Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

Aš viską tą suprantu, bet kitaip jau nebemoku gyventi. Aš įpratus prie tokio tempo. Visą gyvenimą mane lydi įtampos, stresai, bet niekada taip dar nepermušinėdavo kaip paskutinį kartą. Ir šįkart atsirado baimė išeiti kažkur. Ryt į darbą, o aš jau nuo ryto galvoju ar nebus kaip aną dieną? Ar padirbsiu? O jei vėl kas antras dūžis bus permušimai? Nu įkaliau lexktanilio, bet tų minčių vistiek neatjungia🥺🥺🥺.... o labiausiai bijau, kad pati užsiprogramuosiu šiuos permušimus. Jokios papildomos veiklos nepadeda....vis laukiu mintyse tų priepuolių .

Bijau, kad neišprovokuotų ritmo sutrikimo, nes momentais atrodo, kad čia jau ritmas nenormalus, vartosi visaip ta širdis...

Atsakyti
QUOTE(Giedrushka1234 @ 2022 07 08, 18:57)
<p>Glosi.,</p><p>Man šiandien visą dieną vargina permušimai . Atrodo tik įkvepi ir smūgis. Net nebežiūrėjau kiek per minutę. Prisigėriau kalio ( 4 rodo tyrimas), lexotanilį. Darbe sesutė dar davė kaptokrili, nes pulsas 118 ( manau dėl to išgąsčio, kad tiek daug). Nepadėjo. Išvariau į priimamąjį. Ten suleido relanium, davė 2 tabl.anturimninių vaistų. Sulašino kalį. EKG neužfiksavo nieko tik pulsą133. </p><p>Pagulėjus ligoninėj lyg ir vėl aprimo.. tad išvažiaviau tiesiai į darbą. Nu darbe vėl  viskas iš pradžių. Grįžau namo verkiu, nežinau kaip gyventi? Bijau pajudėti, kad neprasidėtų vėl vos ne po 10 į minutę. Kaip susigyvent?</p>

Tą pačią dieną ir aš buvau priimamajame unsure.gif Taip pat visą dieną kalė, kaip ir jum,po 10-15 per min.ir tokie baisūs, skausmingi. Nieko neina daryti,vos ne už sirdies susiemus būni, kazkoks košmaras! Vakare neapsikentus važiavau, bet ten dar labiau nervavaus ir visai sutriko ritmas. Pagulde,tai jis atsistate,bet permusimu tai buvo begalės. Bet jie nekreipia demesio i juos. Kalio buvo mažoka, 3,9. Sulašino ir paleido. Man tai jokių vaistų neleido.nei aritminiu,nei raminanciu. Reiktų užsidėti holteri ir po to keliauti pas elektrofiziologa,nes neimanoma taip kankintis.
Papildyta:
QUOTE(Giedrushka1234 @ 2022 07 09, 08:36)
<p>Na śirdies echo darė, nieko tokio nerado. Hotlerio net nesiūlė. Įdomiai tik buvo kai darė EKG priimamajame du kartus nestipriai širdelė susivertė, na pagalvojau, pagaliau užfiksuos permušimus.... nu , bet nieko neužfiksavo. Nu galvoju tai man su galva negerai? Ir tada kas tai buvo?...žinoma nepriminė tuos tikruosius permušimus, bet kažkokie spurdėjimai tai tikrai buvo.... tai nurašė , kad tokie jutimai kai didelis pulsas. </p><p>O šiaip be kalio kai uźeina stiprus priepuolis gal kažką vartojat?</p><p>Iš prigimties esu be galo jautri, nu ok įkaliu tų raminančių, bet ir tie nepadeda...nebent reikia gulėti.</p><p>Beje dar visa tai nurašau ant lėtinio pervargimo, nes pusantro mėn.dirbau po 12 val kasdien ir turėjau tik 8 išeigines. O ir dabar darbo tiek, kad pradeda tikrąja ta žodžio prasme pabaigoje pykinti😬🙂</p>

