Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės problemos

QUOTE(denaxa @ 2016 07 22, 18:37)
Sveikos, merginos, panašu, teks jungtis prie jūsų būrio smile.gif .Bet iš tikrųjų tai nelinksma... Nuėjau pas gydytoją dėl sutrikusio miego, labai stipraus, tiesiog neįmanomo ištverti nuovargio, sąnarių sustingimo iki skausmo... taigis- per daug tų TH, paskyrė echoskopiją- tiroiditas, sakė, teks išmokti su tuo gyventi... priežastis- stresas (realiai- trys metai be atostogų ir dar trys tokie patys nusimato, darbas stresinis, atostogos- egzaminų sesijoms, nes dar mokausi). dar šiek tiek anksčiau išlindo vienos akies katarakta, spėjama, kad tai- skydliaukės sutrikimų pasekmė. Vnž...  sad.gif dabar yra paskirta endokrinologo konsultacija antroje rugpjūčio pusėje. Taigis, turiu klausimų- ar būna stebuklų šitoje srityje? Ar paskyrus kažkokį gydymą, jei jį skirs- sunormalės savijauta? Ir dar- gal yra kokių tegu ir liaudiškų priemonių, kaip pasilengvinti savo gyvenimą dabar? Nuovargis nežmoniškas, be galo sunku dirbti, o darbas irgi sunkus, dar tai, kad negaliu užmigti, tik su tabletėm kažkiek pamiegu, labai sunku visa tai ištverti... Ir kokios šito reikalo perspektyvos būtų?



Koks tth? Koks atpo? Jums reiketu i hipotireozes tema.
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2016 07 22, 19:41)
Koks tth? Koks atpo? Jums reiketu i hipotireozes tema.

Pas mane ne hipo, pas mane hiper. Nežinau, kiek per daug, sakė, nelabai baisiai (Į rankas gi neduoda, o aš tų normų nežinau, kaip nesusidūrusi), bet echo tyrimas negražiai atrodo... Sakė, endokrinologas paskirs dar kažkokius tyrimus gal būt, o tada skirs arba ne gydymą... baisiai sunku gyventi, nepavelku kojų tiesiogine to žodžio prasme, o gi dirbti reikia...
Aš kažkaip įtariu, kad nenorėjo labai gąsdinti, ir davė laiko susitaikyti... bent jau man toks įspūdis susidarė... nepasakė konkrečiai skaičių, kiek... g.gif Nes katarakta ir dar šitas... viskas vienon krūvon... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 22 liepos 2016 - 19:06
QUOTE(denaxa @ 2016 07 22, 20:03)
Pas mane ne hipo, pas mane hiper. Nežinau, kiek per daug, sakė, nelabai baisiai (Į rankas gi neduoda, o aš tų normų nežinau, kaip nesusidūrusi), bet echo tyrimas negražiai atrodo... Sakė, endokrinologas paskirs dar kažkokius tyrimus gal būt, o tada skirs arba ne gydymą... baisiai sunku gyventi, nepavelku kojų tiesiogine to žodžio prasme, o gi dirbti reikia...
Aš kažkaip įtariu, kad nenorėjo labai gąsdinti, ir davė laiko susitaikyti... bent jau man toks įspūdis susidarė... nepasakė konkrečiai skaičių, kiek... g.gif Nes katarakta ir dar šitas... viskas vienon krūvon... unsure.gif


Nu kaskaip nesiderina hiper ir tireoiditas. Yra ir hiper tema. I atsakymus reikalaukite. Jei neduoda, reikalauju. Nu ir medikai. Viskas jums nuo hiper.
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2016 07 22, 20:58)
Nu kaskaip nesiderina hiper ir tireoiditas. Yra ir hiper tema. I atsakymus reikalaukite. Jei neduoda, reikalauju. Nu ir medikai. Viskas jums nuo hiper.

Tai va kad nesiderina. Kraujo tyrimas- hiper, o tiroidito diagnozę parašė echoskopijoj biggrin.gif . Tikslesnius atsakymus sužinosiu, manau, pas endokrinologą po pakartotinių tyrimų, nemanau, kad dabar tas žinojimas kažką pakeistų. Savijauta nuo to nepagerės. Aš tik norėčiau smulkiau sužinoti, kaip su tuo tvarkytis, ar galimas fizinis krūvis ir koks (pamiršau paklausti gydytojos), na, ir gal kokių palengvinančių dalykų apart medikamentų yra... Vnž., einu toliau raustis nete... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2016 07 22, 21:59)
Tai va kad nesiderina. Kraujo tyrimas- hiper, o tiroidito diagnozę parašė echoskopijoj biggrin.gif . Tikslesnius atsakymus sužinosiu, manau, pas endokrinologą po pakartotinių tyrimų, nemanau, kad dabar tas žinojimas kažką pakeistų. Savijauta nuo to nepagerės. Aš tik norėčiau smulkiau sužinoti, kaip su tuo tvarkytis, ar galimas fizinis krūvis ir koks (pamiršau paklausti gydytojos), na, ir gal kokių palengvinančių dalykų apart medikamentų yra... Vnž., einu toliau raustis nete... smile.gif

Skydliauke myli ramybe. Faktas. O visa kita tik priedai.
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2016 07 22, 23:01)
Skydliauke myli ramybe. Faktas. O visa kita tik priedai.


