Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, N4

Jau vien dėl to,kad aplenkt,nesiaubsiu šaldytuvo ir ledų neimsiu,ir grybų nevalgysiu,nors verdu ir kvepia visi namai biggrin.gif
Atsakyti
Kaip noreciau grybu wub.gif su svieziom bulvytem essen.gif Prisikisciau pilnus zandus,visvien jau susidirbus tongue.gif Gerai,kad niekas kaimynysteje grybu neverda lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Mute,ar numetei kiek?Aš nieko,svoris stovi vietoj.Jokio,net mažiausio griekelio vakar nebuvo ir 0.Tiesa,labai mažai vandens išgėriau,gal dėl to?Žodžiu,nuotaika sugadinta visai dienai,dar tas lietus... schmoll.gif
Atsakyti
Labas rytas. Pas mane vel -200g. Vandenuko mazoka buvo.
Atsakyti
Labas rytas,
-600 jau pagaliau parode, grizo pirmadienio svoris cool.gif
Oneiga, o gal svarstykles bludija? g.gif
Atsakyti
laba diena

niu as vakar is peties privalgiau priragavau visko, o sian tik +200 lotuliukas.gif viskas, sian gryni baltymai man blush2.gif turiu vistos, varskes, kiausu, manau uzteks ax.gif
Atsakyti
Laba diena. -600g. Snd pietums salotos su suriu darysiuos. Vakarienei gal keptu darzoviu...
Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2016 07 22, 09:41)
Labas rytas,
Mute,ar numetei kiek?Aš nieko,svoris stovi vietoj.Jokio,net mažiausio griekelio vakar nebuvo ir 0.Tiesa,labai mažai vandens išgėriau,gal dėl to?Žodžiu,nuotaika sugadinta visai dienai,dar tas lietus... schmoll.gif

Tuoj pakelsiu nuotaika-pas mane po vakar +1,200g.Kapiec kaip vakar nutrukau doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Mutė @ 2016 07 22, 12:14)
Tuoj pakelsiu nuotaika-pas mane po vakar +1,200g.Kapiec kaip vakar nutrukau doh.gif

Skysciai. Tikrai ne riebaliukas
Atsakyti
Palepinau save siandiena, pusryciam prie kavos nomedos, dabar ledu prie kavos blush2.gif dabar kepu zuvyte vakarienei, tikiuos daugiau jokiu nukrypimu siandien smile.gif
Atsakyti
...as save siandien i kampa pastaciau cool.gif Jau kaip pykstu ant saves mad.gif
Isviriau brokoli pietums,vakarienei lasisa su pomidoru.
Net kavos tik viena dideli puoda tegavau biggrin.gif
Sutinus,atrodau taip, kad vakar svente buciau sventus doh.gif Isvada padariau,netinka man fermentinis suris schmoll.gif Kaupia skysciu...
Atsakyti
...tos dienos atejo,pms praejo-tikiuosi ,kad per savaitgali pliusas isgaruos .
Issikepiau lasisos ant sviesto...du pomidorai-po vakarykscio apsirijimo niekas nebetraukia,neskanu blush2.gif nekitaip ,, E'' veikia. g.gif
Ka is vaisiu rytojui rinksites?Neapsisprendziu tarp arbuzo ir persiku doh.gif Arbuzas kaip ir labiau mano atveju tiktu g.gif Bet va reikia skanu rast tongue.gif Ar bandet kas maximinius?raso ukrainietiski...

Dakota,kaip laikaisi?Ar su Ziedlapiuku grisit pas mus ax.gif
Atsakyti