Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atsisakyti skolinti pinigus?

QUOTE(Raselėuogelė @ 2015 11 18, 12:24)
Jei man reiktų rinktis ar draugas ar prarasti 30 eu, tai tikrai rinkčiausi draugą.


nu nu g.gif Aš tai nuspręsčiau, kad jei išdūrė su 30€, kas ne mirtina, tai gali išdurti ir rimtesnėj situacijoj. nebūtinai finansinėj. tai gal ir nebe draugas.
Atsakyti
Labai dažnai draugai prašo paskolinti pinigų.. kartą žiūrėjau Ugniaus Kiguolio intervą ir jis sakė, kad paskolink tiek, kiek nebūtų gaila prarasti. Dabar taip ir vadovaujuosi. nes nevisada eina pasakyti ne.. g.gif
Atsakyti
turiu vieną principą niekada neskolinti draugams pinigų
visi kas su manim artimai bendrauja tai žino
ir niekada neiškilo problemų
paprasčiausiai esu pasakiusi tiesiai šviesiai, kad turiu tokį nusistatymą
ir tai nepriklauso nuo santykių artumo
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2016 03 03, 12:38)
turiu vieną principą niekada neskolinti draugams pinigų
visi kas su manim artimai bendrauja tai žino
ir niekada neiškilo problemų
paprasčiausiai esu pasakiusi tiesiai šviesiai, kad turiu tokį nusistatymą
ir tai nepriklauso nuo santykių artumo

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2016 03 03, 12:38)
turiu vieną principą niekada neskolinti draugams pinigų
visi kas su manim artimai bendrauja tai žino
ir niekada neiškilo problemų
paprasčiausiai esu pasakiusi tiesiai šviesiai, kad turiu tokį nusistatymą
ir tai nepriklauso nuo santykių artumo

šaunuolė, tikrai. Aš turiu patirtį labai karčią, nuo tada irgi griežtai niekam.Nebent duodu šiaip, ne skolon. 4u.gif
Atsakyti
Zinau, kam galiu paskolinti,kam ne. Ir nebijau tiesiai sviesiai paprasyti savo pinigu, jei ka.
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2015 11 18, 12:33)
nu nu  g.gif Aš tai nuspręsčiau, kad jei išdūrė su 30€, kas ne mirtina, tai gali išdurti ir rimtesnėj situacijoj. nebūtinai finansinėj. tai gal ir nebe draugas.

o as visai nebijociau paskolinti tiems vadinamiems darugams 30 euru vien tam, kad isitikinti ar tikrai draugai. O jei pinigu neatiduotu, tikrai negaila nei pinigu, nei tokiu draugu butu mirksiukas.gif
bet mano drauges patikimos, gyvenimo ir laiko isbandytos (ne vien apie pinigus) thumbup.gif
O didelems sumoms skolinti/skolintis tai bankai yra.
Atsakyti
QUOTE(Sėlija*** @ 2016 06 19, 14:57)
Zinau, kam galiu paskolinti,kam ne. Ir nebijau tiesiai sviesiai paprasyti savo pinigu, jei ka.

...pavydžiu tavo drąsos. Aš trejus metu laukiau, po to užsiminiau - susipykti reikėjo... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2016 03 03, 11:38)
turiu vieną principą niekada neskolinti draugams pinigų
visi kas su manim artimai bendrauja tai žino
ir niekada neiškilo problemų


drinks_cheers.gif
O MB linkęs skolinti kitiems, bet čia dažniausiai todėl, kad mėgsta pasigirti, kaip jam puikiai sekasi rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morella: 23 birželio 2016 - 11:59