Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos lietuvės

Sveikos

vel durniuoja sm. Tad Rutai atsakymas

Patikek uzknisa ir mane virtuvej kuistis. Ir paskui ja sveisti. Bet maniskis o ir as megstam skanu maista. Matyt todel, kad abu jauciai. Maniskiui dar ir turi buti graziai patiektas  :mega_shok: . O maniskes jau nuo gimimo labai nevalgios. Tai reikia pasistengti.   :karsta:   Pas mus buvo silta tik dvi dienas. Galetu palyti daugiau, nes pas mus labai sausa.

Atsakyti

Jolitkai

Matyt ir pas tave sausos akys. Moterims deja tai net nuo hormonu priklauso. Reikia daugiau gerti. Ir kaimynka pasakojo, kad jai gera akiu gyd patare deti siltus kompresus ant akiu. Tai kia nepamirstu ir jau visikai blogai dedu juodos arbatos pakelius kuo siltesnius ant akiu. Man akiu gyd israse geli su hiulerono rugstim i akis. Ir padeda. Bet kainuoja nemazai. 

Is kada sutvarkys sm. Nes tai leidzia normaliai cituoti. Tai vel nesamones raso apie nuotraukos pletinius, nors mano tekste jokios nuotraukos nerasta.  :frusty: 

Atsakyti
Ramuma, ramuma forume smile.gif
Siandien man einant is parduotuves, ant suolelio sedejusi pagyvenusi moteris paprase pagalbos, panest jos krepsius. As kiek sudvejojau, nes buvau su mergaite, o ji tokia pavargus su maskuotom melynom ant veido, bet visumoj nera degradavusi. Gal matydama, kad as kiek sudvejojau, pasisake, kad jos vyras mire. As paemiau krepsius, pasiuliau paranke. Beeinant papasakojo, kad vyras mire pries savaite 65 metu, istiko sirdies infarktas. O ji negali atsigaut, nesusivokia situacijoje. Aisku krepselyje gal trys putojancio vyno buteliai. Susivoke, kad as tai matau, pati pasisake, kad tai neiseitis, bet kaip pati issireiske - ich finde mich nicht klar. Sako, galbut reik man i psichologa kreiptis. Turi dukra, bet ne vietoje, o cia vietoje vienintele gimine teta. Vienu zodziu parvedziau ja i buta, o gyvena ketvirtame aukste, paskutiniam aukste dar sugebejo ant laiptu nukrist ir susimust lupa, issikruvinau ir as ja bekeldama. Atrakinau duris, pasedejo kiek koridoriuje, paskui atsigule i lova. Po laiptais lipimo ir griuvimo atrode nekaip, bet gydytojo atsisake. Itariu, kad ir raminamuosius geria, ir vynelio isgeria. Liepiau dukrai paskambint, pazadejo tai padaryt. Sutarem, kad ryt ateisiu 10 val. ir jei nores galesim eit pasivaiksciot (pasirodo gyvena per dvi laiptines). Apsidairiau dar karta bute, na normalus butas, viskas tvarkinga, turi ir kompiuteri. Sakykit kaip man jai padet atsigaut, gal kokios organizacijos yra. Maniskis sako, kad norint patekt pas psicholohga reik pirma pas savo gydytoja eit ir tai uztruks. Gal kas ka patarsit?
Atsakyti
QUOTE(jolitka@yahoo.com @ 2017 06 17, 22:59)
Gal kas ka patarsit?

