Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-aisias

QUOTE(dontstop @ 2016 07 19, 11:43)
Be abejo įdomu  smile.gif


Pvz.:
Pirmadienis
grikių košė (60g) 213 kcal
obuolys 178kcal
lašišos kepsnys su citrina (180g), 2 agurkai, 1 pomidoras 409 kcal
virti brokoliai (450g) 171 kcal
Kilo kokteilis su vandeniu 90kcal

Antradienis
Avižinių dribsnių košė su obuoliais ir cinamonu 226 kcal
Apelsinai (400g) 196 kcal
virta vištiena (200g), 2 agurkai, paprika, brokoliai 374 kcal
kepintos šparaginės pupelės su sezamais (400g) 233kcal
Kilo kokteilis su vandeniu 90kcal

Na ir pan. 4u.gif keičiasi vaisiai, mėsa, daržovės.

P.s. po plaukų kirpimo šiandien -200g biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2016 07 19, 14:41)

Na ir pan.  4u.gif keičiasi vaisiai, mėsa, daržovės.



Ačiū 4u.gif Aš kai vakar ten įlindau, pačioj pradžioj reikėjo pasirinkti lieknėjimo tikslą, paskui suvesti savo svorį ir ūgį (tuomet išmetė 5 eur nuolaidą biggrin.gif , bet nemokamai nieko nesiūlė biggrin.gif ), tai va įdomu, kokiam tikslui šitas meniu g.gif Ar nebuvo tokio pasirinkimo, tiesiog pavyzdis ir viskas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 07 19, 14:56)
Ačiū  4u.gif Aš kai vakar ten įlindau, pačioj pradžioj reikėjo pasirinkti lieknėjimo tikslą, paskui suvesti savo svorį ir ūgį (tuomet išmetė 5 eur nuolaidą  biggrin.gif , bet nemokamai nieko nesiūlė  biggrin.gif ), tai va įdomu, kokiam tikslui šitas meniu  g.gif  Ar nebuvo tokio pasirinkimo, tiesiog pavyzdis ir viskas? smile.gif

Man paspaudus ant nuorodos FB atsidarė jų puslapis su reklama apie nemokamus mitybos planus, suvest reikėjo vardą, el paštą ir svorį, ir automatiškai gavau laišką į paštą su šitu mitybos planu. Nežinau kodėl būtent toks kaloringumas, gal iš svorio taip nusprendė biggrin.gif ir buvo pabrėžta, kad tai nėra individualus meniu. Ir siūloma aišku kreiptis į juos dėl tolimesnių veiksmų smile.gif nu žodžiu reklama.
Ir nors užmušk neberandu aš to jų linko doh.gif dingo..
Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2016 07 19, 16:18)
Man paspaudus ant nuorodos FB atsidarė jų puslapis su reklama apie nemokamus mitybos planus, suvest reikėjo vardą, el paštą ir svorį, ir automatiškai gavau laišką į paštą su šitu mitybos planu. Nežinau kodėl būtent toks kaloringumas, gal iš svorio taip nusprendė biggrin.gif ir buvo pabrėžta, kad tai nėra individualus meniu. Ir siūloma aišku kreiptis į juos dėl tolimesnių veiksmų smile.gif nu žodžiu reklama.
Ir nors užmušk neberandu aš to jų linko doh.gif dingo..

Aišku smile.gif Bet sakai, nesugundė šis pavyzdys kreiptis pas juos dėl plano sudarymo? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 07 19, 15:42)
Aišku  smile.gif  Bet sakai, nesugundė šis pavyzdys kreiptis pas juos dėl plano sudarymo?  biggrin.gif

Nea biggrin.gif man tokia mityba panaši į dietą, o dietos aš nenoriu laikytis, ne toks mano tikslas. Beje, vyro sesuo, pirkusi iš jų programą, sakė žindančioms negalima


Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2016 07 19, 16:51)
Nea biggrin.gif man tokia mityba panaši į dietą, o dietos aš nenoriu laikytis, ne toks mano tikslas. Beje, vyro sesuo, pirkusi iš jų programą, sakė žindančioms negalima

Ir man panašu į laikiną dietą.. na kritikuoti nenoriu, visgi 1200 kcal visai nedaug, ką čia besugalvosi, kad įtilpt, pagrinde daržovės ir bus g.gif O kaip vyro sesei sekėsi su jais lieknėt?
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 07 19, 16:01)
O kaip vyro sesei sekėsi su jais lieknėt?

