Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

QUOTE(Giedrushka1234 @ 2022 08 27, 09:43)
<p>Sveiki. Vėl aš. Nu galvoju pasiguosiu vėl 🙈🙊.</p><p>Žodžiu buvau pas kardiologę su savo permušimais ir su Holterio atsakymais. Pradėjau pasakoti kaip būna kai permušinėja ir , kad 9 eks yra užfiksuotos  išraše iš tyrimo ( suprantu , kad tai mažai). Nu ir ką ji man sako, tipo tavo pasakojimai man nieko nesako. Tu turi užfiksuoti fakte savo priepuolį ( užeina labai dažni permušimai). Sakau nu ok, bet kai viena ar kita karta apsiverčia širdutė juk nežinau ar ji užsives ar ne, juk nelėksiu po kiekvieno permušimo į priimamaji . O ji man , o tai kaip užfiksuosi tą priepuolį? Nu sakau juk yra Holterio tyrimas. Nu ji man čia tos 9 ekx yra niekas, pulsas iki 140 yra niekas. Ateik kai turėsi ekg užfiksuotą iš priimamojo.</p><p>Nu aš žinokit be žodžių. Nieko nepaaiškino, nors būtų nuraminus kažkaip.</p><p>Išėjau nuo jos su dar didesne baime dėl ateities.</p>
Tuo labiau,kad priimamajame nebeduoda kardiogramu,labai pyksta,kai paprasai. Tai kaip tada parodyti kardiologei? Saki,jos pacios pasidaro savo kardiogramas. Ai,nesąmonė su tais medikais pasidarė. Seniau visuomet duodavo.

Atsakyti

Mergaites, ar jums nebuna,( kam daryta abliacija)kad lyg ritmas vel nori iššokti,lyg užsiveda.ir nutruksta? Man darytos 2 abliacijos ,senai jau,pries 10 metu,bet kartais buna tik staiga iššoka ritmas,kokie 4 dūžiai ir nutruksta. Taip bijau kad vel neatsinaujintu tie priepuoliai.. extrasistoliu tai visad turejau ir turiu,i jas net demesio nebekreipiu. Bet vat tas iškritimas ritmo keletai sekindziu neramina..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LABBRA: 29 rugpjūčio 2022 - 22:02

Ramske, ir kaip jums su tais priepuoliais? Man lygiai taip, kaip jums. Užtenka išlipt iš lovos ir prasideda vienas po kito ( anksčiau būdavo pavieniai). Kai predada makaluotis tai nebežinau ką daryti. Labai išsigąstu. Nežinau kodėl, bet tokio priepuolio metu prasideda didžiulis noras žiovaut...bet kai tik nusižiovauju bast iškart permušimai. Ir gaunas užburtas ratas. Anksčiau niekada nesu buvus dėl tų permušimų priėmimo skyriui, nors jie man jau 22 metai kaip yra. Šiemet jau 3 kartus ( kai ypač makaluodavosi)....kitus kažkaip išgulėdavau, jei nereikėdavo į darbą. Ir dabar prieš 4 d patekau į priėmimo skyrių. Trūko kalio (3,5). Sulašino 1 lašinę, kol gulėjau lyg ir praėjo. Nuėjau iki tuoleto ir bast vėl priepuolis. Sulašino dar 1 lašinę kalio . Nu aprimo. Po 2 dienų keliuosi 6 val į darbą ir vėl toks pat priepuolis. Tai ką vėl kalis kaltas? Nu nuverkiau posmelį , išgėriau xanax 0,5, metoprololio 23,75 ir išėjau į darbą nu galvoju ką tame priėmime, nusprogsiu darbe tai tegul, nes nieko kito nepadarys ligoninėj. Nu iki 11 val prasiraičiau darbe, po to truputį aprimo, bet , kad visiškai tai ne. Nu man išeiginė, vėl atsikeliu ir vėl tas pats 😭😭😭. Kai buvau priėmime tokių kaip ex EKG vėl neužfiksavo, nors tikrinant pulsą ranka, gydytoja pajuto ex. EKG parodė " short PR", sinusinę aritmiją, sinusinę tachikardiją ir " mild left axis deviation"....nežinau ar tai blogai ar ne, gal Loram pakomentuotų .....

Atsakyti

Man tokiais etapais užeina. Buvo, kad visai neblogai viskas, dabar vėl žiūriu, kad padažnėjo. Taip kad nežinau. Geriu proponolol po pusę tabletės, nes mano pulsas aukštokas, tačiau permušimai vistiek būna. Žodžiu, nieko naujo. Ligoninėj su tokia problema dažniausiai iš tavęs dar ir pasityčioja ir niekam nesvarbu, kaip blogai jautiesi. Poliklinikoje, jeigu širdis organiškai sveika, tau niekuo padėti irgi negali :)

Atsakyti

Sveikos. Ar Loram čia besilanko? Gal ji patars. Eiliní kartą užėjo priepuolis. Ex buvo po 6-8 į minutę. Išgėriau xanax 0.5,  betalock 23.75, kalio chloridą 750, bet vistiek tai tęsėsi 4 val., kol iš darbo parėjus atsiguliau. Atsigulus jų sumažėjo, bet , kad visiškai nurimt nenurimo. 