Tainpasidarykit holterio monitoriavima betkokioj privacioj klinikoj ir bus aisku,kiek jų būna per parą. As dariausi pries kokį mėnesį, bet po to žymiai padaugėjo. Galvoju,vel pasidaryt.
Atsakyti

Nu ką , pasidariau aš tą Holterio tyrimą. ....ir kaip sakant " zakon podlasti" jei kas suprantat  🙂🙂...rado tik 6 prieširdines ir 3 skilvelines . Tik nuėmė aparatą ir prasidėjo 😭😭😭..vienas po kito. Na kaip reik pagauti tą priepuolį, kai atrodo net kąsnis stringa, kai norisi susiriesti ir išgulėti visą tą košmarą?.

Gal kas žino kuom skiriasi tos prieširdinės nuo skilvelinių?

Ir ką reikia išgerti, kai darbe užeina toks priepuolis? 

Aš jau nevilty....

Atsakyti

Glosi....

Kaip suprantu jus .... 

Aš pradedu galvoti, kad jei tokie priepuoliai dažnės  , teks eiti iš darbo, nes tokių nieks nenori....arba dirbti kol išneš kojom į priekį, nes kas to nejaučia tas nesupras kaip yra tiek fiziškai tiek emociškai sunku.

Atsakyti

Tą pačią dieną ir aš buvau priimamajame unsure.gifTaip pat visą dieną kalė, kaip ir jum,po 10-15 per min.ir tokie baisūs, skausmingi. Nieko neina daryti,vos ne už sirdies susiemus būni, kazkoks košmaras! Vakare neapsikentus važiavau, bet ten dar labiau nervavaus ir visai sutriko ritmas. Pagulde,tai jis atsistate,bet permusimu tai buvo begalės. Bet jie nekreipia demesio i juos. Kalio buvo mažoka, 3,9. Sulašino ir paleido. Man tai jokių vaistų neleido.nei aritminiu,nei raminanciu. Reiktų užsidėti holteri ir po to keliauti pas elektrofiziologa,nes neimanoma taip kankintis.
Papildyta:
Tainpasidarykit holterio monitoriavima betkokioj privacioj klinikoj ir bus aisku,kiek jų būna per parą. As dariausi pries kokį mėnesį, bet po to žymiai padaugėjo. Galvoju,vel pasidaryt.

Ar darėtės jau holterį? Ką parodė? 

Aš taip pavargau nuo tų permušimų, ne tas žodis. Buvo va mėnesis, kai jų nebuvo. Atsigavau, galvojau na gal pasisekė ir jie jau pasibaigė. Ir nieko panašaus, va vakar vėlai vakare su dukra važiavome dviračiu, lygiais takais, jokių kalniukų, ir pradėjo makaluotis. Šiaip pastebėjau, kad man nuo fizinio krūvio būna. Bet nesuprantu, kodėl skaitant knygą irgi gali užeiti  :unsure: Bet ir nuo fizinio krūvio ne visada būna  :huh2: Ai, jau nebežinau. Neatseku nuo ko. Panašu, kad visą gyvenimą teks kankintis. Man 37, vaikai ūgtelėję, atrodo lieka tik mėgautis gyvenimu. Tyriausi viską, kas gali sukelti tokią savijautą, nieko neranda. Kaip viena kardiologė pasakė, teks išmokti su jais gyventi. Jeigu neišprotėsiu, tai bus gerai.

Atsakyti

Nu ką , pasidariau aš tą Holterio tyrimą. ....ir kaip sakant " zakon podlasti" jei kas suprantat  🙂🙂...rado tik 6 prieširdines ir 3 skilvelines . Tik nuėmė aparatą ir prasidėjo 😭😭😭..vienas po kito. Na kaip reik pagauti tą priepuolį, kai atrodo net kąsnis stringa, kai norisi susiriesti ir išgulėti visą tą košmarą?.

