Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

QUOTE(d'esprit @ 2016 05 31, 07:40)
Kaip dabar laikaisi?  unsure.gif


Teko vakar apsilankyt pas gydytoją. Drąskė viską, valė..Po tokių procedūrų supranti, kad jau turbūt gyvenime nieko nebebijosi....Ypač "paguodė" psakymas-kad šitos vietos neišeina nuskausmint, teko šokinėt kėdėj, kol gydytoja pavargo nuo tokio darbo ir atjungė visą žandikaulio nervą.Tada buvo galima kentėt unsure.gif Kaip jaučiuos sunku pasakyt-skauda viską nuo ausies iki barzdos doh.gif Atrodo išsitrauki dantį ir turi baigtis problemos, o man jos prasideda.... Nepralinsmino ir tai, kad gali tekt kartot procedūrą unsure.gif

Labas rytas 4u.gif

Volsebnica - kaip sekės pokalbis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2016 05 31, 09:36)
Ir visokios infekcijos kabinasi unsure.gif


console.gif

QUOTE(braske09 @ 2016 05 31, 09:51)
Teko vakar apsilankyt pas gydytoją. Drąskė viską, valė..Po tokių procedūrų supranti, kad jau turbūt gyvenime nieko nebebijosi....Ypač "paguodė" psakymas-kad šitos vietos neišeina nuskausmint, teko šokinėt kėdėj, kol gydytoja pavargo nuo tokio darbo ir atjungė visą žandikaulio nervą.Tada buvo galima kentėt unsure.gif Kaip jaučiuos sunku pasakyt-skauda viską nuo ausies iki barzdos  doh.gif Atrodo išsitrauki dantį ir turi baigtis problemos, o man jos prasideda.... Nepralinsmino ir tai, kad gali tekt kartot procedūrą unsure.gif



Oi oi.. Vargšiuke.. Laikykis.. unsure.gif


Pasigirsiu savo gegužės mėnesio (nepilno, minus viena savaitė poilsio prieš Trakų pusmaratonį) sportu, gal ką nors motyvuos hihihi.gif

Ėjimas - 86km
Bėgimas - 52km
Dviratis - 102,35km
Sudeginta 15339 kalorijų cool.gif
Atsakyti
Labas rytas mirksiukas.gif

O gal jau ir laba diena realiai ax.gif

Vakar taip greitai bego viena maso iseigine...kad spejau tuk paskaityti atbegti o atrasyti jau vakare nebuvo laiko. verysad.gif uzmigau anksti

Pokalbis mano praejo gerai- isidarbinau. Sia savaite baigiu darba sitoje imoneje ir startuoju i nauja nuo pirmadienio.. bigsmile.gif tikiuosi pazadai bus istiesieti man ten... ir viskas bus taip kaip zadeta. Nes kaip taisykle kiekvienam darbe yra savo niuansai... verysad.gif

Vis dar sloguoju, vis dar uzkimus... verysad.gif

Wicked- labai faina, kad kraustaisi... sitas dalykas laukia ir manes rugpjucio prqdzioje... musu dabartiniai nuomininkai nupirko buta ir pagaliau mes eisim gyventi i savo buta. wub.gif

Oras nuostabus vakar jau maudemes su seima... ir suo kartu. Tada sveikinom mano tetuka su 48 gimtadieniu... jaunas vyrukas dar pas mane ax.gif

Tai vat...svoris koks mano? Net nezinau... tikiuosi ne pliusas... nesisveriau... laukiu rytojaus... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 05 31, 08:40)

Karštis ir gražūs skaičiai ant svarstyklių - du nesuderinami dalykai  doh.gif. Vandens geriu labai daug, o tai rodo ir svarstyklės. Nebūtų taip pikta, jei žinočiau, kad svoris pakilo nuo skanaus maisto, bet čia gi vanduo, 0 kalorijų laugh.gif


Nu man ir panašiai, visa savaitė gana drausminga jokių bereikalingų užkandžių, jokių naktipiečių, bet svoris stovi vietoj matyt iš tikro vanduo daro savo, nes jo pas mane tikrai nerūksta ax.gif

QUOTE(d'esprit @ 2016 05 31, 12:16)
console.gif
Ėjimas - 86km
Bėgimas - 52km
Dviratis - 102,35km
Sudeginta 15339 kalorijų cool.gif

Šaunuolė ypač sudegintų kalorijų skaičius įspūdingas
Atsakyti
Desprit- labai saunu! Bandysiu tave aplenkti su dviraciu... del kito tikrai nepavyks... nes siuo metu galiu tik letai eiti ir greitai vaziuoti dviraciu.
Labai noriu sau naujo dviracio. . Grazaus... balto... vyras zadejo vardasienio proga nupirkt... ziurejau dabar kainas tai ziauriai... be 300 net ner ka bandyti... doh.gif

Jau as galvoju apie pietus... valgysiu salotas zalias... bet taip norisi siandien man lasisos.... bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Volsebnica @ 2016 05 31, 13:26)
Desprit- labai saunu! Bandysiu tave aplenkti su dviraciu... del kito tikrai nepavyks... nes siuo metu  galiu tik letai eiti ir greitai vaziuoti dviraciu.
Labai noriu sau naujo dviracio. . Grazaus... balto... vyras zadejo vardasienio proga nupirkt... ziurejau dabar kainas tai ziauriai... be 300 net ner ka bandyti... doh.gif