Buvau pas kitą kardiologą. Na jis išrašė Zonsiloc. Ten paskaičius kažkaip dingo noras vartoti, bet gal tai vienintelis būdas jas sumažinti ir tokie kaip metoprololis ar betaloc mano atveju beverčiai?.

Echoskopija jokių nuokrypimų neparodė. Holteris fiksuoja tik kelias ex.... suprantama tada nėra to priepuolio.

Atsakyti
QUOTE(Giedrushka1234 @ 2022 11 12, 16:13)
<p> Ten paskaičius kažkaip dingo noras vartoti, bet gal tai vienintelis būdas jas sumažinti ir tokie kaip metoprololis ar betaloc mano atveju beverčiai?

o kas ten tokio parašyta?
Atsakyti

Na daug visokių pašalinių reiškinių, ko prie betaloc žymiai mažiau 🙂🙂 .

Ir ar tokie priepuoliai labai pavojingi? 

Ir Holteryje užfiksuotos monomorfinės eks ( jei teisingai), o kas čia per biesas. Ar labai pavojinga?

Žinau, kad jau visiems nusibodau, bet noriu atrasti ramybę😭.

Atsakyti
QUOTE(Giedrushka1234 @ 2022 11 12, 17:45)
<p>Na daug visokių pašalinių reiškinių, ko prie betaloc žymiai mažiau 🙂🙂 .</p><p>Ir ar tokie priepuoliai labai pavojingi? </p><p>Ir Holteryje užfiksuotos monomorfinės eks ( jei teisingai), o kas čia per biesas. Ar labai pavojinga?</p><p></p><p>Žinau, kad jau visiems nusibodau, bet noriu atrasti ramybę😭.</p>

specialiai net pasidomėjau, ką rašo - tai prie BetalocZok tikrai daugiau prirašyta biggrin.gif ir net nagrinėjant apie tai kas parašyta - tai ir baisiau biggrin.gif
Aš atsakysiu tik į klausimus
1. Monomorfinės - reiškia kad visos vienodos - tai yra geriausias variantas.
2. ar padės Zonciloc - nežinau, kiekvienam reikia atrasti savo vaistą, o kai kam nepavyksta tokio surasti.
3. 6-8/min - nėra daug. Pati išbandžiau - turėjau vasarą kokią sav., kai buvo 10-20ex/min - tikrai nemalonu, bet pakvėpuoji giliai ir toliau dirbi ;)
Atsakyti

Net ašara ištryško, kad ne viena tokia.... kaip sako nebūtumėm tikri lietuviai jei nesidžiaugtumėm kitų nelaime. 🙂 nepykit, bet šiek tiek ramiau. Nors iš esmės vasarą išvis negalėdavau gaminti valgyti virtuvėj...tiek permušinėjo.

O ką reiškia bigeminija VES? Ir tokį vieną variantą rado.

Ir kiek ilgai Jums tokie priepuoliai trukdavo?

Atsakyti
QUOTE(Giedrushka1234 @ 2022 11 12, 20:15)
<p>Net ašara ištryško, kad ne viena tokia.... kaip sako nebūtumėm tikri lietuviai jei nesidžiaugtumėm kitų nelaime. 🙂 nepykit, bet šiek tiek ramiau. Nors iš esmės vasarą išvis negalėdavau gaminti valgyti virtuvėj...tiek permušinėjo.</p><p>O ką reiškia bigeminija VES? Ir tokį vieną variantą rado.</p><p>Ir kiek ilgai Jums tokie priepuoliai trukdavo?</p>

1. bigeminija - tai kai elektrokardiogramoje 1 kompleksas normalus, kitas ekstrasistolė, ir taip keičiasi.
2. as nekreipiu dėmesio kai jaučiu ekstrasistoles, tiesiog jos yra, nemalonu, bet zinau kad nieko nenutiks - todel nieko ir nedarau
Atsakyti

Na jeigu sakot, kad tikrai nereikia nieko bijoti tai tada ramu, nes pagrinde ta baimė ir daro viską. Ta nežinomybė žudo ir varo į depresiją, nes nesupranti žmogus kas su tavim negerai. Riboji viskame save. Viduj pradedu jaustis kaip 90 m. Net darbe gėda kai esi toks ligonis....pradedi jaustis nepilnavertis darbuotojas....

Ačiū Jums 😘🤗🤗 už viltį , kartais žmogui tik mažos kibirkštėlės užtenka.

Atsakyti

Loram, dar toks klausimėlis , ar bigeminija labai pavojinga, nes ir šie epizodai yra padažnėje?

Ačiū.🤗🤗🤭

Atsakyti