Labai neblogai sakyčiau, nukrito jau 9kg. Sakė priprato ir skanu ir patinka. Plius ji mėgsta gaminti.
Papildyta:
Merginos biggrin.gif biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sima_1: 19 liepos 2016 - 17:01
QUOTE(sima_1 @ 2016 07 19, 13:41)

P.s. po plaukų kirpimo šiandien -200g  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Va kaip gerai biggrin.gif
O aš šiandien vos paeinu, į parduotuvę kaip antis krypavau, kojų raumenys uj uj kaip jaučiasi biggrin.gif Tai dabar sušokinėsiu vakarinį tūkstantį ir užteks šiai dienai smile.gif
Vakar dar kaip išsigandau, žiūriu ant kairės kojos vidinio gurnelio gražaus apskritimo formos mėlynė blink.gif Nesupratau iš pradžių, ir taip žiūriu, ir taip, tiesiog tokia graži ( biggrin.gif ) mėlynės forma, kad net keista. Paskui tik susivokiau, kad čia nuo šokinėjimo, vis man kažkaip susiglaudžia kojos ir susiliečia gurneliai, bet mėlynė kažkodėl tik ant kairės kojos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2016 07 19, 18:57)
Va kaip gerai  biggrin.gif
O aš šiandien vos paeinu, į parduotuvę kaip antis krypavau, kojų raumenys uj uj kaip jaučiasi  biggrin.gif  Tai dabar sušokinėsiu vakarinį tūkstantį ir užteks šiai dienai  smile.gif 
Vakar dar kaip išsigandau, žiūriu ant kairės kojos vidinio gurnelio gražaus apskritimo formos mėlynė  blink.gif Nesupratau iš pradžių, ir taip žiūriu, ir taip, tiesiog tokia graži (  biggrin.gif  ) mėlynės forma, kad net keista. Paskui tik susivokiau, kad čia nuo šokinėjimo, vis man kažkaip susiglaudžia kojos ir susiliečia gurneliai, bet mėlynė kažkodėl tik ant kairės kojos  smile.gif

Bet jūs šaunuolė tiek prišokinėt thumbup.gif neturėčiau jaučiu tiek kantrybės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Top_Secret @ 2016 07 20, 11:06)
Bet jūs šaunuolė tiek prišokinėt  thumbup.gif neturėčiau jaučiu tiek kantrybės  biggrin.gif


Į mane galima kreiptis "tu" ax.gif

Kantrybės atsiranda, kai labai labai norisi smile.gif

Aš jau po rytinio tūkstančio biggrin.gif
Tikiuosi niekam neatsibodau su savo pasakojimais apie sportinę veiklą blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Pasiskundžiau vakar vyrui, kad svarstyklės neveikia, jis atsistojo ant jų - nugi veikia g.gif Pats likimas matyt mane saugojo nuo širdies smūgio pamačius savaitgalinį prieaugį biggrin.gif
Nesisveriu, laukiu penktadienio rolleyes.gif Valgau nelabai gerai blush2.gif

QUOTE(sima_1 @ 2016 07 19, 19:00)

thumb_yello.gif

QUOTE(*Rud@@kė* @ 2016 07 20, 12:13)

Tikiuosi niekam neatsibodau su savo pasakojimais apie sportinę veiklą  blush2.gif

Tikrai ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 07 20, 11:30)
Sveikos  4u.gif

Pasiskundžiau vakar vyrui, kad svarstyklės neveikia, jis atsistojo ant jų - nugi veikia  g.gif  Pats likimas matyt mane saugojo nuo širdies smūgio pamačius savaitgalinį prieaugį  biggrin.gif
Nesisveriu, laukiu penktadienio  rolleyes.gif  Valgau nelabai gerai  blush2.gif

Tai gal jau nieko nebesveri, todėl ir neberodo svarstyklės svorio cool.gif
Atsakyti