Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai, filmai, filmai

QUOTE(abiga @ 2016 06 11, 15:55)
Bones savo laiku buvo geras, bet per tiek metu issiseme, ketina pabaigt su 12 sezonu smile.gif

drinks_cheers.gif ir žiauriai išsisėmė.

patys geriausi serialai tie, kur matosi, kad kuriant pirmas serijas jau buvo žinoma, kaip serialas baigsis. kaip kokiam True Detective. o ne, kai bekuriant serialą veiksmas pritaikomas prie aktorių gyvenimų, nėštumų, gimdymų, žiūrovų pageidavimų ir pan. tada išsisemia arba nusivažiuoja viskas į lankas.
Atsakyti
O iš kur jūs siuntėtės The Affair? Pažiūrėjau pirmą seriją, patiko, bet linkomanijoj visos serijos atskirai ir dar nekokios kokybės.
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 06 12, 01:30)
O iš kur jūs siuntėtės The Affair? Pažiūrėjau pirmą seriją, patiko, bet linkomanijoj visos serijos atskirai ir dar nekokios kokybės.

maregis iš rutrackerio tada, nes tik šitas dvi vietas naudoju smile.gif
Atsakyti
Sveiki, gal galite rekomenduoti filmą(gal serialą, jei yra tokių), kuriuose rodoma apie šeimas, auginančias daug vaikų- gyvenimą, kasdienybę ir t.t 4u.gif
ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2016 06 12, 08:25)
maregis iš rutrackerio tada, nes tik šitas dvi vietas naudoju smile.gif

Nėr arba ieškot nemoku doh.gif O gal ten registruotis reik?

QUOTE(karoliukai22 @ 2016 06 12, 14:13)
Sveiki, gal galite rekomenduoti filmą(gal serialą, jei yra tokių), kuriuose rodoma apie šeimas, auginančias daug vaikų- gyvenimą, kasdienybę ir t.t 4u.gif
ačiū 4u.gif

Shameless, bet ten tokia netradicinė šeima biggrin.gif
Atsakyti
Pinkpepper, as visa laika is torentu siunciuos.

Shameless gali sokiruoti savo asocialumu biggrin.gif Is tokiu familijiniu man kazkada patiko 7th heaven, bet kazin, ar ji dar kur galima rasti. Gal sueitu Fuller House arba Modern family, bet pastarsis jau irgi atsibodes smile.gif

Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2016 06 12, 17:48)
Pinkpepper, as visa laika is torentu siunciuos.

Radau visgi linkomanijoj geros kokybės, tik po vieną seriją, kažkaip vakar pražiūrėjau.
Papildyta:
QUOTE(abiga @ 2016 06 12, 17:48)
Pinkpepper, as visa laika is torentu siunciuos.

Shameless gali sokiruoti savo asocialumu biggrin.gif  Is tokiu familijiniu man kazkada patiko 7th heaven, bet kazin, ar ji dar kur galima rasti. Gal sueitu Fuller House arba Modern family, bet pastarsis jau irgi atsibodes smile.gif

7th Heaven paauglystėj žiūrėjau biggrin.gif Beje, tas aktorius, vaidinęs pastorių, pasirodo, yra pedofilas
http://www.nydailyne...ticle-1.1965747

Modern Family kažkada bandžiau žiūrėti, nepatiko. Nei juokingas, nei įdomus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 12 birželio 2016 - 18:31
OMG, tikrai nezinojau, kad S. Collins pedofilas, kaip slykstu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2016 06 12, 17:48)
Modern family, bet pastarsis jau irgi atsibodes smile.gif

man Modern Family labai fainas ir nepabostantis. Na, gal kiek pabostų, jei žiūrėčiau non stop visus sezonus. Bet dabar, kai darau tai tik tuomet, kai prisimenu ir užsinoriu, tai būna pats tas.
Atsakyti
aš trečią sezoną kalėjimo bėglių šiaip ne taip sužiūrėjau - apie Panamą man nepatiko, pirmas sezonas man gražiausias, priprantu aš prie aktorių ir paskui su naujais nesusigyvenu biggrin.gif
finalinė sezono daina ką aš žinau - Llorando gi iš Mullholand drive'o yra, kam čia taip reikėjo

pradėjo tęsinį po šešių m. filmuot dabar, jei kam įdomu smile.gif Prison Break: Sequel
Atsakyti
A Bigger Splash

taip laukiau ir va - pšššš... smile.gif
pažiūrėjau, bet nesužavėjo, erzino Tildos vaidyba, vietomis tikrai su mimikomis perspausta, va kas gerai varė - tai Fiennes, šoka jis čia fantastiškai, reiks pažiūrėt kas choreografas, nes judesiukai man labai panašūs į Radiohed Lotus flower klipo Tomo Yorko šokį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2016 06 15, 11:31)
aš trečią sezoną kalėjimo bėglių šiaip ne taip sužiūrėjau - apie Panamą man nepatiko, pirmas sezonas man gražiausias, priprantu aš prie aktorių ir paskui su naujais nesusigyvenu biggrin.gif

pradėjo tęsinį po šešių m. filmuot dabar, jei kam įdomu smile.gif Prison Break: Sequel

Man irgi pirmas geriausias, antras gal po puses sezono kazkiek uzkabino, trecias tai tikrai kazkokia nesamone, va 4 man patiko, tik tiek, kad vistiek vis apie pabegimus gale ikiso, tai kazkaip be rysio.
Atsakyti