Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos lietuvės

kur ieskot, tai suprantu. bet nezinau ka konkreciai? be judo ir karate yra dar begales visokiu tu rusiu. tailando, busido, judo, karate, sumbo ir kitoks velnias biggrin.gif visokiu tu sudetingu pavadinimu biggrin.gif na nieko, kazka rasiu. dar vienas man darbas dasides... aisku jei tuoj noras pas karaliu nedings. o tai buna siandien noriu, ryt jau nenoriu. as tai gal apie plaukima jam pagalvociau. reikes pasiulyt.

Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2016 10 20, 15:37)
oo kaip faina, smagiai pasibukit ir atsveskit wub.gif  wub.gif

Sakai, Porto po Lisabonos nebeapsimoka lankyt, o mes jau galvojom planuotis.. bigsmile.gif



Tai skriskit, juk skrydziu kainos buna juokingos. Kitiems Porto zymiai labiau patinka, be to Porto galesi vyno pagerti tongue.gif


As apie karate nieko nenusimanau, maniskes niekada didelio noro nereiske, panos biggrin.gif . Maze siemet uzsimane kokio nors sporto su kamuoliu. Namie istisai kamuolys rankose doh.gif , tai pagalvojom, kad kol kaimynu kantrybe nesibaige, geriau jau leisti issibaladoti isporto saleje biggrin.gif

Panos, kaip Uupsei sekasi????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pippa: 21 spalio 2016 - 15:00
Orkinta, oj sito tai nezinau ir as, leisk pasibandyt pirma, nes visad nemokamai ir nuspresit ka smile.gif As uz baseina 4u.gif Reiks vel gryzti i ribas,seniau 2- 3 kart i savaite ejom ir man atigavimas sioks toks ir vaikams issidukimas,nes gryzdavo ir i lovas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KolJe @ 2016 10 21, 17:15)
Orkinta, oj sito tai nezinau ir as, leisk pasibandyt pirma, nes visad nemokamai ir nuspresit ka smile.gif As uz baseina 4u.gif Reiks vel gryzti i ribas,seniau 2- 3 kart i savaite ejom ir man atigavimas sioks toks ir vaikams issidukimas,nes gryzdavo ir i lovas smile.gif

Aš tiesą pasakius po darbo neturiu jėgų.
Kaip darbe sekasi?
Atsakyti
QUOTE(logika @ 2016 10 22, 18:33)
Aš tiesą pasakius po darbo neturiu  jėgų.
Kaip darbe sekasi?

As paskutiniu metu irgi..Bet reik susiimt smile.gif
Seip viskas neblogai,tik su kolege nesusikalbu,tiksliau,ji galvoja,kad gali durniais laikyti (nedirba pagal darbo grafika,iseina kada ji nori ir meluoja,kad ja isleido)
Atsakyti
as jums gerai SM per telefona veikia? man kazkokia nesamone. neveikia. tik per kompa normaliai....

kas del bureliu, tai mano sunus labiausiai megsta sokti. ir visiskai to nesidrovi. rodo visiems, prie visu soka. kartoja ir Maiklo Dzeksono judesiukus ir Bieberio. ir kaip robotas varo ir kaip striptizo erelis biggrin.gif nu ziauriai jis moka klubais mojuoti....bet mes jo neikalbinam lankyti sokiu. va del ju kategoriskai - ne. tik namie. o mums taip gaila, jis tikrai labai neblogai soka. na bent as tiek sokancio vaiko savo aplinkoj nemacius.

siandien issikrausto musu mylima kaimyne. gaila... ji su vaiku labai gerai sutare, ir paziuredavo jei man koks ekstra atvejis. ir amzinai sokoladais, saldainiais, dovanelem ji apipildavo. tokia vokiska mociute jam buvo... verysad.gif labai gerai sutarem. na ka padarysi. sake kraustosi arciau draugiu ir sunaus.

jolitka, nesmagu del bendradarbes. sakyciau, nereaguok. tegu ji ten sau laksto, kazkada iklius. bet jei ji iseina, ir tarkim tau reikia dirbti uz dvi, tai aisku be rysio... itampa augs kol kazkada sprogsi ir paskusi, arba su ja susipyksi.
Atsakyti
QUOTE(Orkinta @ 2016 10 24, 09:00)
jolitka, nesmagu del bendradarbes. sakyciau, nereaguok.

