Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai, filmai, filmai

QUOTE(kavenska @ 2016 06 10, 18:10)
Pradėjau žiūrėt serialą "The village". Manau, bus puikus. Aišku iki Downton'o toli gražu, nes ten apie aukštuomenę, o čia apie prastuomenę, XX a. pradžios Anglijos kaimo gyvenimą. Labai tikroviškas, nebanalus.

o aš dar paieškose (nors dabar Prison break žiūriu) ir va kokį radau, aišku, gali būt, kad kokia nors nyki ir baisi kopija, bet gal kas matė ir gali apšviest?

Upstairs Downstairs - a new family and their servants live at the London townhouse at 165 Eaton Place in 1936
Atsakyti
Neseniai pabaigiau Hannibal, tai irgi reikia naujo serialo tokio rimtesnio, nes nerimtų ir taip turiu. Sunku atrasti tokį, kuris užkabintų doh.gif Sakykit, kas žiūrėjo The Blacklist ir Criminal Minds, kuris geresnis?
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2016 06 10, 17:37)
o aš dar paieškose (nors dabar Prison break žiūriu) ir va kokį radau, aišku, gali būt, kad kokia nors nyki ir baisi kopija, bet gal kas matė ir gali apšviest?
Upstairs Downstairs - a new family and their servants live at the London townhouse at 165 Eaton Place in 1936

Žiūrėjau lyg ir nieko toks, bet labai giliai atmintyje neužsiliko ax.gif
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 06 10, 18:08)
Neseniai pabaigiau Hannibal, tai irgi reikia naujo serialo tokio rimtesnio, nes nerimtų ir taip turiu. Sunku atrasti tokį, kuris užkabintų doh.gif Sakykit, kas žiūrėjo The Blacklist ir Criminal Minds, kuris geresnis?
Criminal Minds žiūrėjom, man labai patiko, vis laukdavau kitos serijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2016 06 10, 17:14)

Criminal Minds žiūrėjom, man labai patiko, vis laukdavau kitos serijos  biggrin.gif

drinks_cheers.gif Įtampos jame netrūksta. "Blacklist" pražiūrėjau 20 min., mečiau, neužkabino schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 06 10, 19:08)
Neseniai pabaigiau Hannibal, tai irgi reikia naujo serialo tokio rimtesnio, nes nerimtų ir taip turiu. Sunku atrasti tokį, kuris užkabintų doh.gif Sakykit, kas žiūrėjo The Blacklist ir Criminal Minds, kuris geresnis?

tai The Affair imk g.gif jei drama žanras tinka
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2016 06 10, 18:19)
tai The Affair imk  g.gif  jei drama žanras tinka

Tinka, bet tai ten visą serialą rodo, kaip diedas neištikimas ir kokie visi nelaimingi? biggrin.gif Ar yra kažkokia kulminacija kiekvienoj serijoj? Nes tarkim, Mad Men tai man nuobodokas buvo, mečiau. Va man toks kaip "Grožio peilis" būtų idealus. Ech, bet žinau, kad kito tokio serialo nėra biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(fukse @ 2016 06 10, 18:14)
Criminal Minds žiūrėjom, man labai patiko, vis laukdavau kitos serijos  biggrin.gif

QUOTE(Morella @ 2016 06 10, 18:19)
drinks_cheers.gif  Įtampos jame netrūksta. "Blacklist" pražiūrėjau 20 min., mečiau, neužkabino schmoll.gif

Nu va, geras, o aš pažiūrėjau trailerius, tai man pasirodė, kad The Blacklist rimtesnis nei Criminal Minds g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 10 birželio 2016 - 17:59
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 06 10, 19:58)
Tinka, bet tai ten visą serialą rodo, kaip diedas neištikimas ir kokie visi nelaimingi? biggrin.gif Ar yra kažkokia kulminacija kiekvienoj serijoj?

oi nene, ten ne toks, kad rodo kur visi džiūsta dėl neištikimybės
pabandyk, ten viskas kitaip nei atrodo smile.gif ten tokia vyrų ir moterų psichologinė studija tas serialas
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2016 06 10, 19:00)
oi nene, ten ne toks, kad rodo kur visi džiūsta dėl neištikimybės
pabandyk, ten viskas kitaip nei atrodo smile.gif ten tokia vyrų ir moterų psichologinė studija tas serialas

Ačiū, pabandysiu. Kažkada seniai svarsčiau jį. Dar skaičiau apie panašaus pobūdžio serialą, kur vyras su trim žmonom - Big Love vadinas.
Atsakyti
The Affair rodo is keliu perspektyvu tuos pacius ivykius ir tikrai labai idomu, joks ten pigus romaniukstis, bent pabandykit. Criminal Minds idomus, jei butu trumpesnis, bet kai jau sukure 11 sezonu ir dar bus, nezinau, ar pajegciau viska paziuret vienu ypu, man rodos, viskas ten kartojas ir butu laikas pabaigt biggrin.gif
Atsakyti
Dukra mokosi NL, tai sako kursiokai labai žiūri "Peaky blinders", apie Birmingemo mafija po Pirmojo pasaulinio karo, pagal imdb net 8.8. Pabaigsiu "The village", gal tada šį pradėsiu. Gal kas matė, ar vertas dėmesio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavenska: 10 birželio 2016 - 19:37
QUOTE(abiga @ 2016 06 10, 19:14)
... Criminal Minds  idomus, jei butu trumpesnis, bet kai jau sukure 11 sezonu ir dar bus, nezinau, ar pajegciau viska paziuret vienu ypu, man rodos, viskas ten kartojas ir butu laikas pabaigt  biggrin.gif
O man Criminal Minds dar nepabodo, kol kuria 12 sezoną, bandom sužiūrėti visus sezonus Bones, nes neseniai tik pradėjom 1-u sezonu, o jau žiūrim 3-ią sezoną biggrin.gif
Atsakyti
Bones savo laiku buvo geras, bet per tiek metu issiseme, ketina pabaigt su 12 sezonu smile.gif
Atsakyti