Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-aisias

QUOTE(*Rud@@kė* @ 2016 07 19, 18:57)
Va kaip gerai  biggrin.gif
O aš šiandien vos paeinu, į parduotuvę kaip antis krypavau, kojų raumenys uj uj kaip jaučiasi  biggrin.gif  Tai dabar sušokinėsiu vakarinį tūkstantį ir užteks šiai dienai  smile.gif 
Vakar dar kaip išsigandau, žiūriu ant kairės kojos vidinio gurnelio gražaus apskritimo formos mėlynė  blink.gif Nesupratau iš pradžių, ir taip žiūriu, ir taip, tiesiog tokia graži (  biggrin.gif  ) mėlynės forma, kad net keista. Paskui tik susivokiau, kad čia nuo šokinėjimo, vis man kažkaip susiglaudžia kojos ir susiliečia gurneliai, bet mėlynė kažkodėl tik ant kairės kojos  smile.gif

Oho, net mėlynės nuo šokinėjimo unsure.gif

QUOTE(*Rud@@kė* @ 2016 07 20, 11:13)
Tikiuosi niekam neatsibodau su savo pasakojimais apie sportinę veiklą  blush2.gif

Tikrai ne biggrin.gif šaunuolė thumbup.gif aš čia turbūt vienintelė nesportuojanti blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2016 07 20, 12:39)
Tai gal jau nieko nebesveri, todėl ir neberodo svarstyklės svorio  cool.gif

Aha, kurgi ne biggrin.gif

QUOTE(sima_1 @ 2016 07 20, 12:58)
aš čia turbūt vienintelė nesportuojanti blush2.gif

Bet planuoji nuo rugsėjo lankyt sporto klubą arba baseiną? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 07 20, 12:14)
Bet planuoji nuo rugsėjo lankyt sporto klubą arba baseiną?  ax.gif

Taip, planuoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2016 07 20, 11:58)
Oho, net mėlynės nuo šokinėjimo unsure.gif
Tikrai ne biggrin.gif šaunuolė thumbup.gif aš čia turbūt vienintelė nesportuojanti blush2.gif

Ne vienintelė, aš po atostogų irgi dar nepriėjau iki sporto, manau gal kitą savaitę, nes dabar tiek reikalų visokių doh.gif ir šiandien nuvažiavom į parduotuvę, sakau kaip tingiu gamint ką nors, tai parsivežėm porą picų laugh.gif hihihi.gif bet jau kilogramą numečiau iš tų 4 ar 5, tai po truputį grįšiu į vėžias blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Pasivaidenu ir aš: 74 kg šiandien ryte rodė svarstyklės.
Grįžau iš Vilniaus, ištraukė protinį. Bijojau labai, bet nusiteikiau, kad tai - žingsnis gijimo link smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Savaitgalį nusipirkau žurnaliuką "Vasaros meniu". Nu čia žiauriai nebūdingas man poelgis lotuliukas.gif , aš gi nemėgstu gaminti blink.gif Viskas ten taip skanu... eksperimentuosiu rolleyes.gif
Šiandienai - feta sūrio kepsneliai su pomidorais essen.gif

QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 07 20, 22:46)

Pasivaidenu ir aš: 74 kg šiandien ryte rodė svarstyklės.


*CoCoNuT*, ar čia daugiau, ar mažiau, nei buvo? Aš nepamenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 07 21, 07:56)
Sveikos  4u.gif

Savaitgalį nusipirkau žurnaliuką "Vasaros meniu". Nu čia žiauriai nebūdingas man poelgis  lotuliukas.gif , aš gi nemėgstu gaminti  blink.gif  Viskas ten taip skanu... eksperimentuosiu  rolleyes.gif
Šiandienai - feta sūrio kepsneliai su pomidorais essen.gif
*CoCoNuT*, ar čia daugiau, ar mažiau, nei buvo? Aš nepamenu  blush2.gif

Svyravo tarp 74,2 ir į viršų. Žodžiu už tai šiandien parodė 73 lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 07 21, 11:42)
Svyravo tarp 74,2 ir į viršų. Žodžiu už tai  šiandien parodė 73 lotuliukas.gif  thumbup.gif

Tai pajudėjo ledai po pertraukos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 07 21, 10:09)
Tai pajudėjo ledai po pertraukos  thumbup.gif

Čia gal daugiau nuo streso ir nuo to, kad maitinausi vakar tik sultim, bet nieko jei ir grįš keli šimtai gramų, bus stimulas stengtis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 07 21, 13:01)
Čia gal daugiau nuo streso ir nuo to, kad maitinausi vakar tik sultim, bet nieko jei ir grįš keli šimtai gramų, bus stimulas stengtis  smile.gif

O gal šita netyčia gavusi "iškrova" ir bus tas spyris organizmui, išvedęs jį iš plato stadijos bigsmile.gif
Atsakyti
O aš nutariau dar įsivesti absoliutų nevalgymą po 18h, abu su vyru pasiryžom bigsmile.gif jis supanikavo pamatęs svarstyklėse 99kg, tai pats ir pradėjo šitą reikalą. Jo bėda - užkandžiai vėlai vakare, mums jau sugulus, prie tv.
Man ypač reikalinga tai, nes išvažiuoju savaitei vėl pas tėvus ax.gif taip būtų labai gaila vėl priaugt schmoll.gif
Vakar ištvėriau gana neblogai, vakarienei buvo tuno salotos, vėliau gėriau vien arbatą/vandenį. Bet norėjosi vis eit kažko pasiimt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2016 07 21, 13:57)
Vakar ištvėriau gana neblogai, vakarienei buvo tuno salotos, vėliau gėriau vien arbatą/vandenį. Bet norėjosi vis eit kažko pasiimt biggrin.gif


Šaunuolė 4u.gif
Aš jau nuo pirmadienio šią taisyklę sau įsivedžiau smile.gif
Atsakyti