Jau as galvoju apie pietus... valgysiu salotas zalias... bet taip norisi siandien man lasisos.... bigsmile.gif  ax.gif


O, gerai, galėsim už mėnesio pasilygint, kuri kiek numynėm ax.gif aš dviratį geriausiu atveju kartą per savaitę išsitraukiu, tai lengvai gali mane aplenkt mirksiukas.gif
Mhm, dviračių kainos nemažos, aš neseniai pirkau, buvau išsirinkusi už 300eur, bet MB pasitarė su draugu dviratininku ir priėjo išvadą, kad prasta dviratį išsirinkau, išrinko jie man kitą.
Ta prasme pas Tave pietums vien tik salotos? Badauji? unsure.gif
Atsakyti
Desprit- cia juoko forma, kad aplenksiu .. lotuliukas.gif nes as galiu tik dviraciu.. o bendru skaiciu sudegintu kcal tai manau tokia diena net neateis... tu visada busi lydere wub.gif

Ne... pietums gavosi man zirniu sriuba + salotos zalios su zuvim... o ant virsaus saltalankiu arbata... labai ja megstu..man skaniausia yra charlie.... jei kas zino kaip pagaminti namie ar zino kur nupirkti tai butu smagu..

Na as neturiu jokio draugo dviratininko... bandysiu pirkt taip... net nezinau i ka atkreipti demesi... bent kazka zinai?
Atsakyti
QUOTE(Volsebnica @ 2016 05 31, 15:32)
Desprit- cia juoko forma, kad aplenksiu .. lotuliukas.gif nes as galiu tik dviraciu.. o bendru skaiciu sudegintu kcal tai manau tokia diena net neateis... tu visada busi lydere wub.gif

Ne... pietums gavosi man zirniu sriuba + salotos zalios su zuvim... o ant virsaus saltalankiu arbata... labai ja megstu..man skaniausia yra charlie.... jei kas zino kaip pagaminti namie ar zino kur nupirkti tai butu smagu..

Na as neturiu jokio draugo dviratininko... bandysiu pirkt taip... net nezinau i ka atkreipti demesi... bent kazka zinai?


Kalorijos kalorijom, bet dviračio kilometrais lengvai gali aplenkt mirksiukas.gif juk pažadėjau važinėti kasdien, tai gautųsi per dieną bent 4km ir mėnesio gale turėtum daugiau nei 100km rolleyes.gif

Skanūs pietūs essen.gif:

Nežinau, tiesą pasakius. Aš norėjau būtent hibridinio dviračio, toliau rinkausi pagal kainą. Hibridinį ir pirkau, tik kitos firmos. Kai rinksiesi, svarbiausia nuspręsk kokio tipo dvirčio tau reikia ir dydį pagal ūgį. Bet dydį parduotuvėj gal patars, nes aš pagal internetines lenteles pasiskaičiavau, kokio man reikia, tačiau realiai reikėjo mažesnio.
Atsakyti
Ooo .. tu tikrai zinai daugiau uz mane tuose dviraciuose...
Nes as net nezinau ka reiskia " hibridibis"- tuoj eisiu googlinti doh.gif zinau kad noriu sviesaus ir su tokiu remu kaip filmuose... biggrin.gif ir kad ratai gal butu platesni...pirkti kur net nezinau. Kur pirkai tu?

Jo, pietus tikrai buvo labai skanus... nors as nemegstu zirniu sriubos .. thumbup.gif

Vakarui bus manau grudeta varske ir rqzinos ir vsio... keli obuoliukai ir vanduo...
Atsakyti
QUOTE(Volsebnica @ 2016 05 31, 16:27)
Ooo .. tu tikrai zinai daugiau uz mane tuose dviraciuose...
Nes as net nezinau ka reiskia " hibridibis"- tuoj eisiu googlinti doh.gif  zinau kad noriu sviesaus ir su tokiu remu kaip filmuose... biggrin.gif  ir kad ratai gal butu platesni...pirkti kur net nezinau. Kur pirkai tu?




Tu gal kalbi apie miesto dviračius? ax.gif
Aš pirkau iš dvirtex parduotuvės (kur ir nuorodą įkėliau), tik ne internetinės ax.gif
Atsakyti
Taip wub.gif
Tu net nuorida butent su tokiu dviraciu atsiuntei... taip tokio noriu. Ka manai? Realiai as net ne esu bandziusi...
Atsakyti
QUOTE(Volsebnica @ 2016 05 31, 19:53)
Taip wub.gif
Tu net nuorida butent su tokiu dviraciu atsiuntei... taip tokio noriu. Ka manai? Realiai as net ne esu bandziusi...


Gražūs man jie rolleyes.gif
Manau, kad jei nesiruoši važiuoti ilgų atstumų ir važinėsi asfaltu, toks dviratis geras pasirinkimas bigsmile.gif
Atsakyti