Įkraunama...
Įkraunama...

Vasara

New look firmos naujas kombinezonas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Stilingos chaki spalvos modeliukas madingai apnuogintais petukais wub.gif Šonuose yra kišenės - stilinga bei labai patogu wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė. Modeliukas nugaroje užsisega užtrauktuku. Per krūtinę - 46 cm. Per juosmenuką - 32 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Per klubiukus apie 50 cm. Ilgis - 78 cm. Ilgis nuo peties iki klynuko - 82 cm. Dydis - S. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Lamour firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Rožių spalvos audinuką puošia stilingi mėlynos spalvos inkarai ir balti raštai wub.gif Labai dailiai ir madingai sukirpta nugara wub.gif Nugara ilgesnė už priekį mirksiukas.gif wub.gif Modeliukas susisega sagomis kurios sumaniai paslėptos po audinuku wub.gif Per krūtinę - 56 cm. Ilgis - 67 - 75 cm. Dydis - 14(L). Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Shenermei firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Tamsiai violetinės spalvos audinuką puošia stilingi spalvingi #drugeliai wub.gif Apačia dailiai užapvalinta wub.gif Per krūtinę - 45 cm. Ilgis - 65 cm. Dydis - L. ATITINKA M DYDĮ. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Next firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Rožių pelenų spalvos modeliuką puošia mieli pelėdžiukai wub.gif Labai stilinga wub.gif Priekyje yra dvi didelės kišenės wub.gif Ši detalė visada puošia ir daro rūbelį stilingesnį wub.gif mirksiukas.gif Nugara ilgesnė – ji dailiai užapvalinta. Palaidinė susisega sagomis – yra atsarginė saga. Per krūtinę - 53 cm. Ilgis – 67 - 77 cm. Dydis - 12. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Shann by Pola firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Mėlyna karališka spalva yra derinama su stilinga balta: raštai bei stilingi paveikslėliai wub.gif GĖLĖS BEI LEOPARDAI wub.gif ORIGINALU wub.gif Abi pusės vienodos mirksiukas.gif Rankovių kantai atlenkiami mirksiukas.gif wub.gif Jie kremo spalvos wub.gif NUOSTABU wub.gif Per krūtinę - 52 cm. Ilgis – 60 cm. Dydis - L. ATITINKA M DYDĮ. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Atmosphere firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Audinuką su faktūra puošia stilingi dryžiai: mėlynos bei baltos spalvos wub.gif Modeliukas ant petukų wub.gif Viršuje įverta gumutė dailiai suklostuoja audinuką wub.gif Į stilingo ¾ ilgio rankovių kantus taip pat įvertos gumutės wub.gif mirksiukas.gif Nugaroje yra dar viena daili detalė – juosta kuri susiriša į dailų kaspiną wub.gif Viršus – 40 cm. PUIKIAI tempiasi iki 70 cm. Ilgis – 50 cm. Dydis - 40 (EUR). Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

H&M firmos naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja didokos. Labai madingas modeliukas wub.gif Stilingi dryžiai – balta – mėlyna wub.gif Į juosmenuką įverta guma. Juosmenukas dailiai suklostuotas wub.gif Yra dirželis mirksiukas.gif wub.gif Šonuose yra kišenės – stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Per juosmenuką – 35 cm. TEMPIASI IKI 50 CM. Per klubiukus apie 53 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE – AUDINUKAS ELASTINGAS. Stilingas ilgis – 93 cm. Vidinės siūlės ilgis – 61 cm. Dydis - 40. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Seven lemon firmos naujas kombinezonas. Man deja didokas. Elegantiškos juodos spalvos lengvo audinuko modeliukas priekyje susisega sagomis wub.gif mirksiukas.gif Į juosmenuką nugaroje įverta guma. Į juosmenuką taip pat įvertas ir dirželis stilingai keičiantis modeliuko formą wub.gif Šonuose yra kišenukai – stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 57 cm. Per juosmenuką - 40 cm. TEMPIASI IKI 50 CM. IR DAILIAI ATRODO. Per klubiukus apie 62 cm. Ilgis - 160 cm. Vidinės siūlės ilgis – 78 cm. Nuo peties iki juosmens – 57 cm. Nuo juosmens iki apačios – 103 cm. Dydis - L. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Parduodu naują 8 dydžio JCREW suknelę
Striped ruffle maxi dress

60 Eur su siuntimu per lpexpress

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Naujos ECCO basutės, siųstos iš USA 39 dydis,atitinka 45EU. Kaunas
Tiesiog puikios!
pirkta cia:
https://www.sierra.c.....womens-shoes/
Atsakyti
Veiksmas Kaune. Galimas siuntimas.
Prašom į AZ
4u.gif

Naujas originalus "Victoria's Secret" maudomas
Viršus su pushap'u, yra pagalvėlės kurias galima išsiimti, M dydis , tiks B, C dydžio krūtinei
Kelnaitės S
Spalva : juoda
Kaina: 65Eur
vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka







Naujas originalus "Victoria's Secret" maudomas
Viršus su pushap'u, yra pagalvėlės kurias galima išsiimti, M dydis , tiks B, C dydžio krūtinei
Kelnaitės S
Spalva : kaip foto
Kaina: 65Eur
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka






Naujas originalus "Victoria's Secret" maudomas
Viršus : M dydis, tiks C dydžio krūtinei, pakietinimo nėra, medžiaga tvirta, yra lankeliai
Kelnaitės S
Spalva : kaip foto
Kaina: 69Eur
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Nauji Fossil saules akiniai, su firminiu minkstu dekliuku, kaina 25eur
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Iš mergaičių skyriaus Jcrew, nuostabi suknelė vasarai wub.gif , madingas džinsinio atspalvio audinys
man didoka nešiojančiai XS/S mot dydį
16 dydis (atitinka S į didesnę pusę)

Mažinu kainą buvo 42, dabar 39 eur

vartotojo įkelta nuotrauka

Siuntimas paštu ar paštomatu nemokamas
Išmatavimai:
ilgis (iš nugaros pusės nuo pečių) apie 92 cm
per krūtinę (tarp pažastų) 45,5 cm

Laukiu žinučių!

Atsakyti
Naujas Jcrew maudymukas, 8 dydis, raudonos spalvos, kaina 42 eur, galiu siusti, Vilnius 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Naujas Jrew maudymukas, M dydis, melynos spalvos, 18 eur
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti