Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, N4

QUOTE(Mutė @ 2016 07 22, 12:14)
Tuoj pakelsiu nuotaika-pas mane po vakar +1,200g.Kapiec kaip vakar nutrukau doh.gif

Aha,pakėlei biggrin.gif
Šiandien vėl jokio grieko,žiūrėsim,kaip bus rytoj.Bet gi dirbau visą dieną,tai kažin ar neprisipliusuosiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2016 07 22, 21:33)
Aha,pakėlei biggrin.gif
Šiandien vėl jokio grieko,žiūrėsim,kaip bus rytoj.Bet gi dirbau visą dieną,tai kažin ar neprisipliusuosiu lotuliukas.gif

Jei prisipliusuos tai raumenai ,o ne lasiniai thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
-400 man, Mute kaip ?
Jurgiskis kaip po deserto?
Skanios kavos 4u.gif
Atsakyti
-500g griesnuju,700 dar liko. blush2.gif Greitai juos prisilipdziau blush2.gif
Kaip smagiai kadaise svoris krisdavo rolleyes.gif budavo,kad po dienu kur pietums vaisiai po 1kg nelikdavo,ex,kazko nebelengvai minusuojasi...
Atsakyti
-900g biggrin.gif Pagaliau ir mano kieme šventė biggrin.gif
Tikrai,prilimpa kg labai lengvai,o jau numest juos,tai šakės,kiek pastangų reikia.O dar amžius savo daro,nu aš apie save lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2016 07 23, 12:37)
-900g biggrin.gif Pagaliau ir mano kieme šventė biggrin.gif
Tikrai,prilimpa kg labai lengvai,o jau numest juos,tai šakės,kiek pastangų reikia.O dar amžius savo daro,nu aš apie save lotuliukas.gif


Sveikinimai 4u.gif

tikrai teisi del amziaus,jis savo daro doh.gif Man su kiekvienais metais vis sunkiau svori numest,o uztat priaugint pastangu nereikia lotuliukas.gif
Atsakyti
Irikira,kaip antroji savaite,nekudakuoji dar biggrin.gif
Parsinesiau pietums ketvirti ukrainietisko arbuzo.Didelis ketvirtis,puse sudorojau. laukiu .Skanus ,dabar laukiu ar suveiks tongue.gif
Vakarienei vistienos ketvirciukas,arba du lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mutė: 23 liepos 2016 - 14:06
Sukimšau tris nektarinus,dvi mažas kriaušytes ir saują agrastų.Blogai?Turėjau valgyt tik vienodus vaisius?Pasimaišė tos kriaušės tiesiai po nosim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2016 07 23, 16:39)
Sukimšau tris nektarinus,dvi mažas kriaušytes ir saują agrastų.Blogai?Turėjau valgyt tik vienodus vaisius?Pasimaišė tos kriaušės tiesiai po nosim ax.gif

Blogai ,kad pilvas issipusti nuo to gali lotuliukas.gif O siaip nieko cia blogo,cia mano nuomone mirksiukas.gif
O as pribaigiau visa likusi arbuza rolleyes.gif Veikia gerai-teisingas thumbup.gif Noreciau kavos,bet dabar nebesutilptu...Oi abzora as doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mutė @ 2016 07 23, 14:00)
Irikira,kaip antroji savaite,nekudakuoji dar biggrin.gif
Parsinesiau pietums ketvirti ukrainietisko arbuzo.Didelis ketvirtis,puse sudorojau. laukiu .Skanus

Kudakuoju, kudakuoju doh.gif vakare ar pietums reikia prisiversti suvalgyti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Irikira @ 2016 07 23, 20:25)
Kudakuoju, kudakuoju doh.gif vakare ar pietums reikia prisiversti suvalgyti cool.gif

O tai kiausinieniu ar omletu nekepi?
As pusantra ketvirciuka suraiciau,su visom apskrudusiom skurelem ax.gif Dabar dar kavos issirasau ir bus diena atlaikyta.
Atsakyti
QUOTE(Mutė @ 2016 07 23, 19:00)
O tai kiausinieniu ar omletu nekepi?
As pusantra ketvirciuka suraiciau,su visom apskrudusiom skurelem ax.gif Dabar dar kavos issirasau ir bus diena atlaikyta.

Retkarciais iskepu, si savaite tragiska. Ir vel +200. Tikejausi daugiau numesti per 2savaite, be jokiu dideliu nukrypimu, bet svoris visai nejuda i minuso puse... Imsiu pirmaja savaite pirmadieni.
Per beveik 2menesius visi apsiprato prie mano valgymo iprociu, jau ir vakar sveciuose specialiai man buvo kalnas agurku ir pomidoru paruosta, zinoma ir saslyko 3gabaliuku neatsisakiau ax.gif
Siandien vaziuojam i svecius, bus matyti kaip seksis, bet siandienos meniu visai patinka man ax.gif
Atsakyti