Gal kas žino kuom skiriasi tos prieširdinės nuo skilvelinių?

Ir ką reikia išgerti, kai darbe užeina toks priepuolis? 

Aš jau nevilty....

Prieširdinės ir skilvelinės skiriasi tuo, kad elektros impulsas susidaro arba prieširdyje arba skilvelyje. Tuo ir skiriasi, bent jau aš taip suprantu :) Šiaip aš jas net jaučiu skirtingai.

Man anksčiau buvo išrašytas Betaloc, gal pusmetį vartojau, nieko jis nepadėjo. Dabar kai užeina turėčiau gert Proponolol, turiu nusipirkus, bet dar negėriau, vis iškenčiu kažkaip. Gal bijau nusivilt, kad nepadės, nes netikiu, kad man viską sukelia padidėjęs pulsas... O jis man padidėja kai pajaučiu permušimą, tačiau net ir pulsui tapus normaliam, permušimai išlieka, tai pulsas čia ne prie ko  :hmm: 

Atsakyti

Man užfiksavo tik 9. 6 vienokias ir 3 kitokias. Labai gaila kai nepagauna stiprių priepuolių, bet juk jiems užėjus nebėgsi dėtis Holterio 🥺. O kai užeina tai atrodo kas antras dūžis permuša ir taip būna puse dienos.

Man jie užeina nuo 18 m. Dabar jau 42m., taip, kad gyvenu jau daug metų su jais. 

Man taip pat būna kai labai fiziškai pavargstu, būna ir ramybės būsenoje, būna kai kalis nukrenta. Ypač į stresą reaguoja širdelė. 

Negaliu paguosti, nes pati sau paguodos nerandu. Ėjau pas psichiatrą. Prirašė visokių vaistų. Žinoma tie raminantys kažkiek padeda, bet , kad išnyktų visiškai nėra🥺. Gal tik silpnesni jaučias, ne taip, kaip kartais net su skausmais.

Man jau ir baimė atsirado kur išeiti, kur išvažiuoti, o jei užeis striprūs permušimų priepuoliai, kur tada dėtis. Nekalbu apie tai , kad darbe užeina. Pradedu galvoti, kad ir atleis.

Žodžiu nieko paguodžiančio negaliu pasakyti. Pavydžiu tiems, kurie nereaguoja į permušimus.

Atsakyti

Ir man taip pat aiškina, kad dėl didelio pulso., bet kai jis būna irgi būna tų permušimų.

O kai rašo yra gerosios ir blogosios ex....tai kaip tą suprasti? 🙂🤔

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedrushka1234: 05 rugpjūčio 2022 - 09:28

Man užfiksavo tik 9. 6 vienokias ir 3 kitokias. Labai gaila kai nepagauna stiprių priepuolių, bet juk jiems užėjus nebėgsi dėtis Holterio 🥺. O kai užeina tai atrodo kas antras dūžis permuša ir taip būna puse dienos.

Man jie užeina nuo 18 m. Dabar jau 42m., taip, kad gyvenu jau daug metų su jais. 

Man taip pat būna kai labai fiziškai pavargstu, būna ir ramybės būsenoje, būna kai kalis nukrenta. Ypač į stresą reaguoja širdelė. 

Negaliu paguosti, nes pati sau paguodos nerandu. Ėjau pas psichiatrą. Prirašė visokių vaistų. Žinoma tie raminantys kažkiek padeda, bet , kad išnyktų visiškai nėra🥺. Gal tik silpnesni jaučias, ne taip, kaip kartais net su skausmais.

Man jau ir baimė atsirado kur išeiti, kur išvažiuoti, o jei užeis striprūs permušimų priepuoliai, kur tada dėtis. Nekalbu apie tai , kad darbe užeina. Pradedu galvoti, kad ir atleis.

