Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės problemos

NOKIA, sekmes. 4u.png
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2016 08 23, 08:56)
NOKIA, sekmes. 4u.png

Aciu. Jau gavau doze ir dabar relaksuojuosi palatoje
Atsakyti
Merginos, kaip ir kasmet klausiu to pačio klausimo (per metus išgaruoja unsure.gif ) Kuriomis dienomis geriausia važiuoti pas Ba ra naus ka? g.gif

Stiptybės visoms. Tikrai su laiku viskas užsimiršta, lieka tik vienintelis priminimas- ryte išgerti L-thyroxiną biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Basakojė @ 2016 09 01, 07:32)
Merginos, kaip ir kasmet klausiu to pačio klausimo (per metus išgaruoja  unsure.gif ) Kuriomis dienomis geriausia važiuoti pas  Ba ra naus ka?  g.gif

Stiptybės  visoms. Tikrai su laiku viskas užsimiršta, lieka tik vienintelis priminimas- ryte išgerti L-thyroxiną  biggrin.gif


Jei niekas nesikeitė tai geriausia trečiadieniais- ketvirtadieniais. Aš jau pradedu užmiršti išgerti, galvoju gal verta kokį priminimą vonioj parašyti :)
Atsakyti
Sveikos merginos. Rasau sioje temoje, gal kas savo patirtimi pasidalins. Pries 4 menesius nustatytas autoimuninis tiroiditas,rastas guzelis.Buvo paskirtas gydymas 1/4 tabletes Novothyral. Hormonai atsistate, taciau guzelis siek tiek padidejo, tad gydytojas padidino doze iki 1/2 tabletes tik del to guziuko.As vat svarstau ar vartoti taip kaip jis nurode? o gal tiesiog man netinka sie vaistai, del to tas guziukas dideja??? Dekinga uz informacija
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2016 08 23, 12:57)
Aciu. Jau gavau doze ir dabar relaksuojuosi palatoje


Parasykit kokie rezultatai bus?
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2016 09 01, 19:49)
Parasykit kokie rezultatai bus?

Kaip tu, maskatuk? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2016 09 02, 08:19)
Kaip tu, maskatuk? 4u.gif


Dar namie. Gyd konferensijoje. Laukiu. :)
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2016 09 02, 08:12)
Dar namie. Gyd konferensijoje. Laukiu. :)

laukiam kartu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2016 09 01, 20:49)
Parasykit kokie rezultatai bus?

NET NEŽINAU KOKIE REZULTATAI. pO ANTRO JODO DAKTARAS PAŽIŪRĖJO IR SAKO, GAL TAU NEREIKS TRECIO JODO....At vyk po 3 mėn. pasidarysim tyrimus ir matysim ar reikia 3 jodo....Taigi dabar nežinia....
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2016 09 02, 14:59)
NET NEŽINAU KOKIE REZULTATAI. pO ANTRO JODO DAKTARAS PAŽIŪRĖJO IR SAKO, GAL TAU NEREIKS TRECIO JODO....At vyk po 3 mėn. pasidarysim tyrimus ir matysim ar reikia 3 jodo....Taigi dabar nežinia....

Idomu, o man liepe tyrimams atvaziuot po puses metu. Turbut pataikei pas jauna gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(Puma45 @ 2016 09 02, 18:58)
Idomu, o man liepe tyrimams atvaziuot po puses metu. Turbut pataikei pas jauna gydytoja.

ne, pas Baranauską. Jis sakė, kad liko šešėlis, bet mano, kad trečio jodo gal nereiks.
Atsakyti