Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

Sveikos. Svoris - 82,8 kg. Mane per karščius traukia ant sūrumo g.gif . tai tikriausiai ir nekrenta kaip norėčiau.
Atsakyti
Mes aplamai butent sita tema... kazkaip labai greitai prakalbejom tu 20 pusl... anas ne taip greitai ejo... g.gif

As valgau braskes... nelabai skanios, truputi dar rugscios.

O kur yra jusu matmenu lentele? Ji kazkir paslepta ane? Nes as tai neskaiciuoju... neturiu kuom realiai pasimatuot...reiktu nusipirkt..
Bet idomu jauciu pamazeja ten viskas kai svorio numeti

Atsakyti
Sveikos,

As greituoju būdu prisiduodu - 52,6 kg

Gražios dienos, merginos.
Atsakyti
Sveikos, 30 ir 31 raudonos,o svoris tas pats ax.gif
Atsakyti
Jovivita smagu bent, kad svoris toks pats o ne pliusas...
4u.gif

Aa va geriu jogurto gerima 1 litra... vyras atveze is lenkijos... toks su obuoliukais. Skanus, saldus bet va Desprit ...jame yra 668 kcal... o cukraus 34 gramai. Sakyciau kad cia desertas ar man tik taip atrodo?
Atsakyti
QUOTE(Volsebnica @ 2016 06 01, 14:45)
Jovivita smagu bent, kad svoris toks pats o ne pliusas...
4u.gif 

Aa va geriu jogurto gerima 1 litra... vyras atveze is lenkijos... toks su obuoliukais. Skanus, saldus bet va Desprit ...jame yra 668 kcal... o cukraus 34 gramai. Sakyciau kad cia desertas ar man tik taip atrodo?

cia toks kiekis 100ml??? blink.gif blink.gif blink.gif norma yra iki 10g biggrin.gif

na ką, atsitiko to ko bijojau- rytoj į Žalgirio kliniką-pas chirurgus. amen. verysad.gif
Atsakyti
Sveikos 83 mano svoris siandien, cia is po savaitgalio drakono dienu doh.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
dukra paklydėlė vėl čia.........sunkus laikas - baigiamieji, stojamieji, komisijos, protokolai, ataskaitos, krūviai, planai............karšta kitaip sakant biggrin.gif
Prisiduodu po geros pertraukos - 74 kg.
Po savaitės kylam į Turkiją, tai bijau kad su dietom bus prastai ten lotuliukas.gif , bet va jau po atostogų pulsiu rimtai tvarkytis - net planą susirašiau darbo kalendoriuje 4u.gif - kas savaitę iškrovos diena (kefyrinė/agurkinė - man lengviausia tokia......), po 18 val. nevalgyti - tik vandeniukas, jokių bandelių/saldainiukų ir apsukti po ratą bent kelis kartus per savaitę aplink rajoną (dukrai minant dviračiu) biggrin.gif - tikiuosi pavyks 4u.gif

Mergaitės- ką verta lankyti sporto klube? ar užtektų jei pvz. vieną kartą per savaitę lankyčiau grupiniį užsiėmimą, o kitą kartą minčiau pvz. dviratį kokius pvz. ......... nežinau kiek km.? nes dažniau nuo rudens tikrai nesigaus, bet du kartus gal per savaitę ir ištaikyčiau - liepčiau sau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazule: 01 birželio 2016 - 15:47
Yra taip 250 gramuose yra 167kcal... 34gr cukraus... ax.gif

Saldoka ane?

Gedrutia- as rytoj turesiu drakona diena... tai man panasiai gali buti:D...
Mazule- geru atostogu... lauksim jau su naujom jegom po turkijos... kaip smagu keliauti wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Volsebnica: 01 birželio 2016 - 15:48
QUOTE(Volsebnica @ 2016 06 01, 16:47)
Yra taip 250 gramuose yra 167kcal... 34gr cukraus...  ax.gif

Saldoka ane?



34 gramai cukraus = 7 arbatiniai šaukšteliai wub.gif


Trenkiausi per pusę miesto pas daudimo agentę dėl vieno parašo wacko.gif
Papildyta:
QUOTE(Mazule @ 2016 06 01, 16:43)
Po savaitės kylam į Turkiją, tai bijau kad su dietom bus prastai ten  lotuliukas.gif ,


Gerų atostogų! smile.gif
Atsakyti
As kai draudimo agente tai labai puikiai suprantu del parask. Bet dauguma kartu as pati vaziuoju pas klientus i jiems patogia vieta. Paraso nepaemimas jos klaida:)
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2016 06 01, 16:04)
na ką, atsitiko to ko bijojau-  rytoj į Žalgirio kliniką-pas chirurgus. amen.  verysad.gif


Ką darys? unsure.gif

QUOTE(Volsebnica @ 2016 06 01, 18:32)
As kai draudimo agente  tai labai puikiai suprantu del parask. Bet dauguma kartu as pati vaziuoju pas klientus i jiems patogia  vieta. Paraso nepaemimas jos klaida:)


Ne, ne jos klaida. Darėm pakeitimą dėl bėgimo ir varžybų, reikėjo parašu patvirtinti smile.gif
Atsakyti