Kolje, cia tuo bedavojo, ne as mirksiukas.gif

Maniskis rytu kovu treneris, tiksliau jie vadinasi Bujinkan. Apima jie gal devynias rytu kovu mokyklas, tuo paciu ir Nindjutsu. Vokietijoje tai labai paplite, pasiziurek gal kas yra ir pas jus mieste bei treniruoja vaikus. Pas mus tai taip ir vadinasi Ninjakids treniruotes. Pilna vaiku grupe kiekvienais metais buna. Ju privalumas, kad rimtai nekovoja, t.y. nera varzybu ar tiesioginiu kovu, tiesiog treniruojasi tarpusavyje, tobulinasi seminaruose ir siekia vis aukstesnio lygio. Gali visa gyvenima tuo uzsiimt, nera tam sportui amziaus cenzo, tik tobuleji vis. As rekomenduociau tokias treniruotes, nes lavinama judesiu motorika, mokoma disciplinos ir bendrai toks labai naturalistinis poziuris. Ir dar kas vaikams labai svarbu, kad lyginant su kitomis kovu sakomis kur kas maziau tiesioginio kontakto, tad tikimybe susizeist kur kas mazesne. Mes jau siemet ir savaja buvom suplanave isleist i sias treniruotes, pas mus nuo ketveriu treniruotes, bet susidubliavo su muzikos uzsiemimais.
Rasa kiek pamenu buvo isleidus berniuka i kovu treniruotes, tad gali jos pasiteiraut kaip jam sekasi.
O mes su mazaja Lietuvoje atostogaujame ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Pippa @ 2016 10 20, 16:09)
Bet mes kita savaite dviese skrendam i Madeira, gavau dovanu 40-mecio proga wub.gif Pirma karta paliekam panas ilgesniam laikui su Oma/Opa...

Nerealiai, geru atostogu!!!
Atsakyti
Orkinta,negaliu nereaguot, ji mausto ir mane ir valdzia.Sako,kad sian iseis anksciau nes turi virsvalandziu,iseina,bet ju neuzraso! ir valdzia isleidzia tik valanda anksciau,ji iseina 3 valandoms anksciau ir as lieku su 10 vaiku viena 4u.gif

kraujo atsakyma gavau sian,blogas blogas del to sergu..nusipirkau mineralu uz 50 euru biggrin.gif Nu jei nepades,nusisausiu biggrin.gif juokauju
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KolJe: 24 spalio 2016 - 20:10
na, kazi ar tie visokie geriami pades labai..o kas su krauju konkreciai blogai?
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2016 10 24, 19:58)
na, kazi ar tie visokie geriami pades labai..o kas su krauju konkreciai blogai?

gelezis,cholesterolis aukstas,liepe dietos prisilaikyt biggrin.gif sakau nevalgau as tos kiaules,sake nenuo to valgai ar ne.. daug vardino nebepamenu jau,zodziu,sako blogas,delto kojas vos velku,sergu ir visokios juodos mintys lenda galvon.. Nu nusipirkau,tikiuosi pades,kaip ten sako,kai labai tiki,tai ir pasiseka smile.gif
Atsakyti
zinai Bremen su gelezim blogai buvo, tai ji injekcijas leidosi, manau taip "rimciau" unsure.gif nu jo cholesterolis ne tik nuo kiaules gali but...pasaugok save 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2016 10 24, 20:17)
zinai Bremen su gelezim blogai buvo, tai ji injekcijas leidosi, manau taip "rimciau" unsure.gif nu jo cholesterolis ne tik nuo kiaules gali but...pasaugok save 4u.gif  4u.gif

pamenu 4u.gif Na reiks uzsirasyt pas gyd.ir pasikalbet rimciau 4u.gif
Atsakyti