Žodžiu nieko paguodžiančio negaliu pasakyti. Pavydžiu tiems, kurie nereaguoja į permušimus.

Raminančių gerti nenoriu, nes jie tik slopina, bet negydo. Esu gėrusi. Kai tik pajunti kažką, leki tabletės, nes tikiesi, kad padės... Čia ne išeitis, bet minimalus laikinas palengvinimas.

Baimių išeiti ir aš turiu, bet kažkaip lipu per save ir einu, darau, nes kitaip nebus. Labai sunku, kai į darbą taip reikia eiti, išvargina žiauriai. Kartais paverkiu, kai neatlaikau įtampos, tada vėl susiimu. Atsibodo klausytis, kad man čia dėl nuovargio arba jautrios nervų sistemos. Koks nuovargis kai atostogauju visą vasarą  :D Ai dar sako, kad dėl mėnesinių  :huh2: Tuomet man jos tęsiasi mėnesių mėnesiais  :D Juokas juokais, bet svajonė rasti priežastį ir ją eliminuoti...

Atsakyti

Ir man taip pat aiškina, kad dėl didelio pulso., bet kai jis būna irgi būna tų permušimų.

O kai rašo yra gerosios ir blogosios ex....tai kaip tą suprasti? 🙂🤔

Nežinau nieko apie geras ir blogas ekstrasistoles. Man jos visos blogos  :D Vyro tėčiui nustatytas širdies ritmo sutrikimas, bet jis pats nieko nejaučia. Geria kraują skystinančius vaistus, kad nesusidarytų krešuliai. Jam tų ekstrasistolių tūkstančiai kiek supratau. Pulsas jo pakankamai žemas, nes jis hipertonikas ir vartoja vaistus. Tai gal čia tos blogosios? :hmm:​ 

Atsakyti

Na aš kalbu apie išvažiavimą iš LT, kad yra didžiulė baimė. Vyras mano kitatautis, tai į jo gimtinę jau 2 m nevažiuoju... o kaip pažaboti tą baimę?

O ką geriat, kad nors trumpam apmalšintų stiprius priepuolis?

Paverkiu ir aš dažnai, bet tik dėl to, kad pavargau nuo tos baimės, įtampos....kai tik suspurda širdutė, jau ir bijau, kad neužsivestu. O tada dar didesnė baimė, įtampa, ir pulsas tuoj didelis. Užburtas ratas. 

Atsakyti

Prieširdinės ir skilvelinės skiriasi tuo, kad elektros impulsas susidaro arba prieširdyje arba skilvelyje. Tuo ir skiriasi, bent jau aš taip suprantu :) Šiaip aš jas net jaučiu skirtingai.

Man anksčiau buvo išrašytas Betaloc, gal pusmetį vartojau, nieko jis nepadėjo. Dabar kai užeina turėčiau gert Proponolol, turiu nusipirkus, bet dar negėriau, vis iškenčiu kažkaip. Gal bijau nusivilt, kad nepadės, nes netikiu, kad man viską sukelia padidėjęs pulsas... O jis man padidėja kai pajaučiu permušimą, tačiau net ir pulsui tapus normaliam, permušimai išlieka, tai pulsas čia ne prie ko  :hmm:

As vartoju Propranolol ilga laika del per didelio pulso. Siaip del permusimu manau nlb ka jie padeda, bet pulsa zemina sekmingai. Kaip ir visa chemija turi salutiniu poveikiu. Labai daug kas juos giria del gebejimo mazinti nerima ir pulsa pvz kelioniu metu, del viesu vietu baimiu ir t.t. Jie tiesiog stabdo organizmo reakcija i nerima ir stresa.

Pasiskaitykit komentarus:

https://www.drugs.co...ts/propranolol/

Vaistas, turintis tikrai gera reitinga is ji vartojanciu zmoniu.

Del salutiniu, ieskokit negatyviu atsiliepimu.

Atsakyti