Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos lietuvės

QUOTE(Orkinta @ 2016 09 23, 22:56)
vakar dar senukas manes vos su masina nenukale. susinervinau.
ojej ninja.gif ninja.gif

QUOTE(logika @ 2016 09 25, 10:36)
Pagaliau gavau lapą,kad mano  diplomas pripažintas thumbup.gif
bigsmile.gif saunu, sveikinimai! 4u.gif

QUOTE(addicted @ 2016 09 28, 16:39)
moocho,laukiam pasakojimu apie isvyka  bigsmile.gif
na ka as galiu pasakyti. Man laaaabai patiko Portugalija cool.gif Lisabona - simtakart geriau nei Barselona. O jau pietine pakrante.. apskritai viskas svaru, sviesu, spalvota, miela, pigu (!!! pigiau nei LT! uz kava 0,80eur, uz alu maza 1,50eur, uz superskanu hamburgeri plius bulvytes maziau nei 7eur...kokteilis hipsteriskam rooftop bare 7-8eur..na aisku, pagrindinej turistinej gatvej tai apiplesineja) - tik est ir gert ten nestuke.gif

QUOTE(ich @ 2016 09 29, 15:24)
Mes si savaitgali dar spejom prisimaudyti ir prie Bodensee pabuti.
wow, tikra reklamine nuotrauka wub.gif

QUOTE(addicted @ 2016 10 02, 07:59)
Kaip ir lietaus nepranese.Taip tingisi.
pas mus jau visiskas ruduo. Vakar pyle be perstojo, siandien su biski saules - bet uztai ir su veju..feeeee
huh.gif
Papildyta:
kai suspaustos fotkes, tai nebe tiek ir tas grozis matosi unsure.gif

user posted image

user posted image

user posted image

na bet vnz, labai rekomenduoju. Kazkaip nedaznai apie sia sali snekama, bent jau mano pazistamu rate, o gaila thumbup.gif .
Atsakyti
Moocho wow geras kaip grazu! wub.gif
Atsakyti
moocho,fainaaaaa wub.gif
Mane Portugalija ir visados trauke.Zinosim,Lisabona bus lankytinu vietu sarase.

Kokia dabar sekanti stotele? bigsmile.gif
Atsakyti
Vakar mačiau Bastete,pavydit? biggrin.gif
Gėrėm Kessler? biggrin.gif
Nepavydėtina. Cha cha
Atsakyti
QUOTE(logika @ 2016 10 16, 09:40)
Vakar mačiau Bastete,pavydit? biggrin.gif
Gėrėm Kessler? biggrin.gif
Nepavydėtina. Cha cha

Pavydziu.
Vakar gulejau leisgyve,nu puola visokie sh prie manes, sergu ir sergu,jau net nebeskaiciuoju.. Eisiu ryt iki daktares,prasysiu,kad pilna kraujo tyrima padarytu ir kokia lasine pastatytu,nes vos velkuosi.
Atsakyti
o as lankiau Bremen smile.gif ir mes gerem va sita va https://www.gelderma...kel-carte-noir/ , nes pas mane kaime Kesslerio neparduoda, tai paemiau kazkokio kito ne pacio pigiausio Sekt buteli, nors visai nezinau sitos daryklos. - Geldermann..ir, ka, labai svelnus, skanus, man kai sunku itikti (nes nepatinka sausumas), tai super smile.gif rekomenduoju...
Atsakyti
Merginos, gal galit pasakyt, ka reikia Irasyti i grafa "Abweichender Geburtsname"? Mergautine pavarde?
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2016 10 19, 18:58)
Mergautine pavarde?
taip 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,

as tai vel pradingau, net nesugebu paskaitineti, nes dienos tiesiog begte bega. Mazoji sugalvojo zaisti tinklini, treniruojasi tokiam 'pagerintam' rajone (iseini is U-Bahno ir gauni pagerinta zoles doze, kaip Amsterdame, nereikia ne pirkti lotuliukas.gif ), tai turim vaziuoti pasitikti. Didzioji nuo rudens vel lanko laipiojima, taip pat iki isnaktu, dar abieju muzikos mokykla, zodziu, darbo dienomis parsibeldziame namo tik pries devynias, taip ir lakstom su diedu pakaitomis liezuvius iskise lotuliukas.gif
Sia savaite panos zirgyne, diedas kelioneje, man roooojuuus wub.gif Nesuvelta, nesukuista, ramybe, net pagaliau prisiruosiau i pedikiura, perskaiciau zurnalus ir siaip paprasciausiai TINGEJAU lotuliukas.gif Bet siandien jau baigiasi mano Auszeit, diedas parskrido lotuliukas.gif Bet mes kita savaite dviese skrendam i Madeira, gavau dovanu 40-mecio proga wub.gif Pirma karta paliekam panas ilgesniam laikui su Oma/Opa...

Moocho, man Lisabona taip pat zymiai labiau patiko nei Barselona. O Porto ne tiek, bet vis tiek smagus miestas. Portugalija yra super wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pippa @ 2016 10 20, 15:09)
Bet mes kita savaite dviese skrendam i Madeira, gavau dovanu 40-mecio proga wub.gif
oo kaip faina, smagiai pasibukit ir atsveskit wub.gif wub.gif

Sakai, Porto po Lisabonos nebeapsimoka lankyt, o mes jau galvojom planuotis.. bigsmile.gif
Atsakyti

Nauja versija SM  :D tik nesuprantu kaip favorit temas rast. siandien uzsiregistravau i ligonine. Negaliu patiket, kad jau greit viskas bus... truputi baisoka kazkaip pasidare  :4u:  :)  vaikas taip tarkuoja sonkaulius, kad vakarais nebezinau kur detis. Be sustojimo! Futbolininkas.

kalbant apie pirma sūnų, man jau po truputi mazejo lakstymai su juo. Liko 2k pas logopede ir tada beliks tik pianinas. Tai vakar gryzes sūnus pareiske: uzrasyk mane mustis! I nindzes! Suprask koki judo ar karate.  Neturiu apie tai zalio supratimo, vyras irgi nusiplove. Ko ieskot? Gal kurios vaikas ka nors lanko ar giminaitis koks?  sedziu lovoj ir juokas ima. Musu suo (kalyte), praktiskai neloja. Na gal koki karta i menesi. O gal karta i du  :D ir niekada gyvenime nera uzurzgus! Visiskai! Gali su ja ka nori daryti, gali erzinti, tampyti. Zaisla atiminet, ji neatidavines, laikys, bet niekada neurgz. Atrodo net nemoka to daryt. BET... tik uzmiega ir tiek urzgia tiek urzgia  :D idomu kokia ji save sapne mato? Piktu pitbuliu?? :D  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Orkinta: 20 spalio 2016 - 21:57
Orkinta, kaip greit laikas prabego,o jau neuzilgo finiso tiesioji smile.gif
Del Judo ar Karate pagooglink,pas mane mieste yra verein, kaimyne veda ten savo sunu. Net mokykloj buna popomokine veikla Judo ar karate 4u.gif
Del suns biggrin.gif susijuokiau 4u.gif
Atsakyti