Susipazinau su ja, moteris 45 metus pradirbusi vokieciu kalbos mokytoja. Isdave vyras, siaubingai. Moteris puole i depresija, kartu atsirado alkoholis. Cia viskas ivyko 2014, dukra ir zmones padejo jai tasyk atsitiest ir dabar jai exdrauge pranese, kad jis mire. Vel jai viskas atsinaujino. Siandien isnesiau is jos kokia virs 20 tusciu buteliu putojancio vyno, liko dar 5 tusti buteliai alaus. Dukra siuo metu isvykus i Olandija, atvaziuot negali. As bandau su ja rast kalba, buvo popiet drauge atejus i pagalba. Ryt sutariau esisim su ja pas drabdavi, siuo metu ji desto vokieciu kalba pabegeliams. Keturias dienas nebebuvo darbe, bandysiu gelbet, nes praradus darba, padetis gali tik bloget......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolitka@yahoo.com: 18 birželio 2017 - 23:18
jolitka, nepamenu ar klausem pas tave ar turi facebooka? mes zinok visos ten mirkstam. plepam. cia niekas nebeuzsuka. reiketu ir tave ten pasiimt. nenori facebooka susikurt? gali gi be tikros info, be foto. paplepetem, ten patogiau. realiu laiku visos atsako. vyksta ''gyvesnis'' pokalbis, be paklodziu. ar staigiai kokio patarimo prireikia, ar kokia tema iskyla. butu idomu visos tavo ispudziu paskaityt ir va patarimu sulauktum daugiau...
Atsakyti
QUOTE(Orkinta @ 2017 06 19, 11:59)
jolitka, nepamenu ar klausem pas tave ar turi facebooka?

Turiu, jei priimsit mielai ateisiu, bet suprasiu jei ir nepriimsit, mat jus ten visos labiau pazistamos, daugiau rysiu turit. Ar turit grupe susikure ar tiesiog taip susidraugave. Su Bastete mes drauguose, man ji vienu klausimu padejo.
O siaip su ta moterim padetis vakar buvo gera, nebevartojo ir valge, siek tiek apsitvarkius buvo, issiskalbus. Tikiuosi siandien nepasikeis situacija. Su darbdaviu pati issiaiskino. Noretu truputi plaukus pasitvarkyt, tai ryt vaziuosiu pati i kirpykla, zadejau ir ja paimt. O koks tolimesnis turi but reabilitacijos kelias siekiant nuo depresijos issivaduot nelabai isivaizduoju. Vakar buvau pasiteiraut Tagesklinik, tai gavau viena konktakta Sozialpsychologische Dienst, bet ji pati turi apsiprest siuo klausimu. Jos darbdavys zadejo irgi pagelbet. O seimoj pasirodo jie abu buvo mokytojai, o ji itin gerai vertinama mokytoja, paskutineje darbovieteje buvo vadovaujanti.
Atsakyti

Parasyk Tybukai privat savo facebook duomenis

Atsakyti

Sveikos

Tu saunuole, kad tai moteriai padedi. Ir toliau taip. Kaip ir rasei, kad jai pagelbeti, reikia pacios sutikimo. O kartais zmones patys jau nebesuvokia problemos rimtumo.

Gaila, kad visos apleido sm. 

Ech jau greit atostogos. Vaziuosiu i Lietuva. Bus gera biski po stesu atsigauti. Nors vienas "stresas" dar turi grizti is Anglijos. Uzpakali istarkuosiu uz atsipalaidavima. Jau Niujorke kiek mane prigazdino :unsure: . Kitas "stresas" girzo is Pietu Korejos ir akademinej olipijadoj laimejo 2 vieta ir pluosta zaliu  :ax:  . Pasigyriau  :4u: . Bet del Siaures Korejos "biski " neramu buvo.

Varau toliau. Karsta vel pas mus

Atsakyti
jblmami, ateik i FB 4u.gif

Kas cia dar uzsiliko?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

jblmami, saunuoles tavo merginos! Sveikinimai su laimejimu! 4u.gif

Nieko nera SM visai, negi visos FB? blink.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ich @ 2017 09 02, 11:10)
Nieko nera SM visai, negi visos FB?  blink.gif  unsure.gif


Manau taip ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal galėtumėte rekomenduoti privatų ir patikimą vežėją LT-DE (mikriuką)?

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eguta: 25 spalio 2017 - 11:20