską ištverčiau, kad tik gyvenčiau ilgai ir laimingai.
Sausio pradžioj kartu su paskutine chemija perku avastiną. Įdomu kaip ši puokštė sureaguos. Dėl avastino kompensavimo ligoniu kasos dar tempia verysad.gif
Atsakyti
Laikykitės visos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Stiprybės Jums 4u.gif 4u.gif

Tėčiui ketvirtadienį kartoja tyrimus, lyg ir KT daro.
Pats vis skundžiasi, kad jam ne auga svoris , o dar krinta. Aš žiūrėdama į jį, nematau, kad dar būtų numetęs.... ax.gif
Laukiu jo tyrimų ir labai bijau. Mama susibaigusi per visą tą laiką, aš irgi jau jaučiu, kad sveikata ima streikuoti verysad.gif
Atsakyti
Norisi jus visas stipriai apkabinti laukiančias, pavargusias, jau išgyvenusias ir turinčias viltį. Žinot paskutiniu metu ieškau "sėkmės" istorijų google. Lietuvių kalba kažkaip mažoka, būtų gera išgirsti prieš Kalėdas jų daugiau.
Atsakyti
QUOTE(gituks @ 2016 12 20, 18:08)
Norisi jus visas stipriai apkabinti laukiančias, pavargusias, jau išgyvenusias ir turinčias viltį. Žinot paskutiniu metu ieškau "sėkmės" istorijų google. Lietuvių kalba kažkaip mažoka, būtų gera išgirsti prieš Kalėdas jų daugiau.

ir aš apkabinu smile.gif, sėkmė gali būti ir metai praleisti su tuo žmogum, gal ir taip ją galima pavadinti , o vakar kaip tik žiurejom filma apie Rusijos atsiskyrėlius gyvenačius taigoje po keliolika metų ar aplamai visą gyvenimą ir kaip tik rode vieną kuris del dideliu skausmu išejo iš taigos , padare opracija 4 st jau buvo vežio , augli paliko ir jis jau 14 metu gyvena su tuo užmarinuotu augliu vėl taigoje, filme lenkia i tai kad vidine ramybe ir panašūs dalykai dave tai, plius jis lyg apgavo mirtį, prieš operaciją pasidarė sau kryžiu su savo vardu ir pavarde , o po jo tą kryžiu pastate ant senuju kapiniu... na tokia versija graži smile.gif
Atsakyti

https://healthunlock...cancer survivor

jeigu angliskai kertat,cia daug ilgameciu

Atsakyti
QUOTE(gituks @ 2016 12 20, 20:08)
Norisi jus visas stipriai apkabinti laukiančias, pavargusias, jau išgyvenusias ir turinčias viltį. Žinot paskutiniu metu ieškau "sėkmės" istorijų google. Lietuvių kalba kažkaip mažoka, būtų gera išgirsti prieš Kalėdas jų daugiau.

console.gif Laikykis,mieloji heart.gif buvo man pastoviai tie 000 kraujas buvo,"rekordas" hemoglobinas 50..isgyvenau.. jau 7,5 metai po gydymo,gal ikveps mirksiukas.gif o mano pazistamiu rate yra net skaiciai virs 20 metu po..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 21 gruodžio 2016 - 00:41
Pasidalinsiu sėkmės istorija: Užsienio forume sutikau tokią Helen iš Čikagos, jai 70. Kai jai buvo 41 metai, diagnozuotas 3c stadijos kiaušidžių vėžys. Gydytojai sakė, kad jai liko metai, daugiausia du. Helen pradėjo gydytis. Gydymo lygis buvo dar nepažengęs, gavo ji cisplatiną ir dar kažką, paklitakselio dar net nebuvo. Nebuvo ir vaistų nuo pykinimo, tai vėmė toliau, negu matė. Dar atliko jai operaciją, ne viską pašalino. Ir gydėsi gal dar pusę metų po operacijos. Pasiekė remisiją ir keturis metus išliko joje, vėliau vėžys atsinaujino. Atsinaujinus vėžiui vėl gavo chemoterapiją. Jai neklystu, tuo metu ir paklitakselis atsirado. Taigi, po metų ji vėl pasiekė remisiją ir jau 20+ metų nuo to recidyvo praėjo - gyvena ji, ir jau matyt nebesusirgs ;)

Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2016 12 21, 09:22)



Oi aš dabar skaitau knygą "Visų ligų karalius" Vėžio biografija. Na mane labai kabina ir skaitau ją su didžiausiu džiaugsmu, kad gyvenu šiuo laiku, kai mes jau ne bandymo triušiai, o turim daug veikiančių vaistų, kombinuotas chemijas ir t.t. Ir tie pažangūs gydymo metodai ne tokie seni, kaip mums gal atrodo, net man susirgus 2002, ta vaistų kombinacija kuria mane gydė buvo pristatyta tik 1991 m. tad kaip sako: gimiau pačiu laiku.

Visoms stiprybės, gražių akimirkų, jaukių švenčių. Ir nepraraskim tikėjimo ir vilties 4u.gif
Atsakyti

nesu ir as pozityva,,,,siandien pasitikrinau,krauja pridaviau CA -125-11!!!!!!!!!! prie du men buvo 30.Pamandrazavau gera pusdieni,bet dabar dziaugiuosi :)

Atsakyti