Tai va kad... gydytoja jau pasakė, kad čia dėl streso, čia mano trys metai be atostogų su stresiniu darbu ir ypač stresinėm egzaminų sesijom... ir laukia dar trys tokie patys metai- mokslų mesti juk negaliu, reikia kažkaip užbaigti, ką pradėjau... poilsio nulis... dabar, kol vasara ir nereikia mokytis, stengiuosi nors per išeigines normaliai išsimiegoti it pagal galimybes atsigauti... ir įsivaizduoti, kad atostogauju, nes nereikia mokytis... smile.gif Yra minčių keisti darbą, bet ten irgi būtų stresinis, gal tik poilsio daugiau smile.gif
Atsakyti
Maskatuk, kaip tu?
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2016 07 26, 18:08)
Maskatuk, kaip tu?


Be nuotaikos merginos. Skydliaukes nera. Viskas gerai, o stemple deformuota. Buvau su sunumi ir jo drauge- tie liko nustebe, kad jei dar ryjat maista, tai ko cia pergyvenat. Siuncia pas krutines chirurgus. Tai ju problemos. Nejau saaugos po skydliaukes pasalinimo liko ir toliau bujoja? Nezinau ka daryti. Vilniuje net nezinau gero krutines chirurgo. Tai va muela Ramce. Ikaliau raminamu ir uzmigau. Daba pabudau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2016 07 26, 19:00)
Be nuotaikos merginos. Skydliaukes nera. Viskas gerai, o stemple deformuota. Buvau su sunumi ir jo drauge- tie liko nustebe, kad jei dar ryjat maista, tai ko cia pergyvenat. Siuncia pas krutines chirurgus. Tai ju problemos. Nejau saaugos po skydliaukes pasalinimo liko ir toliau bujoja? Nezinau ka daryti. Vilniuje net nezinau gero krutines chirurgo. Tai va muela Ramce. Ikaliau raminamu ir uzmigau. Daba pabudau smile.gif

Lyg ir dziaugtis reik, kad nera skydliaukes, bet ir ta stemple gi trukdo gyvent. unsure.gif Reik ieskot gero chirurgo. g.gif Aisku pas juos eiles irgi kosmines bus. doh.gif

Gerai, kad pamiegojai, siuo atveju vaistai bent sirdele kazkiek gal nuramins. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2016 07 26, 20:00)
Be nuotaikos merginos. Skydliaukes nera. Viskas gerai, o stemple deformuota. Buvau su sunumi ir jo drauge- tie liko nustebe, kad jei dar ryjat maista, tai ko cia pergyvenat. Siuncia pas krutines chirurgus. Tai ju problemos. Nejau saaugos po skydliaukes pasalinimo liko ir toliau bujoja? Nezinau ka daryti. Vilniuje net nezinau gero krutines chirurgo. Tai va muela Ramce. Ikaliau raminamu ir uzmigau. Daba pabudau smile.gif

O ka tu jautei, kad negerai?
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2016 07 26, 21:34)
Lyg ir dziaugtis reik, kad nera skydliaukes, bet ir ta stemple gi trukdo gyvent. unsure.gif Reik ieskot gero chirurgo. g.gif  Aisku pas juos eiles irgi kosmines bus. doh.gif

Gerai, kad pamiegojai, siuo atveju vaistai bent sirdele kazkiek gal nuramins. 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Jokiu dariniu nera ir jau tai gerai. O tai kad po skydliaukes pasalinimo vis skaudejo desine kaklo puse, maniau praeis. Tracheja desineje puseje konkreciai , reiskia ir stemple tai pat. Gal sakau pas Beisa nueit, jis ten viska viduje mate, gi neisvarys. Kaska rekomenduotu. Noriu valgyt , o negaliu. Visi trinti maistai jau taip pabodo. Pasidziaugiau tuom, kad galiu savimi pasirupinti, nors ir nedirbu. Reikia ieskoti gero gydytojo. Aciu Ramce. O kaip tavo tth reikalai? Po kiek geri tiroksino?
Atsakyti
Sveikos smile.gif turiu klausima.. puse metu gydasi hiperskydliauke, dabar rezutatai jau susinormalizavo, geriu tik po 1 tablete kasdien.. Bet atsirado kita problema- baisiai padidejo plaukuotumas ten, kur jo neturetu isvis but - ar pirstu, ant veido ir pan.. kolkas jie sviesus, bet jau matau,kad pradeda tamset sad.gif lginekologe liepe pasidaryti testosterono tyrimus - viskas normose. pas endokrinologe tik po menesio, ziuresiu ka pasakys.. bet gal kam is patirties yra taip buve?
Atsakyti